За підозрою у насильстві щодо прокурора, при перевірці працевлаштування засуджених, начальнику Бучанської колонії дали особисте зобов’язання

Печерський суд застосував до начальника Бучанської виправної колонії №85 Володимира Возного запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 20 лютого. Повний текст із мотивуванням суду буде проголошено 24 лютого.

Возному інкримінують завдання працівнику правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ним своїх повноважень і втручання у діяльність працівника правоохоронного органу.

Обвинувачення просило домашній арешт, але суд призначив тільки особисте зобов’язання: підозрюваний мусить здати документи для виїзду за кордон та інформувати слідчого, прокурора чи суд про зміну місця проживання і місця

Із повідомлення про підозру вбачається, що у січні прокурор Ірпінського відділу прокуратури Олександр Галущенко та інспектор Головного управління Держпраці в Київській області прибули в Бучанську колонію для перевірки дотримання трудового законодавства.

На місці прокурор та інспектор знайомились із внутрішньою документацією про залучення засуджених до праці, відбирали пояснення самих в’язнів. У день перевірки на роботу в їдальню були виведені 24 засуджених, з яких половина працювали без оформлення трудових відносин.

Прокурор почав фотографувати службову документацію колонії на мобільний телефон, а потім попросив, щоб йому дали можливість скористатися офісною технікою.

Возний як начальник колонії сказав підлеглій, щоб вона давала прокурору копіювати документи тільки за наявності письмового дозволу. Згодом у телефонній розмові Возний сказав, що відмовляє у копіюванні без запиту на документи, а в подальшому копії будуть надаватися прокурору тільки на підставі ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ. Розмова записана на телефон прокурора.

Після цього начальник колонії зайшов у приміщення, де працювали прокурор та інспектор і попросив залишитись тільки прокурора. Опинившись віч-на-віч, Возний став забирати документи, а також особистий записник прокурора. Останній намагався утримати речі і просив припинити. У момент сутички Возний начебто ударив прокурора Галущенка в груди і той не втримався на ногах і впав на спину, ударившись задньою частиною лівого плеча на рівні лопатки об металеву батарею опалення. Возний забрав частину документів і записник прокурора і в подальшому не повернув.

Пізніше інспектор ГУ Держпраці у Київській області зафіксувало в акті перевірки факт грубого порушення – залучення засуджених до праці в колонії без будь-яких розпорядчих документів.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *