Зареєстровано законопроєкт про створення єдиної роумінгової зони з ЄС в Верховній Раді

Зареєстровано законопроєкт про створення єдиної роумінгової зони з ЄС в Верховній Раді

Верховна Рада України зареєструвала євроінтеграційний законопроєкт № 10265 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації норм європейського законодавства з питань роумінгу».

Українці зможуть не сплачувати додаткові збори за зв’язок під час подорожей Європою, а європейські мандрівники — в Україні. А також це ще один важливий крок до приєднання України до Roam like at home та Єдиного цифрового ринку ЄС. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Після внесення змін до Додатку 17-3 Угоди про асоціацію Україна взяла на себе зобов’язання впровадити законодавство ЄС щодо роумінгу до квітня 2024 року.

Українці отримають можливість користуватися домашніми тарифами мобільного зв’язку на території держав-членів ЄС і не сплачувати додаткові кошти за послуги роумінгу. Громадяни ЄС матимуть такі ж права під час відвідування України. Це сприятиме вільному руху громадян України та ЄС на території спільної роумінгової зони.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Робоча група, до якої входять Міністерство цифрової трансформації, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв’язку України (НКЕК), оператори та експерти проекту DPS2U розробили відповідний законопроєкт та передали його на розгляд народним депутатам України для подальшого прийняття.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *