Завод Коломойського взяв в оренду паркінг під офісом ПриватБанку для мітингів

Нікопольський завод феросплавів Ігоря Коломойського на аукціоні ProZorro купив на рік право на експлуатацію паркінгу біля головного офісу ПриватБанку в Дніпрі.

Початкова ціна паркінгу на 144 машиномісць становила 86, 4 тис. грн.

НЗФ виграв торги з сумою в 1,005 млн грн.

На лот також претендували ПриватБанк (його максимальна пропозиція — 1 млн грн), профспілка співробітників головного офісу ПриватБанку (251 тис. грн), ФОП «Овчаров Роман Вікторович» (240 тис. грн) і ще одне підприємство Коломойського «Дніпроазот» (1,003 млн грн).

У Приватбанку вважають, що НЗФ викупив оренду паркінгу перед головним офісом у Дніпрі з метою подальшої дестабілізації роботи фінустанови.

privat

Нагадаємо, що Нікопольський завод феросплавів уклав дві світових угоди з Національним банком, погодившись виплатити частину своєї заборгованості по кредитах рефінансування ПриватБанку, виданих до націоналізації. Угоди були ініційовані самим заводом.

Коломойський уклав вже три мирові угоди з Нацбанком із погашення заборгованості по кредитах рефінансу ПриватБанку.

28 серпня 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між НБУ і Нікопольським заводом феросплавів, згідно з яким НЗФ зобов’язувався заплатити борги ПриватБанку перед НБУ.

6 вересня НЗФ достроково виконав зобов’язання перед НБУ, погасивши заборгованість ПриватБанку в розмірі 22 млн грн.

18 вересня Центральний апеляційний госпсуд ухвалив ще одну мирову між Нацбанком і ТОВ «Арлан» — ще одним майновим поручителем за кредитними зобов’язаннями ПриватБанку.

1 жовтня «Арлан» виконало зобов’язання перед НБУ за угодою, частково погасивши заборгованість ПриватБанку по рефінансуванню.

З 20 вересня працівники НЗФ вимагають від ПриватБанку повернути ці 22 млн, влаштовуючи пікети і звертаючись з позовами до суду.

У ПриватБанку заявили, що НЗФ не є клієнтом банку, а сам банк не є учасником світової з НБУ.

11 жовтня ПриватБанк повідомив, що подає в суд на НЗФ через пікети, які на той момент тривали і створювали перешкоди для роботи співробітників банку.

parkovka privat

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *