Зеленський розпочав ліквідацію Нацкомфінпослуг

Президент Володимир Зеленський підписав указ про припинення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

На виконання закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» постановляю:

1. Припинити Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, шляхом ліквідації.

2. Утворити комісію з ліквідації Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (далі — комісія з ліквідації), визначивши головою цієї комісії керівника апарату Нацкомфінпослуг, Галабудську Тетяну Миколаївну.

3. Голові комісії з ліквідації:

— затвердити персональний склад комісії з ліквідації;

— забезпечити здійснення в установленому порядку заходів, пов’язаних із ліквідацією Нацкомфінпослуг, у тому числі з додержанням вимог законодавства України про державну службу, про працю;

— поінформувати у тримісячний строк про результати проведеної роботи.

4. Кабінету міністрів вирішити в установленому порядку питання щодо подальшого використання об’єктів права державної власності, що перебували в управлінні Нацкомфінпослуг.

5. Визнати таким, що втратив чинність, указ президента України від 23 листопада 2011 року №1070 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг».

6. Указ №259 набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо Національний банк 1 липня отримав повноваження з регулювання діяльності небінківських фінустанов: страхових, лізингових, фінансових компаній, кредитних спілок і ломбардів у рамках закону про спліт, який передбачає розподіл функцій між Нацбанком і НКЦБФР та ліквідацію Нацкомфінпослуг.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *