Зеленський сказав, хто стоїть за скандальним рішенням КСУ

Президент Володимир Зеленський заявив, що за скандальним рішенням Конституційного суду щодо скасування низки положень антикорупційного законодавства стоять представники партії ОПЗЖ та групи «За майбутнє».

«Сьогодні роботу Конституційного суду я оцінюю як ураган і ми говоримо про наслідки цього урагану. І не випадковим було моє рішення боротися саме з ураганом, а не з наслідками. Ми пам’ятаємо 19-ий рік, коли Конституційний суд скасував кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, ми потім в парламенті її відновлювали. Зараз знову, як я називаю, такий неочікуваний сюрприз, який спрямований проти держави. Ми бачимо вже відкрито через звернення до КС, які це партії – це представники ОПЗЖ та представники «майбаху» – «За майбутнє», – заявив він.

Зеленський вважає, що судді нівелювали роботу НАЗК і його «можна просто закривати». На думку президента, Конституційний суд має на меті скасувати роботу антикорупційних органів.

Також Зеленський заявив, що готовий розпустити Раду, якщо не буде вирішений «колапс» з КСУ.

Нагадаємо, що 27 жовтня Конституційний суд скасував ст. 366?1 КК України про кримінальну відповідальність за внесення недостовірних даних в декларацію, а також визнав неконституційними повноваження НАЗК щодо контролю і перевірки декларацій, цілодобовий доступ до реєстру декларацій і моніторинг способу життя.

В НАЗК заявили, відповідне рішення судді ухвалили у власних інтересах. За даними антикорупційного відомства, двоє членів КСУ внесли у свої декларації недостовірні дані, і тепер, ймовірно, намагаються уникнути відповідальності.

Своєю чергою, Конституційний суд заявив про «постійний тиск» з боку антикорупційних органів.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *