ЗМІ повідомляють про четвертий провал випробувань ядерної ракети в росії

ЗМІ повідомляють про четвертий провал випробувань ядерної ракети в росії

Російська ядерна міжконтинентальна балістична ракета РС-28 “Сармат” вибухнула під час випробувань прямо на полігоні. На місці вибуху утворилася величезна вирва, полігон знищено. Про це повідомив OSINT-дослідник MeNMyRC із посиланням на супутникові знімки Planet Labs.

Це вже четверта невдала спроба випробування ракети “Сармат”. Раніше росія заявляла, що ракета вже на бойовому чергуванні. Випробування пройшли 20 чи 21 вересня. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Oxu.Az».

ЗМІ повідомляють про четвертий провал випробувань ядерної ракети в росії

Причини провалу випробувань поки що невідомі. Оскільки ракета “Сармат” мала ракетний двигун на рідкому паливі, міг статися інцидент з його детонацією, а також ракета могла впасти під час запуску. На супутниковому знімку можна побачити чотири пожежні машини.

Додатковим доказом провалу запуску може бути пожежа безпосередньо біля ракетної шахти, що свідчить про спробу росіян здійснити запуск ракети. Пожежа зафіксована супутником NASA поряд із ракетною шахтою.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

ЗМІ повідомляють про четвертий провал випробувань ядерної ракети в росії ЗМІ повідомляють про четвертий провал випробувань ядерної ракети в росії

За весь час використання міжконтинентальної ракети РС-28 “Сармат” росії вдалося здійснити лише 1 із 5 успішних пусків – 20 квітня 2022 року.

Додамо, що “Сармат” позиціонується Міністерством оборони РФ як новий крок у забезпеченні сил ядерного стримування. Ракета надійшла на озброєння у 2023 році, але відтоді всі спроби здійснити випробувальні пуски оперативно-боєготових ракет зазнали невдачі.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *