Зросли зарплатні борги в Україні — Держстат

У вересні 2020 року заборгованість підприємств із виплати заробітної плати в Україні зросла на 4,1% у порівнянні з серпнем.

На 1 жовтня заборгованість становила 3,56 млрд грн, повідомляє Державна служба статистики.

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств на 1 жовтня поточного року склала 2,32 млрд грн, що на 5,5% більше показника на 1 вересня.

Держстат навів дані без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, у вересні Державна служба статистики повідомила, що середня зарплата українців за серпень скоротилася на 3%.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій України у серпні 2020 року склала 11 446 гривень. Це на 3,0% (на 358 гривень) менше порівняно липнем (11 804 гривень), — йдеться у повідомленні Державної служби статистики.

За даними відомства, реальна зарплата (з урахуванням інфляції) у серпні 2020 року до серпня минулого року зросла на 6,0%, номінальна зросла на 8,6%.

Найбільшу зарплату отримують у сфері «Інформація та телекомунікації» — 19 827 гривень, найнижчу — «Тимчасове розміщення та організація харчування» — 6 224 гривень, де зарплати за місяць зросли на 7,0%.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *