Обрано новий склад керівництва Тендерної палати України

14 липня 2007 року пройшло спільне засідання З’їзду та Наглядової Ради Тендерної палати України, на якому було обрано новий склад керівництва Тендерної палати України. 

За повідомленням Тендерної палати України, почесним президентом було обрано народного депутата України Ткаченка Олександра Миколайовича замість Раїси Богатирьової, яка пійшла з займаної посади за власним бажанням. Заява Раїси Богатирьової з цього приводу оприлюднена на сайті фракції Партії регіонів.

Замість О.М. Ткаченка, який до цього часу займав посаду Голови Наглядової ради обрано народного депутата України Мельничук Михайло Васильовича, який, до речі, є Першим секретарем Соціалістичної партії України.

Також залишила свою посаду Перший віце-президент Тендерної палати України Кириченко Людмила Федорівна у зв’язку із початком передвиборчої компанії та високою завантаженістю посади.

Першим віце-президентом Тендерної палати України став Пахомов Юрій Миколайович — Радник Прем'єр-міністра України, лауреат державної премії України в області науки і техніки, академік, доктор економічних наук, професор.

Як повідомила Українська правда, раніше Тендерна палата на своєму офіційному сайті опублікувала коментар Богатирьової з приводу закону про держзакупівлі, в якому вона нібито критикувала позицію першого віце-прем’єра, міністра фінансів Миколу Азарова з приводу опублікування закону ‘Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти’, проголосованого 19 червня 2007 року.

Згодом прес-служба Богатирьової поширила спростування, що Богатирьова коментувала ситуацію, пов'язану з даним законом, ‘і тим більше, не давала жодних розпоряджень щодо розміщення будь-якого матеріалу з даної теми’, називаючи матеріали, розміщені на сайті Тендерної палати ‘недостовірною і неперевіреною інформацією’.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *