Конференція суддів адміністративних судів України визнала недоцільним переобирання нового складу ради суддів адміністративних судів

11 червня 2014 року в приміщенні Вищого адміністративного суду України за адресою: вулиця Московська, 8, корпус 5, відбулося засідання конференції суддів адміністративних судів України. У роботі конференції взяли участь 40 делегатів, гості та запрошені.

Після відкриття конференції делегати шляхом відкритого голосування обрали головуючим Миколу Кобилянського, секретарем конференції – Інну Грибан. Також обрано лічильну та редакційну комісії, до складу яких увійшло по 3 делегати конференції.

Делегати конференції обговорили та затвердили 4 питання порядку денного. Зокрема, питання обрання делегатів на ХІІ позачерговий з’їзд суддів України, внесення змін до Положення про раду суддів адміністративних судів, а також доцільність формування нового складу Ради, пропозиції до порядку денного з‘їзду суддів.

Шляхом відкритого голосування конференція суддів адміністративних судів України обрала 48 делегатів на ХІІ позачерговий з’їзд суддів України.

Також конференція суддів адміністративних судів України внесла зміни до Положення про раду суддів адміністративних судів. Зокрема, у зв’язку із прийняттям Верховною Радою України Закону ‘Про відновлення довіри до судової системи України’, яким внесено зміни до Закону України ‘Про судоустрій і статус суддів’ у частині формування складу конференції суддів та рекомендацій, наданих радою для призначення на адміністративні посади, вказані розділи виключені із зазначеного Положення.

Про доцільність формування нового складу ради суддів адміністративних судів доповів голова Ради Микола Кобилянський. За його словами, термін діяльності рад суддів спеціалізованих судів не визначено законодавчо, проте члени Ради відповідно до Положення про раду суддів адміністративних судів обираються строком на три роки. Нинішній склад ради працює 9 місяців, і не має нарікань на свою роботу, тому доцільність обрання нового складу Ради є сумнівною. Також, – за словами Миколи Кобилянського, – Рада є відкритою, працює прозоро, а в разі виявлення кимось недоліків у її роботі головне не бути байдужим і говорити про проблеми відразу, тоді й можливо буде її швидше вирішити.

За результатами обговорення питання обрання нового складу ради суддів адміністративних судів конференцією суддів прийнято рішення про недоцільність переобрання нового складу ради.

Також конференцією суддів адміністративних судів України затверджено пропозиції щодо кандидатів у члени РСУ, ВРЮ, ВККСУ, КСУ від судів адміністративної юрисдикції.

Довідково: рішення про скликання конференції суддів адміністративних судів України прийнято під час засідання ради суддів адмінсудів 29 травня 2014 року.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *