ВРЮ відкрила дисциплінарні справи стосовно двох суддів Вищого адміністративного суду України

На засіданні 20 жовтня 2015 року, вирішуючи питання про відкриття дисциплінарних справ чи про відмову в їх відкритті, Вища рада юстиції розглянула низку заяв та звернень громадян щодо неналежної поведінки восьми суддів вищих судів.

Як повідомив Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк,зарезультатами розгляду цього питання Рада ухвалила рішення про відкриття дисциплінарних справ за скаргою Сидоренко А.В. від 26 березня 2014 року стосовно суддів Вищого адміністративного суду України Бутенка Володимира Івановича та за скаргою голови Полонської районної ради Хмельницької області Я.Шпега від 09 червня 2015 року стосовно Білуги Сергія Володимировича.

У зверненнях громадян ішлося про тривалий (понад 1–2 роки) строк розгляду касаційних скарг (відповідно до статті 214-1Кодексу адміністративного судочинства, касаційна скарга має бути розглянута протягом одного місяця з дня одержання судом касаційної інстанції адміністративної справи), обмеження права заявників на участь у засіданні суду при розгляді касаційної скарги та інші порушення законодавства.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.