ВККСУ продовжила строк відсторонення від посади 3 суддям

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 2 листопада 2015 року, на підставі клопотання Генерального прокурора України було прийнято рішення про продовження строку відсторонення суддів від займаної посади.

Зокрема, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності продовжено на 1 місяць строк відсторонення:

Оберемка Владислава Олександровича – від посади судді Макарівського районного суду Київської області;

Вознюка Сергія Михайловича – від посади судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;

Лисенка Владислава Вікторовича – від посади судді Києво-Святошинського районного суду Київської області.

Комісія відмовила у продовженні строку відсторонення Татаурової Ірини Миколаївни від посади судді Деснянського районного суду міста Києва.

Довідково:

Суддя Оберемко В.О.

Рішенням Комісії від 2 вересня 2015 року суддю Оберемка В.О. відсторонено від посади судді Макарівського районного суду Київської області на два місяці (до 2 листопада 2015 року).

Суддя Оберемко В.О. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 129, частиною 1 статті 345, частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України, – погроза вбивством стосовно громадянина, працівника правоохоронного органу, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося винятковим цинізмом.

Суддя Вознюк С.М.

Рішенням Комісії від 2 вересня 2015 року суддю Вознюка С.М. відсторонено від посади строком на два місяці.

Суддя Вознюк С.М. обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 375 Кримінального кодексу України, – постановлення завідомо неправосудної ухвали, якою звільнив засудженого за вчинення злочинів, один з яких є тяжким, Лозінського В.О. від подальшого відбування покарання у вигляді позбавлення волі за станом здоров’я.

Суддя Лисенко В.В.

Рішенням Комісії від 24 червня 2015 року Лисенка В.В. було відсторонено від посади судді строком на два місяці. Рішенням Комісії від 2 вересня 2015 року Лисенка В.В. відсторонено на один місяць, а рішенням від 2 жовтня 2015 року строк відсторонення продовжено на 1 місяць.

Суддя Лисенко В.В. обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 375 КК України за постановлення завідомо неправосудного рішення у справі про адміністративне правопорушення, визнавши Овдея І.В. винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 122-2 КУпАП, та застосувавши до нього адміністративне стягнення у виді позбавлення права керувати транспортними засобами строком на шість місяців.

Суддя Татаурова І.М.

Рішенням Комісії від 18 серпня 2015 року Татаурову І.М. відсторонено від посади судді до 2 вересня 2015 року, рішеннями Комісії від 2 вересня та 2 жовтня 2015 року строк відсторонення продовжено на 1 місяць. Рішення Комісії від 18 серпня 2015 року про первинне відсторонення судді Татаурової І.М. від посади скасовано ВАСУ 26 жовтня 2015 року.

Суддя Татаурова І.М. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 375 Кримінального кодексу України, – постановлення завідомо неправосудної ухвали про обрання Стогову А.В. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *