Результати засідання секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад

26 жовтня 2015 року відбулося засідання секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад. У ньому брали участь члени Вищої ради юстиції, які входять до складу секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад: О.Маловацький, Т.Малашенкова, А.Олійник, Н.Волковицька, А.Мірошниченко, В.Беляневич.

Розпорядженням Голови ВРЮ до роботи секції залучено (з правом голосу) членів дисциплінарної секції Вищої ради юстиції А.Лесько та І.Мамонтову.

За результатами розгляду питань порядку денного секція дійшла таких висновків:

1. Відкласти розгляд матеріалів щодо внесення подання про звільнення у зв’язку із закінченням строку, на який призначено, судді Ірпінського міського суду Київської області АНІПКА Сергія Володимировича.

2. Рекомендувати Вищій раді юстиції зупинити розгляд повідомлення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про неподання своєчасно суддями заяви про обрання на посаду судді безстроково до вирішення Вищою кваліфікаційною комісією суддів України питання щодо дисциплінарної відповідальності суддів:

1. Бєлякової Вікторії Миколаївни – судді Нижньогірського районного суду Автономної Республіки Крим.

2. Шаповал Анастасії Володимирівни – судді Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим.

3. Бистрякової Діанни Святославівни – судді Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим.

4. Дмитрієва Тимофія Михайловича – судді Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим.

5. Кузнякової Світлани Юріївни – судді Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим.

6. Кучеренко Наталії Володимирівни – судді Центрального районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим.

7. Гуло Ганни Володимирівни – судді Ленінського районного суду міста Севастополя.

8. Шевченка Вячеслава Володимировича – судді Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим.

3. Рекомендувати Вищій раді юстиції зупинити розгляд повідомлення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про неподання своєчасно суддею заяви про обрання на посаду судді безстроково та звернутися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України із заявою про вирішення питання про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності у зв’язку з наявністю в їх діях ознак порушення присяги:

1. Докучаєвої Вікторії Юріївни – судді Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим.

2. Кравцової Наталії Валеріївни – судді Луганського окружного адміністративного суду.

3. Кащеєвої Галини Юріївни – судді окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим.

4. Рекомендувати Вищій раді юстиції зупинити розгляд заяви КАЧУРІНОЇ Людмили Сагідбадталівни про звільнення з посади судді Луганського окружного адміністративного суду у зв’язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням та звернутися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України із заявою про вирішення питання про притягнення зазначеної судді до дисциплінарної відповідальності у зв’язку з наявністю в її діях ознак порушення присяги:

5. Рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання про звільнення у зв’язку з поданням заяви про відставку:

1. Шевченка Едуарда Олександровича – судді Київського апеляційного господарського суду.

2. Гімона Миколи Михайловича – судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду.

6. Відкласти розгляд матеріалів щодо внесення подання про звільнення ОДЕРІЯ Степана Мефодійовича з посади судді Іллічівськго районного суду міста Маріуполя Донецької області у зв’язку з неможливістю виконувати свої повноваження за станом здоров’я.

7. Відкласти розгляд рекомендації кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Київського апеляційного округу від 26 травня 2010 року про внесення подання про звільнення НОВІКОВА Олега Миколайовича з посади судді Бахмацького районного суду Чернігівської області за порушення присяги та матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Маловацьким О.В. за вказаною рекомендацією, та доручити розгляд скарги на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Київського апеляційного округу від 26 травня 2010 року про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Бахмацького районного суду Чернігівської області НОВІКОВА Олега Миколайовича за порушення присяги члену Вищої ради юстиції Маловацькому О.В.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *