ВККСУ відсторонила від посади 6 суддів

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 25 грудня 2015 року, на підставі клопотання Генерального прокурора України було прийнято рішення відсторонити від займаної посади 1 суддю та продовжити строк відсторонення від займаної посади 5 суддям.

Зокрема, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності відсторонено на 2 місяці Горбатенко Олену Михайлівну від посади судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області.

Комісія продовжила на 1 місяць строк відсторонення:

Оберемка Владислава Олександровича – від посади судді Макарівського районного суду Київської області;

Вознюка Сергія Михайловича – від посади судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;

Лисенка Владислава Вікторовича – від посади судді Києво-Святошинського районного суду Київської області;

Волкової Світлани Яківни – від посади судді Печерського районного суду міста Києва.

Також Комісія продовжила засідання від 23 грудня 2015 року, в якому за клопотанням судді Кушнір С.І. було оголошено перерву. Сьогодні Комісія прийняла рішення продовжити на 1 місяць строк відсторонення Кушнір Світлани Іванівни від посади судді Солом’янського районного суду міста Києва.

Стосовно Вовка Сергія Володимировича – судді Печерського районного суду міста Києва, Комісія прийняла рішення про повернення клопотання Генеральному прокурору України відповідно до його звернення про відкликання.

Комісія повернула клопотання Генеральному прокурору України про продовження строку відсторонення Татаурової Ірини Миколаївни від посади судді Деснянського районного суду міста Києва.

Довідково:

Суддя Кушнір С.І.

Кушнір С.І. рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України 24 вересня 2015 року відсторонено від посади судді Солом’янського районного суду міста Києва строком на два місяці. Рішенням Комісії від 24 листопада 2015 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Кушнір С.І. обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України, а саме у постановленні завідомо неправосудних ухвал.

Суддя Вознюк С.М.

Рішенням Комісії від 02 вересня 2015 року суддю Вознюка С.М. відсторонено від посади строком на два місяці, а рішеннями від 02 та 30 листопада 2015 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Вознюк С.М. обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України, а саме у постановленні завідомо неправосудної ухвали, якою звільнив засудженого за вчинення злочинів, один з яких є тяжким, від подальшого відбування покарання у вигляді позбавлення волі за станом здоров’я.

Суддя Вовк С.В.

Рішенням Комісії від 18 серпня 2015 року Вовка С.В. було відсторонено від посади судді строком на два місяці, а рішеннями Комісії від 16 жовтня та 16 листопада 2015 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Вовк С.В. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України – постановлення завідомо неправосудного рішення.

Суддя Лисенко В.В.

Рішенням Комісії від 24 червня 2015 року Лисенка В.В. було відсторонено від посади судді строком на два місяці. Рішенням Комісії від 02 вересня 2015 року Лисенка В.В. відсторонено на один місяць, а рішеннями від 02 жовтня, 02 та 30 листопада 2015 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Лисенко В.В. обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України, а саме у постановленні завідомо неправосудної постанови про притягнення особи до адміністративної відповідальності за статтею 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Суддя Волкова С.Я.

Рішенням Комісії від 02 жовтня 2015 року Волкову С.Я. було відсторонено від посади судді Печерського районного суду міста Києва строком на два місяці, а рішенням від 30 листопада 2015 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Волкова С.Я обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами першою та другою статті 375 Кримінального кодексу України, а саме у постановленні завідомо неправосудних рішень у кримінальних справах.

Суддя Горбатенко О.М.

Суддя Горбатенко О.М. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України, а саме в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб неправомірної вигоди у значному розмірі для себе та третьої особи за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Суддя Оберемко В.О.

Рішенням Комісії від 02 вересня 2015 року суддю Оберемка В.О. відсторонено від посади судді Макарівського районного суду Київської області на два місяці, рішеннями Комісії від 02 та 30 листопада 2015 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Оберемко В.О. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 129, ч. 1 ст. 345, ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України – погроза вбивством стосовно громадянина, працівника правоохоронного органу, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося винятковим цинізмом.

Суддя Татаурова І.М.

Рішенням Комісії від 30 листопада 2015 року суддю Татаурову І.М. відсторонено від посади судді Деснянського районного суду міста Києва до 02 січня 2016 року.

Суддя Татаурова І.М. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України – постановлення завідомо неправосудної ухвали, відповідно до якої підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *