Відбулися зміни у персональному складі секцій Вищої ради юстиції

Відповідно до статті 19 Закону України «Про Вищу раду юстиції» у Вищій раді юстиції утворюються секції: з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад та дисциплінарна секція для здійснення дисциплінарного провадження, розгляду скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності і прийняття рішення про порушення суддями і прокурорами вимог щодо несумісності.

Згідно з рішенням Вищої ради юстиції від 9 червня 2015 року № 3/0/15-15 члена Вищої ради юстиції Шокіна Віктора Миколайовича введено до складу дисциплінарної секції, а члена Вищої ради юстиції Мірошниченка Анатолія Миколайовича – до складу секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад.

Пунктом 9 частини першої статті 18 Закону України «Про Вищу раду юстиції» передбачено, що повноваження члена Вищої ради юстиції припиняються у разі звільнення з посади, із зайняттям якої він входить до складу Вищої ради юстиції.

Указом Президента України від 3 квітня 2016 року № 124/2016 Шокіна В.М. звільнено з посади Генерального прокурора України.

Водночас член Вищої ради юстиції Мірошниченко А.М. виявив бажання ввійти до складу дисциплінарної секції Вищої ради юстиції.

Враховуючи зазначені вище обставини, Вища рада юстиції ухвалила вивести зі складу дисциплінарної секції ВРЮ Шокіна В.М., а члена ВРЮ Мірошниченка А.М. вивести зі складу секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад і ввести його до складу дисциплінарної секції та доручити Мірошниченку А.М. завершити проведення перевірок за матеріалами, що були розподілені йому як члену секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *