Список кандидатів що вибули з конкурсу до Верховного Суду

Після встановлення персоніфікованих результатів анонімного тестування кількість аутсайдерів збільшилась і склала 104 кандидата. Серед них 3 судді Верховного Суду України і 16 суддів вищих спеціалізованих судів.

17 лютого Вища кваліфікаційна комісія суддів України розшифрувавла коди анонімних тестів і оголосила прізвища 88 кандидатів, які не продовжать участь у конкурсі на посади суддів нового Верховного Суду. Нагадаємо, що це — кандидати, які не добрали необхідну кількість балів за наслідками іспитів (54 для Касаційного кримінального суду і 60 для решти). Крім того, 12 кандидатів не прибули для тестування, четверо неправильно вписали свої коди у бланк відповідей, що унеможливлює встановлення їхнього результата і тягне недопуск до наступних етапів конкурсу.

Зокрема, у непрохідний список потрапили судді Верховного Суду України В.І.Гуменюк, Б.М.Пошва, О.І.Потильчак (у відставці), три судді Вищого адміністративного суду (1 з них — у зв’язку з неприбуттям), чотири судді Вищого господарського суду і десять суддів Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ (9 діючих і 1 у відставці, двоє з цих суддів не пройшли відбір у зв’язку з плутаниною в кодах).  

Громадська рада доброчесності закликає громадян і професійну спільноту не злословити і не принижувати осіб, які зазнали поразки, лише з тих підстав, що вони не набрали певну кількість балів, а подякувати їм за участь у конкурсі. Згадаємо, що змагальність і конкуренція є рушійною силою більшості позитивних процесів.

Члени ГРД також порівняли список кандидатів, що вибули, з так званими «списками Банкової», які широко обговорюються в пресі і нібито містять заздалегідь узгоджений у верхах перелік переможців. Аналіз цих списків стосовно трьох касаційних судів («список Банкової» до касаційного кримінального суду не оприлюднювався) у порівнянні з переліком реальних аутсайдерів приводить до висновку, що або списки підроблені, або ж замовна фальсифікація конкурсу зірвалася. Дійсно, з 30 фігурантів списку «бажаних» кандидатів на посади суддів Касаційного адміністративного суду провалили тест шестеро (Єрьомін, Іванський, Свида, Федоренко, Швед, Штульман), з аналогічного списку до Касаційного цивільного суду поїхали додому також шестеро з 30 (Гаращенко, Гуменюк, Закропивний, Кадєтова, Мазур, Маляренко), з 30 «фаворитів Порошенка» до Касаційного господарського суду не потраплять четверо (Коваленко, Корнілова, Плюшко, Шаповал). Якщо порівняти результат з відсотком аутсайдерів серед загальної кількості кандидатів, отримуємо таку картину:

  • в Касаційному адміністративному суді поразки зазнало 14% кандидатів (17 зі 119), а у відповідному «списку Банкової» їх 20% (6 з 30)
  • в Касаційному цивільному суді було 17% аутсайдерів (34 зі 199), а у «списку Банкової» — 20% (6 з 30)
  • в Касаційному господарському суді провалилося 17% конкурсантів (22 зі 130), зі списка «бажаних» — 13% (4 з 31).

Таким чином, відсоток аутсайдерів в оприлюднених переліках приблизно дорівнює середньому, а для адміністративного та цивільного суду — навіть перевищує його.

Наведене не спростовує існування якихось списків чи спроб неприродно вплинути на хід конкурсу, але саме ті списки, які стали предметом розголосу, швидше за все, є дезінформацією.

Насамкінець наводимо таблицю кандидатів, які достроково завершили участь у конкурсі.

ПрізвищеІм’яПо батьковіКодБалКатегоріяМісце роботи
1
Алейніков
Григорій
Іванович
96427
53,25
суддя у відставці
Апеляційний суд Запорізької області
2
Антоняк
Тарас
Михайлович
21687
58,50
суддя
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
3
Бандура
Іван
Степанович
93133
46,50
суддя
Святошинський районний суд міста Києва
4
Білосевич
Галина
Степанівна
11040
49,50
суддя
Кременецький районний суд Тернопільської області
5
Бойко
Сергій
Сергійович
59889
57,75
суддя
Полтавський окружний адміністративний суд
6
Бородійчук
Ольга
Ігорівна
26101
45,75
суддя
Бродівський районний суд Львівської області
7
Варениця
Василь
Степанович
не прибув
00,00
суддя у відставці
Яворівський районний суд Львівської області
8
Волкова
Олена
Іванівна
47664
42,75
суддя
Южноукраїнський міський суд Миколаївської області
9
Волошко
Сергій
Григорович
79841
48,75
суддя
Апеляційний суд Херсонської області
10
Воронов
Ігор
Олександрович
16683
41,25
науковець
Одеський державний університет внутрішніх справ
11
Галин
Володимир
Петрович
34498
42,00
суддя
Самбірський міськрайонний суд Львівської області
12
Галій
Степан
Петрович
29889
35,25
суддя
Київський районний суд міста Одеси
13
Гапонов
Андрій
В’ячеславович
40433
58,50
суддя
Апеляційний суд Донецької області
14
Гаращенко
Дмитро
Русланович
95458
52,50
суддя
Апеляційний суд міста Києва
15
Городиський
Сергій
Степанович
07684
51,00
суддя
Апеляційний суд Житомирської області
16
Гридасов
Юрій
Володимирович
60839
55,50
суддя
Господарський суд Херсонської області
17
Гринюк
Володимир
Олексійович
не прибув
00,00
науковець
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
18
Грідіна
Наталія
Вікторівна
86974
51,00
суддя
Апеляційний суд Одеської області
19
Гуменюк
Василь
Іванович
37531
48,75
суддя
Верховний Суд України
20
Демянчук
Юрій
Григорович
27997
49,50
суддя
Рівненський апеляційний господарський суд
21
Дзярук
Михайло
Петрович
28623
46,50
суддя
Апеляційний суд Запорізької області
22
Дідиченко
Марина
Анатоліївна
12509
58,50
суддя
Київський апеляційний господарський суд
23
Дьоміна
Ольга
Олександрівна
33961
54,75
суддя
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
24
Єрьомін
Анатолій
Васильович
17509
53,25
суддя
Вищий адміністративний суд України
25
Загреба
Андрій
Віталійович
09417
50,25
суддя
Ленінський районний суд міста Кіровограда
26
Задорожна
Лариса
Іванівна
не прибув
00,00
суддя
Теплицький районний суд Вінницької області
27
Зайцев
Василь
Вікторович
16300
52,50
суддя у відставці
Апеляційний суд Дніпропетровської області
28
Закропивний
Олександр
Васильович
96599
51,75
суддя
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
29
Іваненко
Юлія
Геннадіївна
55978
52,50
суддя
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
30
Іванський
Андрій
Йосипович
65514
57,75
науковець
Головне територіальне управління юстиції в Одеській області
31
Ігнатенко
Володимир
Васильович
13757
59,25
науковець
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
32
Ільїн
Олег
Володимирович
не прибув
00,00
суддя
Харківський апеляційний господарський суд
33
Іщенко
Валерій
Миколайович
02742
51,75
адвокат
 
34
Каблак
Петро
Іванович
не прибув
00,00
суддя
Апеляційний суд Львівської області
35
Кадєтова
Олена
Веніамінівна
88970
55,50
суддя
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
36
Карпушова
Олена
Віталіївна
не прибув
00,00
суддя
Київський апеляційний адміністративний суд
37
Квасневська
Наталя
Дмитрівна
61292
39,00
суддя
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
38
Квятковський
Анатолій
Степанович
08161
51,75
суддя
Апеляційний суд Рівненської області
39
Кізлова
Олена
Сергіївна
46037
51,75
науковець
Міжнародний гуманітарний університет 
40
Кобзій
Борис
Іванович
79833
57,00
суддя у відставці
Крюківський районний суд м.Кременчука
41
Коваленко
Володимир
Миколайович
00968
58,50
суддя
Вищий господарський суд України
42
Ковальчук
Сергій
Якимович
43006
48,00
суддя у відставці
Гайворонський районний суд Кіровоградської області
43
Колодійчук
Віктор
Миколайович
нема коду
00,00
суддя у відставці
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
44
Колос
Сергій
Степанович
40202
51,75
суддя
Апеляційний суд Вінницької області
45
Кондратішина
Вікторія
Вікторівна
97272
50,25
науковець
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
46
Корнілова
Жанна
Олександрівна
90966
54,00
суддя
Вищий господарський суд України
47
Коротких
Андрій
Юрійович
00788
58,50
суддя
Київський апеляційний адміністративний суд
48
Кострицький
Віталій
Володимирович
48301
58,50
суддя
Апеляційний суд Луганської області
49
Кричун
Юрій
Анатолійович
нема коду
00,00
науковець/адвокат
ПВНЗ ‘Кіровоградський інститут державного та муніципального управління  Класичного приватного університету’, Індивідуальна адвокатська діяльність
50
Крючко
Наталія
Іванівна
34093
57,00
суддя
Ленінський районний суд міста Полтави
51
Леміш
Микола
Олексійович
72675
57,75
адвокат
 
52
Леута
Володимир
Вікторович
79635
57,75
адвокат
Адвокатське об’єднання ‘Самсон’
53
Любчич
Любов
Василівна
нема коду
00,00
суддя
Харківський апеляційний адміністративний суд
54
Мазур
Лідія
Михайлівна
нема коду
00,00
суддя
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
55
Маляренко
Артем
Васильович
53935
48,00
суддя
Вищий спеціалізовний суд України з розгяду цивільних і кримінальних справ
56
Могил
Сергій
Костянтинович
79328
56,25
суддя
Вищий господарський суд України
57
Мороз
Микола
Андрійович
20685
19,50
суддя
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
58
Морозов
Сергій
Миколайович
84334
51,00
суддя
Господарський суд міста Києва
59
Музичко
Світлана
Григорівна
88499
53,25
суддя
Апеляційний суд міста Києва
60
Мягкоход
Юрій
Володимирович
19780
53,25
науковець
ТОВ ‘Хімічна інвестиційна компанія’
61
Новік
Лалі
Мурманівна
06551
46,50
суддя
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
62
Олексієнко
Ірина
Сергіївна
51377
40,50
суддя
Апеляційний суд Кіровоградської області
63
Олійник
Василь
Іванович
70873
39,75
суддя
Апеляційний суд Київської області
64
Ольховський
Євген
Борисович
не прибув
00,00
суддя
Ленінський районний суд міста Харкова
65
Павлов
Сергій
Сергійович
89063
55,50
науковець/адвокат
Вінницький інститут Приватного акціонерного товариства ‘Вищий навчальний заклад ‘Міжрегіональної Академії управління персоналом’,Адвокатське об’єднання ‘Юридична компанія ‘SeP&P’
66
Павлюх
Богдан
Ярославович
53396
41,25
адвокат
 
67
Пантелієнко
Віталій
Олегович
75534
50,25
суддя
Київський апеляційний господарський суд
68
Перестюк
Наталія
Миколаївна
15791
58,50
адвокат
 
69
Плюшко
Ігор
Анатолійович
03754
57,00
суддя
Вищий господарський суд України
70
Подзігун
Галина
Володимирівна
не прибув
00,00
суддя
Центральний районний суд міста Миколаєва
71
Полєно
Віктор
Степанович
94412
56,25
суддя
Білокуракинський районний суд Луганської області
72
Полив’яний
Володимир
Миколайович
66777
45,75
суддя
Херсонський міський суд Херсонської області
73
Попов
Віталій
Федорович
96805
54,00
суддя
Херсонський окружний адміністративний суд
74
Попович
Олена
Вікторівна
23114
49,50
суддя
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
75
Попревич
Віктор
Михайлович
не прибув
00,00
суддя
Приморський районний суд міста Одеси
76
Потильчак
Олександр
Іванович
70298
35,25
суддя у відставці
Верховний Суд України
77
Пошва
Богдан
Миколайович
37352
53,25
суддя
Верховний Суд України
78
Пустовіт
Олексій
Григорович
23748
00,00
суддя
Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
79
Решетов
Вадим
Валентинович
не прибув
00,00
суддя
Дніпровський районний суд міста Херсона
80
Ринковий
Василь
Іванович
23105
51,00
адвокат
 
81
Свида
Олексій
Георгійович
83593
49,50
науковець
Національний університет ‘Одеська юридична академія’
82
Свіягіна
Ірина
Миколаївна
не прибув
00,00
суддя
Апеляційний суд Донецької області
83
Сгара
Елла
Валеріївна
03986
57,75
суддя
Донецький апеляційний господарський суд
84
Сержанюк
Анатолій
Семенович
33487
57,75
суддя
Апеляційний суд Київської області
85
Сівчук
Андрій
Євгенович
67332
46,50
суддя
Луцький міськрайонний суд Волинської області
86
Скрицька
Надія
Анатоліївна
07217
58,50
науковець
Державний вищий навчальний заклад ‘Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана’
87
Сотніков
Сергій
Вікторович
80030
45,00
суддя
Київський апеляційний господарський суд
88
Станковська
Галина
Адольфівна
10071
52,50
суддя
Апеляційний суд Чернівецької області
89
Сташків
Богдан
Іванович
54954
54,75
суддя
Апеляційний суд Тернопільської області
90
Сухоруков
Андрій
Олексійович
18851
58,50
суддя
Самарський районний суд міста Дніпропетровська
91
Тарасишина
Оксана
Миколаївна
30057
58,50
суддя
Одеський окружний адміністративний суд 
92
Ткаченко
Борис
Олександрович
67731
56,25
суддя
Київський апеляційний господарський суд
93
Тополюк
Євгенія
Володимирівна
06318
53,25
суддя
Апеляційний суд Луганської області
94
Федоренко
Владислав
Леонідович
78028
54,75
науковець
Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України
95
Фостяк
Олег
Ярославович
24298
56,25
адвокат
Індивідуальна адвокатська діяльність, ПП ‘Вікоф-Право’
96
Хачатрян
Вікторія
Сергіївна
78470
54,75
суддя
Харківський апеляційний господарський суд 
97
Ціленко
Валерій
Анатолійович
05394
56,25
суддя
Господарський суд Полтавської області
98
Шаповал
Владислав
Володимирович
19618
52,50
адвокат
ТОВ ‘Юридична фірма ‘Лексфор’, Індивідуальна адвокатська діяльність
99
Швед
Едуард
Юрійович
56882
47,25
суддя
Вищий адміністративний суд України
100
Шевчук
Наталія
Григорівна
49673
58,50
суддя
Господарський суд Київської області
101
Шкіндер
Павло
Анатолійович
43218
52,50
суддя
Господарський суд Івано-Франківської області
102
Штульман
Ігор
Володимирович
не прибув
00,00
суддя
Вищий адміністративний суд України
103
Щербатюк
Валентина
Анатоліївна
40629
49,50
адвокат
 
104
Яровенко
Наталія
Олегівна
91935
59,25
суддя
Дніпровський районний суд міста Києва

 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *