Президент призначив частину рекомендованих ВРП суддів

Президент України 28 вересня своїми указами, відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV ‘Перехідні положення’ Конституції України постановив:

1. Призначити у місцевих адміністративних судах на посади:

судді Закарпатського окружного адміністративного суду ІВАНЧУЛИНЦЯ Дмитра Васильовича;

судді Запорізького окружного адміністративного суду КОНИШЕВУ Олену Василівну;

суддів Миколаївського окружного адміністративного суду: БРАГАРА Віталія Станіславовича, МЕЛЬНИКА Олександра Михайловича, МОРОЗА Андрія Олександровича, ПТИЧКІНУ Вероніку Володимирівну, УСТИНОВА Ігоря Анатолійовича;

суддів Харківського окружного адміністративного суду: БАБАЄВА Андрія Івановича, ЄГУПЕНКА Владислава Вадимовича, СУПРУНА Юрія Олександровича, ШЕВЧЕНКА Олександра Володимировича;

судді Черкаського окружного адміністративного суду ГАЙДАШ Віталіну Анатоліївну;

судді Чернігівського окружного адміністративного суду БАРГАМІНУ Наталію Миколаївну;

суддів окружного адміністративного суду міста Києва: ВАСИЛЬЧЕНКО Ірину Петрівну, ДЕГТЯРЬОВУ Ольгу Вікторівну, ДОНЦЯ Володимира Адольфовича, КАРАКАШЬЯНА Сергія Костянтиновича, КАТЮЩЕНКА Віталія Петровича, КЛОЧКОВУ Наталію Вікторівну, КУЗЬМЕНКО Анну Ігорівну, ПАТРАТІЙ Олену Валеріївну, ПАЩЕНКА Костянтина Сергійовича, АМЕЛЬОХІНА Віталія Вячеславовича, БОЯРИНЦЕВУ Марину Анатоліївну, ВЛАСЕНКОВУ Олену Олександрівну, ДОБРІВСЬКУ Наталію Анатоліївну, КАРМАЗІНА Олександра Анатолійовича, МАРУЛІНУ Любов Олександрівну, СКОЧОК Тетяну Олександрівну, ЧУДАК Олесю Миколаївну.

судді Волинського окружного адміністративного суду СОРОКУ Юрія Юрійовича;

суддів Дніпропетровського окружного адміністративного суду: ГОРБАЛІНСЬКОГО Володимира Володимировича, ЖУКОВУ Євгенію Олексіївну, КАЛЬНИКА Віталія Валерійовича, НЕКЛЕСУ Олену Миколаївну;

суддів Донецького окружного адміністративного суду: ГОЛУБ Вікторію Анатоліївну, ЗАГАЦЬКУ Тетяну Василівну, ЗЕЛЕНОВА Андрія Сергійовича, ЗІНЧЕНКА Олександра Вікторовича;

суддів Закарпатського окружного адміністративного суду: ВАЩИЛІНА Руслана Олеговича, ДОРУ Юрія Юрійовича;

суддів Івано-Франківського окружного адміністративного суду: БОБРОВА Юрія Олександровича, ГЛАВАЧА Ігоря Антоновича, ПАНІКАРА Ігоря Вікторовича, ТИМОЩУКА Остапа Любомировича, ШУМЕЯ Михайла Володимировича;

суддів Кіровоградського окружного адміністративного суду: КАРМАЗИНУ Тетяну Миколаївну, НАГІБІНУ Ганну Петрівну, ПАСІЧНИКА Юрія Павловича, ПЕТРЕНКО Олену Сергіївну, САГУНА Андрія Васильовича, ЧЕРНИШ Ольгу Анатоліївну;

суддів Львівського окружного адміністративного суду: КАЧУР Роксолану Петрівну, МОСКАЛЯ Ростислава Миколайовича;

судді Рівненського окружного адміністративного суду БОРИСКІНА Сергія Анатолійовича;

суддів Харківського окружного адміністративного суду: ЛУК’ЯНЕНКО Марину Олексіївну, САГАЙДАКА Валерія Вікторовича, СЛІДЕНКА Андрія Вікторовича;

суддів Черкаського окружного адміністративного суду: ГАРАЩЕНКА Валентина Валентиновича, ХОЛОДА Руслана Віталійовича;

судді Чернівецького окружного адміністративного суду БОДНАРЮКА Олега Васильовича.

2. Призначити у місцевих загальних судах на посади:

суддів Вінницького міського суду Вінницької області: КАШПРУКА Геннадія Миколайовича, ШИДЛОВСЬКОГО Олексія Вячеславовича;

судді Вінницького районного суду Вінницької області ВАСИЛЬЄВУ Тетяну Юріївну;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області ЧЕРНЯКА Владислава Валерійовича;

судді Нововолинського міського суду Волинської області ВАСИЛЮКА Андрія Васильовича;

судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська ЯКОВЛЕВА Дмитра Олександровича;

судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ФЕДОРІЩЕВА Сергія Сергійовича;

судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська НІЗІК Олену В’ячеславівну;

судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області КОНОВАЛЕНКА Максима Івановича;

судді Димитровського міського суду Донецької області РИБКІНА Олексія Анатолійовича;

судді Краматорського міського суду Донецької області ЗАБОРСЬКОГО Вячеслава Олександровича;

судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області СТЕПАНОВУ Сніжану Володимирівну;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області ГНОЄВОГО Сергія Сергійовича;

судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області ФЕДОТОВУ Вікторію Миколаївну;

судді Ємільчинського районного суду Житомирської області ЗАПОЛОВСЬКОЕО Володимира Володимировича;

судді Виноградівського районного суду Закарпатської області ЛЕНЬО Володимира Васильовича;

судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області БІЛОУСОВУ Олену Миколаївну;

судді Енергодарського міського суду Запорізької області БУЛЬБУ Олександра Миколайовича;

судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області ІВАНЕНКО Олену Вячеславівну;

судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя КЛИМЕНКО Лідію Володимирівну;

судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя ПІХА Юрія Романовича;

судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя КОЗЛОВУ Наталію Юріївну;

судді Богородчанського районного суду Івано-Франківської області ШИШКА Олега Анатолійовича;

судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області РУДЕНКА Дмитра Михайловича;

судді Тисменицького районного суду Івано-Франківської області ГУРГУЛУ Володимира Богдановича;

судді Ставищенського районного суду Київської області ГУРТОВЕНКА Руслана Вікторовича;

судді Яготинського районного суду Київської області КИСІЛЬ Олесю Анатоліївну;

судді Вільшанського районного суду Кіровоградської області ГАЛИЦЬКОГО Віталія Валентиновича;

судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області БОЙКО Ірину Анатоліївну;

суддів Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області: КАДИГРОБ Світлану Миколаївну, МАКАРОВУ Юлію Ігорівну;

судді Кіровського районного суду міста Кіровограда ПОСТУПАЙЛА Володимира Васильовича;

судді Новопсковського районного суду Луганської області ПРОНЬКУ Вікторію Василівну;

судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області КОМПЛЄКТОВУ Тетяну Олександрівну;

судді Буського районного суду Львівської області КОСА Ігоря Богдановича;

судді Городоцького районного суду Львівської області МАЛАХОВУ-ОНУФЕР Ангеліну Миколаївну;

судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області ПАВЛІВ Зоряну Степанівну;

судді Золочівського районного суду Львівської області БАКАЇМ Марію Василівну;

судді Мостиського районного суду Львівської області КІЧАКА Юрія Васильовича;

суддів Пустомитівського районного суду Львівської області: КІПЧАРСЬКОГО Миколу Олексійовича, МЕЛЬНИЧУК Ірину Ігорівну;

судді Сокальського районного суду Львівської області ФАРИНУ Лідію Юріївну;

судді Стрийського міськрайонного суду Львівської області БУЧКІВСЬКУ Вікторію Леонідівну;

судді Червоноградського міського суду Львівської області ЖУРАКОВСЬКОГО Андрія Ігоровича;

судді Личаківського районного суду міста Львова МАРМАША Володимира Ярославовича;

судді Миколаївського районного суду Миколаївської області ВОЙНАРІВСЬКОГО Миколу Миколайовича;

судді Заводського районного суду міста Миколаєва СУХАРЕВИЧ Зінаїду Миколаївну;

суддів Ленінського районного суду міста Миколаєва: КОВАЛЕНКА Ігоря Володимировича, РУМ’ЯНЦЕВУ Надію Олексіївну;

судді Великомихайлівського районного суду Одеської області ТЕРЕНЧУК Наталію Сергіївну;

судді Комінтернівського районного суду Одеської області БАРВЕНКА Віталія Костянтиновича;

судді Ренійського районного суду Одеської області БОШКОВА Івана Дмитровича;

судді Глобинського районного суду Полтавської області СВІСТЄЛЬНІК Юлію Миколаївну;

судді Машівського районного суду Полтавської області КОСИК Світлану Миколаївну;

судді Пирятинського районного суду Полтавської області ОЩИНСЬКУ Юлію Олександрівну;

судді Шишацького районного суду Полтавської області ВЕРГУН Наталію Володимирівну;

судді Здолбунівського районного суду Рівненської області ЄМЕЛЬЯНОВУ Лілію Валеріївпу;

судді Куп’янського міськрайонного суду Харківської області СІРЕНКО Юлію Юріївну;

судді Харківського районного суду Харківської області ІЛЬЇНУ Ганну Іванівну;

судді Комінтернівського районного суду міста Харкова ФАНДУ Оксану Анатоліївну;

судді Високопільського районного суду Херсонської області ДАМЧУКА Олександра Олександровича;

судді Новокаховського міського суду Херсонської області ПИЛИПЕНКА Сергія Васильовича;

судді Скадовського районного суду Херсонської області КЛІМЧЕНКА Максима Ігоревича;

судді Ізяславського районного суду Хмельницької області ПАШКЕВИЧА Романа Володимировича;

судді Нетішинського міського суду Хмельницької області СТАСЮКА Романа Миколайовича;

судді Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області САГАЙДАК Інну Миколаївну;

суддів Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області: ВІТУШИНСЬКУ Олександру Олександрівну, САРБЕЯ Олександра Федоровича;

судді Кіцманського районного суду Чернівецької області МАСЮК Людмилу Орестівну;

судді Деснянського районного суду міста Чернігова ТРЕБУХ Наталію Володимирівну;

судді Деснянського районного суду міста Києва СЕНЮТУ Вероніку Олександрівну.

3. Призначити у місцевих господарських судах на посади:

судді господарського суду Дніпропетровської області

БЄЛІК Вікторію Геннадіївну;

судді господарського суду Донецької області

ЧЕРНОВУ Оксану Володимирівну;

судді господарського суду Кіровоградської області

ПОЛІЩУК Ганну Борисівну;

суддів господарського суду Рівненської області:

БЕРЕЖНЮК Віту Вячеславівну,

ЦЕРКОВНУ Наталію Федорівну;

судді господарського суду Сумської області

СПИРИДОНОВУ Надію Олександрівну;

суддів господарського суду Харківської області:

БУРАКОВУ Аллу Миколаївну,

ЖИГАЛКІНА Івана Павловича,

РИЛЬОВУ Вікторію В’ячеславівну,

ШАТЕРНІКОВА Миколу Івановича;

судді господарського суду міста Києва

БАРАНОВА Дмитра Олександровича.