Призначено суддів

Президент України своїми указами від 11 жовтня 2010 року, відповідно до статті 127 та частини першої статті 128 Конституції України постановив:
1. Призначити строком на п’ять років у місцевих адміністративних судах на посади:
суддів окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим
АЛЕКСЄЄВУ Тетяну Володимирівну;
ЄВДОКІМОВУ Олену Олександрівну;
РАДЧУКА Анатолія Анатолійовича;
судді Львівського окружного адміністративного суду
КОСТЕЦЬКОГО Назара Володимировича.
суддів Дніпропетровського окружного адміністративного суду:
ГОЛОБУТОВСЬКОГО Романа Зіновійовича,
ГОРБАЛІНСЬКОГО Володимира Володимировича,
ЖУКОВУ Євгенію Олексіївну;
судді Донецького окружного адміністративного суду:
ЄФІМЕНКО Ольгу Володимирівну;
судді Миколаївського окружного адміністративного суду
ПРОДАНА Юрія Івановича;
судді Полтавського окружного адміністративного суду
СИЧ Світлану Сергіївну;
судді Тернопільського окружного адміністративного суду
МАНДЗІЯ Олексія Петровича;
судді Харківського окружного адміністративного суду
ГОРШКОВУ Ольгу Олександрівну;
судді окружного адміністративного суду міста Києва
БОЯРИНЦЕВУ Марину Анатоліївну.
2. Призначити строком на п’ять років у місцевих загальних судах на посади:
судді Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим
ЛОГВІНКО Олену Анатоліївну;
судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області
СТЕПАНОВУ Сніжану Володимирівну;
судді Володимирецького районного суду Рівненської області
ЗАКРЕВСЬКОГО Леоніда Володимировича;
судді Гагарінського районного суду міста Севастополя
ПОПОВУ Наталю Ігорівну.
3. Призначити строком на п’ять років у місцевих господарських судах на посади:
судді господарського суду Автономної Республіки Крим
ЕЙВАЗОВУ Аіду Рафіківну;
судді господарського суду Житомирської області
ГНИСЮКА Сергія Дмитровича;
судді господарського суду Запорізької області
БОЄВУ Олену Сергіївну;
судді господарського суду Одеської області
ГУТА Сергія Федоровича;
судді господарського суду Харківської області
ЖИГАЛКІНА Івана Павловича;
судді господарського суду міста Києва
КАРТАВЦЕВУ Юлію Валеріївну.
судді Центрального районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим
ДЕМЕНКА Сергія Валерійовича,
КУЧЕРЕНКО Наталію Володимирівну;
судді Бершадського районного суду Вінницької області
ГУБКА Вадима Івановича;
судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська
ЧУЛІНІНА Дмитра Георгійовича;
судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу
Дніпропетровської області
САРАТ Наталю Олександрівну;
судді Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області
ШИЯН Вікторію Володимирівну;
судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя
ШИРІНУ Світлану Анатоліївну;
судді Обухівського районного суду Київської області
ГАЙДУЧЕНКА Володимира Даниловича;
судді Яготинського районного суду Київської області
КИСІЛЬ Олесю Анатоліївну;
судді Брянківського міського суду Луганської області
КРУПИНСЬКУ Оксану Юріївну;
судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області
ЗІНКІНА Володимира Івановича;
суддів Ізяславського районного суду Хмельницької області:
ПАШКЕВИЧА Романа Володимировича,
СТОЛКОВСЬКОГО Віталія Івановича;
судді Лисянського районного суду Черкаської області
БЕСАРАБ Наталію Володимирівну;
судді Дарницького районного суду міста Києва
ПРОСАЛОВУ Ольгу Михайлівну;
суддів Солом’янського районного суду міста Києва:
ГОРБАТОВСЬКУ Світлану Анатоліївну,
ЗЕЛІНСЬКУ Марію Борисівну.
5. Призначити ГАПОНЧУКА Віктора Васильовича на посаду судді апеляційного суду Волинської області у межах п’ятирічного строку.

Президент України своїми указами від 11 жовтня 2010 року, відповідно до статті 127 та частини першої статті 128 Конституції України постановив:

1. Призначити строком на п’ять років у місцевих адміністративних судах на посади:

суддів окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим

АЛЕКСЄЄВУ Тетяну Володимирівну;

ЄВДОКІМОВУ Олену Олександрівну;

РАДЧУКА Анатолія Анатолійовича;

судді Львівського окружного адміністративного суду

КОСТЕЦЬКОГО Назара Володимировича.

суддів Дніпропетровського окружного адміністративного суду:

ГОЛОБУТОВСЬКОГО Романа Зіновійовича,

ГОРБАЛІНСЬКОГО Володимира Володимировича,

ЖУКОВУ Євгенію Олексіївну;

судді Донецького окружного адміністративного суду:

ЄФІМЕНКО Ольгу Володимирівну;

судді Миколаївського окружного адміністративного суду

ПРОДАНА Юрія Івановича;

судді Полтавського окружного адміністративного суду

СИЧ Світлану Сергіївну;

судді Тернопільського окружного адміністративного суду

МАНДЗІЯ Олексія Петровича;

судді Харківського окружного адміністративного суду

ГОРШКОВУ Ольгу Олександрівну;

судді окружного адміністративного суду міста Києва

БОЯРИНЦЕВУ Марину Анатоліївну.

2. Призначити строком на п’ять років у місцевих господарських судах на посади:

судді господарського суду Автономної Республіки Крим

ЕЙВАЗОВУ Аіду Рафіківну;

судді господарського суду Житомирської області

ГНИСЮКА Сергія Дмитровича;

судді господарського суду Запорізької області

БОЄВУ Олену Сергіївну;

судді господарського суду Одеської області

ГУТА Сергія Федоровича;

судді господарського суду Харківської області

ЖИГАЛКІНА Івана Павловича;

судді господарського суду міста Києва

КАРТАВЦЕВУ Юлію Валеріївну.

3. Призначити строком на п’ять років у місцевих загальних судах на посади:

судді Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим

ЛОГВІНКО Олену Анатоліївну;

судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області

СТЕПАНОВУ Сніжану Володимирівну;

судді Володимирецького районного суду Рівненської області

ЗАКРЕВСЬКОГО Леоніда Володимировича;

судді Гагарінського районного суду міста Севастополя

ПОПОВУ Наталю Ігорівну.

судді Центрального районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим

ДЕМЕНКА Сергія Валерійовича,

КУЧЕРЕНКО Наталію Володимирівну;

судді Бершадського районного суду Вінницької області

ГУБКА Вадима Івановича;

судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська

ЧУЛІНІНА Дмитра Георгійовича;

судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

САРАТ Наталю Олександрівну;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області

ШИЯН Вікторію Володимирівну;

судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя

ШИРІНУ Світлану Анатоліївну;

судді Обухівського районного суду Київської області

ГАЙДУЧЕНКА Володимира Даниловича;

судді Яготинського районного суду Київської області

КИСІЛЬ Олесю Анатоліївну;

судді Брянківського міського суду Луганської області

КРУПИНСЬКУ Оксану Юріївну;

судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області

ЗІНКІНА Володимира Івановича;

суддів Ізяславського районного суду Хмельницької області:

ПАШКЕВИЧА Романа Володимировича,

СТОЛКОВСЬКОГО Віталія Івановича;

судді Лисянського районного суду Черкаської області

БЕСАРАБ Наталію Володимирівну;

судді Дарницького районного суду міста Києва

ПРОСАЛОВУ Ольгу Михайлівну;

суддів Солом’янського районного суду міста Києва:

ГОРБАТОВСЬКУ Світлану Анатоліївну,

ЗЕЛІНСЬКУ Марію Борисівну.

5. Призначити ГАПОНЧУКА Віктора Васильовича на посаду судді апеляційного суду Волинської області у межах п’ятирічного строку.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *