Обрано суддів

Верховна Рада України 21 жовтня 2010 року, відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини першої статті 128 Конституції України постановила:
Обрати на посади суддів безстроково:
апеляційного суду Київської області
Таргоній Дар’ю Олександрівну,
Фінагєєва Валерія Олександровича;
апеляційного суду Львівської області
Бойко Світлану Миколаївну;
Львівського апеляційного адміністративного суду
Дяковича Віктора Петровича;
Індустріального районного суду міста Дніпропетровська
Грищенка Володимира Михайловича;
Кіровського районного суду міста Дніпропетровська
Леонова Андрія Анатолійовича;
Амвросіївського районного суду Донецької області
Федченка Володимира Миколайовича;
Кіровського районного суду міста Донецька
Іванова Олексія Геннадійовича,
Дорошенко Вікторію Григорівну;
Перечинського районного суду Закарпатської області
Шешеню Миколу Олексійовича;
Енергодарського міського суду Запорізької області
Федоренка Олександра Івановича;
Бродівського районного суду Львівської області
Бородійчук Ольгу Ігорівну;
Березнегуватського районного суду Миколаївської області
Міщенка Геннадія Вікторовича;
Малиновського районного суду міста Одеси
Поліщук Ірину Олександрівну;
Рівненського міського суду Рівненської області
Панас Оксану Володимирівну;
Куп’янського міськрайонного суду Харківської області
Скородєлову Вікторію Володимирівну;
Новокаховського міського суду Херсонської області
Бойко Марину Євгеніївну;
Деснянського районного суду міста Чернігова
Карапуту Ліну Володимирівну;
Харківського окружного адміністративного суду
Ральченка Ігоря Миколайовича,
Спірідонова Михайла Олександровича;
Херсонського окружного адміністративного суду
Варняка Сергія Олександровича;
господарського суду Автономної Республіки Крим
Воронцову Наталію Владиславівну;
господарського суду Донецької області
Морщагіну Наталію Станіславівну.
апеляційного суду Дніпропетровської області
Городничу Валентину Сергіївну,
Петешенкову Марину Юріївну;
апеляційного суду Запорізької області
Дзярука Михайла Петровича;
Донецького апеляційного адміністративного суду
Гайдара Андрія Володимировича,
Гімона Миколу Михайловича,
Ханову Раїсу Федорівну,
Чебанова Олександра Олеговича,
Чумака Сергія Юрійовича,
Жаботинську Світлану Володимирівну;
Київського апеляційного адміністративного суду
Чаку Євгена Васильовича,
Парінова Андрія Борисовича;
Рівненського апеляційного господарського суду
Демянчука Юрія Григоровича,
Савченка Григорія Івановича,
Тимошенка Олега Михайловича;
Керченського міського суду Автономної Республіки Крим
Цурцева Вадима Михайловича;
Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області
Головіна Валерія Олександровича;
Ленінського районного суду міста Дніпропетровська
Скрипник Каріне Олегівну;
Дзержинського міського суду Донецької області
Мамедову Лейлу Мурватівну;
Краматорського міського суду Донецької області
Гапонова Андрія В’ячеславовича;
Шахтарського міськрайонного суду Донецької області
Дністрян Олену Миколаївну,
Карабазу Наталю Федорівну;
Київського районного суду міста Донецька
Шликова Сергія Петровича;
Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області
Топчій Тетяну В’ячеславівну;
Куйбишевського районного суду Запорізької області
Мальованого Віталія Олександровича;
Васильківського міськрайонного суду Київської області
Білоконь Олену Валеріївну;
Києво-Святошинського районного суду Київської області
Усатова Дмитра Дмитровича;
Обухівського районного суду Київської області
Кравченка Максима Володимировича;
Сквирського районного суду Київської області
Віговського Сергія Івановича;
Кіровського районного суду міста Кіровограда
Іванову Наталю Юріївну;
Краснокутського районного суду Харківської області
Вовк Людмилу Володимирівну;
Городнянського районного суду Чернігівської області
Лиманську Марину Володимирівну;
Козелецького районного суду Чернігівської області
Іванюка Тараса Івановича;
Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області
Бараненка Сергія Михайловича;
Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області
Ільченка Олександра Івановича;
Талалаївського районного суду Чернігівської області
Косенко Юлію Леонідівну;
Чернігівського районного суду Чернігівської області
Шитченко Наталію Віталіївну;
Шевченківського районного суду міста Києва
Гуменюк Аліну Іванівну,
Кормушина Кирила Олександровича,
Ганечко Олену Миколаївну;
господарського суду Автономної Республіки Крим
Дворного Ігоря Ігоровича;
господарського суду Дніпропетровської області
Рудь Ірину Анатоліївну.
Вищого адміністративного суду України
Тракало Валентину Володимирівну;
Вищого господарського суду України
Сибігу Олександра Миколайовича;
Донецького апеляційного господарського суду
Тупицького Олександра Миколайовича.

Верховна Рада України 21 жовтня 2010 року, відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини першої статті 128 Конституції України постановила:

Обрати на посади суддів безстроково: 

апеляційного суду Київської області 

Таргоній Дар’ю Олександрівну,

Фінагєєва Валерія Олександровича;

апеляційного суду Львівської області 

Бойко Світлану Миколаївну; 

Львівського апеляційного адміністративного суду 

Дяковича Віктора Петровича; 

Індустріального районного суду міста Дніпропетровська 

Грищенка Володимира Михайловича; 

Кіровського районного суду міста Дніпропетровська 

Леонова Андрія Анатолійовича; 

Амвросіївського районного суду Донецької області 

Федченка Володимира Миколайовича; 

Кіровського районного суду міста Донецька 

Іванова Олексія Геннадійовича,

Дорошенко Вікторію Григорівну; 

Перечинського районного суду Закарпатської області 

Шешеню Миколу Олексійовича; 

Енергодарського міського суду Запорізької області 

Федоренка Олександра Івановича; 

Бродівського районного суду Львівської області 

Бородійчук Ольгу Ігорівну; 

Березнегуватського районного суду Миколаївської області 

Міщенка Геннадія Вікторовича; 

Малиновського районного суду міста Одеси 

Поліщук Ірину Олександрівну; 

Рівненського міського суду Рівненської області 

Панас Оксану Володимирівну; 

Куп’янського міськрайонного суду Харківської області 

Скородєлову Вікторію Володимирівну; 

Новокаховського міського суду Херсонської області 

Бойко Марину Євгеніївну; 

Деснянського районного суду міста Чернігова 

Карапуту Ліну Володимирівну; 

Харківського окружного адміністративного суду 

Ральченка Ігоря Миколайовича, 

Спірідонова Михайла Олександровича; 

Херсонського окружного адміністративного суду 

Варняка Сергія Олександровича; 

господарського суду Автономної Республіки Крим 

Воронцову Наталію Владиславівну; 

господарського суду Донецької області 

Морщагіну Наталію Станіславівну.

апеляційного суду Дніпропетровської області 

Городничу Валентину Сергіївну, 

Петешенкову Марину Юріївну; 

апеляційного суду Запорізької області 

Дзярука Михайла Петровича; 

Донецького апеляційного адміністративного суду 

Гайдара Андрія Володимировича, 

Гімона Миколу Михайловича, 

Ханову Раїсу Федорівну, 

Чебанова Олександра Олеговича, 

Чумака Сергія Юрійовича,

Жаботинську Світлану Володимирівну; 

Київського апеляційного адміністративного суду 

Чаку Євгена Васильовича,

Парінова Андрія Борисовича; 

Рівненського апеляційного господарського суду 

Демянчука Юрія Григоровича, 

Савченка Григорія Івановича, 

Тимошенка Олега Михайловича; 

Керченського міського суду Автономної Республіки Крим 

Цурцева Вадима Михайловича; 

Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області 

Головіна Валерія Олександровича; 

Ленінського районного суду міста Дніпропетровська 

Скрипник Каріне Олегівну; 

Дзержинського міського суду Донецької області 

Мамедову Лейлу Мурватівну; 

Краматорського міського суду Донецької області 

Гапонова Андрія В’ячеславовича; 

Шахтарського міськрайонного суду Донецької області 

Дністрян Олену Миколаївну, 

Карабазу Наталю Федорівну; 

Київського районного суду міста Донецька 

Шликова Сергія Петровича; 

Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області 

Топчій Тетяну В’ячеславівну; 

Куйбишевського районного суду Запорізької області 

Мальованого Віталія Олександровича; 

Васильківського міськрайонного суду Київської області 

Білоконь Олену Валеріївну;

Києво-Святошинського районного суду Київської області 

Усатова Дмитра Дмитровича;

Обухівського районного суду Київської області 

Кравченка Максима Володимировича; 

Сквирського районного суду Київської області 

Віговського Сергія Івановича; 

Кіровського районного суду міста Кіровограда 

Іванову Наталю Юріївну; 

Краснокутського районного суду Харківської області 

Вовк Людмилу Володимирівну;

Городнянського районного суду Чернігівської області 

Лиманську Марину Володимирівну; 

Козелецького районного суду Чернігівської області 

Іванюка Тараса Івановича; 

Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області 

Бараненка Сергія Михайловича; 

Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області 

Ільченка Олександра Івановича; 

Талалаївського районного суду Чернігівської області 

Косенко Юлію Леонідівну;

Чернігівського районного суду Чернігівської області 

Шитченко Наталію Віталіївну; 

Шевченківського районного суду міста Києва

Гуменюк Аліну Іванівну, 

Кормушина Кирила Олександровича,

Ганечко Олену Миколаївну; 

господарського суду Автономної Республіки Крим 

Дворного Ігоря Ігоровича; 

господарського суду Дніпропетровської області 

Рудь Ірину Анатоліївну.

Вищого адміністративного суду України 

Тракало Валентину Володимирівну; 

Вищого господарського суду України 

Сибігу Олександра Миколайовича; 

Донецького апеляційного господарського суду 

Тупицького Олександра Миколайовича.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *