Уряд здійснив низку звільнень

Кабінет міністрів України своїми розпорядженнями від 28 березня 2011 року постановив:


Звільнити:

Стельмах Ольгу Михайлівну з посади заступника голови Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам згідно з її заявою та виходом на пенсію.

Соболєва Вячеслава Олександровича з посади заступника голови правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” за власним бажанням.

Ашкеназе Вадима Давидовича з посади заступника начальника Державної авіаційної пошуково-рятувальної служби у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Ядченка Миколу Васильовича з посади заступника начальника Державної авіаційної пошуково-рятувальної служби у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Лазню Артема Васильовича з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України за власним бажанням.

Остап’юка Олега Святославовича з посади заступника генерального директора Державного концерну “Укрторф” у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Юрченка Віктора Івановича з посади генерального директора Державного концерну “Укрторф” у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Левицького Іллю Юхимовича з посади начальника Одеської залізниці згідно з його заявою та виходом на пенсію.

Гудзікевича Євгена Олександровича з посади заступника генерального директора Державного концерну “Укрторф” у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Джуса Юрія Микитовича з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України за власним бажанням.

Чорного Віктора Васильовича з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України за власним бажанням.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *