До Вищої ради правосуддя від адвокатури незаконно обрано Павла Гречківського та Олексія Маловацького

V з’їзд адвокатів України обрав Павла Гречківського та Олексія Маловацького повторно членами Вищої ради правосуддя. Про це повідомив сайт Національної асоціації адвокатів України.

За П. Гречківського проголосували 161 делегат із 178, які брали участь у голосуванні, за О. Маловацького було віддано 142 голоси.

До бюлетеня був також включений адвокат Тарас Будз, який був обраний делегатом з’їзду від Тернопільської області. Він отримав 36 голосів.

Кандидати Євген Огарков та Наталя Алпатьєва не потрапили до бюлетеня, оскільки у відкритому голосуванні не набрали необхідних для цього 20% підтримки делегатів з’їзду. Делегати з’їзду включаються до бюлетеня автоматично.

Вища рада правосуддя направила з’їзду адвокатів результати спеціальної перевірки кандидатів. Перешкод для обрання до ВРП не було встановлено щодо жодного кандидата.

Інститут держави і права ім. Корецького та Інститут законодавства Верховної Ради надали наукові висновки, відповідно до яких обмеження щодо обрання до ВРП двічі поспіль встановлено для членів ВРП, які були обрані до цього органу після набуття чинності закону «Про Вищу раду правосуддя». З’їзд адвокатів вперше обрав своїх представників на основі нового законодавства, прийнятого в ході реалізації судової реформи.

Таким чином двох членів обрано в супереч діючому законодавтсву і забороні обіймати посади членів ВРП два строки поспіль.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *