Опубліковано результати кваліфікаційного оцінювання київських суддів на відповідність займаній посаді

Результати першого етапу кваліфікаційного оцінювання суддів на відповідність займаній посаді «Іспит», складеного 26 березня 2018 року.

No з/п

Прізвище

Ім’я

По батькові

Найменування суду

Код тестуванн я

Бал тестуван ня

Код практика

Бал практи ка

1

Антонюк

Марина

Станіславівна

Шевченківський районний суд міста Києва

0024084

81

0071666

74

2

Бандура

Іван

Степанович

Святошинський районний суд міста Києва

0084912

72

0005434

95,5

3

Білоцерківець

Олег

Анатолійович

Печерський районний суд міста Києва

0024557

69,75

0016825

85,5

4

Бойко

Олександр

Васильович

Голосіївський районний суд міста Києва

0079525

77,625

0014104

64,5

5

Валігура

Дмитро

Миколайович

Голосіївський районний суд міста Києва

0065448

78,75

0084780

99,5

6

Воробйов

Володимир

Леонідович

Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська

0040465

82,125

0013459

101,5

7

Гончаренко

Вадим

Миколайович

Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

0002925

78,75

0083809

91

8

Дев’ятко

Владислав

Володимирович

Оболонський районний суд міста Києва

0094139

84,375

0016262

74,5

9

Дяченко

Ірина

Вікторівна

Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська

0058689

78,75

0032669

76,5

10

Дячук

Сергій

Іванович

Святошинський районний суд міста Києва

0054756

76,5

0063551

88,5

11

Жежера

Олена

Володимирівна

Оболонський районний суд міста Києва

0078718

70,875

0072087

84

12

Зубець

Юрій

Григорович

Подільський районний суд міста Києва

0047843

66,375

0070962

64,5

13

Ігнатенко

Вікторія

Валентинівна

Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська

0032359

81

0071404

92,5

14

Ісаєва

Діана

Аркадіївна

Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська

0057950

45

0042926

61

15

Карягіна

Наталія

Олександрівна

Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська

0099783

83,25

0018210

74,5

16

Кваша

Антоніна

Валеріївна

Шевченківський районний суд міста Києва

0046552

77,625

0006976

84,5

17

Кицюк

Віктор

Петрович

Печерський районний суд міста Києва

0096177

74,25

0017400

66,5

18

Козачук

Олена

Миколаївна

Дніпровський районний суд міста Києва

0079797

63

0067880

92

19

Косик

Людмила

Григорівна

Святошинський районний суд міста Києва

0063182

72

0016909

79

20

Криворот

Оксана

Олексіївна

Солом`янський районний суд міста Києва

0014709

70,875

0097113

70,5

21

Курило

Андрій

Віталійович

Дніпровський районний суд міста Києва

0074305

76,5

0045318

95,5

22

Кухтін

Геннадій

Олексійович

Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська

0074710

52,875

0034247

64,5

23

Левицька (Ткаленко)

Тетяна

Володимирівна

Шевченківський районний суд міста Києва

0073103

76,5

0000979

90,5

24

Левко

Віра

Богданівна

Дніпровський районний суд міста Києва

0028502

75,375

0072988

67,5

25

Леонов

Андрій

Анатолійович

Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська

0025119

77,625

0064700

82,5

26

Лисенко

Вадим

Олександрович

Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська

0063101

79,875

0035822

93,5

27

Лінник

Олег

Петрович

Шевченківський районний суд міста Києва

0033605

84,375

0060521

89,5

28

Марущак

Світлана

Леонідівна

Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська

0013294

73,125

0091422

92

29

Марченко

Мирослава

Вячеславівна

Дніпровський районний суд міста Києва

0058461

81

0041925

100,5

30

Мачуський

Олег

Миколайович

Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська

0058202

79,875

0029883

69,5

31

Мельниченко

Сергій

Петрович

Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

0031291

79,875

0090358

94,5

32

Мельниченко (Колесник)

Людмила

Анатоліївна

Дніпровський районний суд міста Києва

0000180

75,375

0051677

80

33

Метелешко

Оксана

Василівна

Дніпровський районний суд міста Києва

0028862

77,625

0077545

69,5

34

Мозолевська

Олена

Миколаївна

Солом`янський районний суд міста Києва

0030377

81

0026139

66,5

35

Новик

Валентина

Петрівна

Святошинський районний суд міста Києва

0040275

81

0058473

80

36

Овсеп’ян

Тетяна

Володимирівна

Шевченківський районний суд міста Києва

0041425

82,125

0021450

101

37

Оздоба

Марина

Олексіївна

Святошинський районний суд міста Києва

0066855

78,75

0020584

91

38

Ополинська

Інна

Георгіївна

Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

0032830

81

0008453

102,5

39

Отвіновський

Павло

Леонідович

Подільський районний суд міста Києва

0098160

82,125

0034349

89,5

40

Павленко (Саченко)

Олена

Олександрівна

Подільський районний суд міста Києва

0071090

74,25

0099243

62

41

Педенко

Ада

Михайлівна

Солом`янський районний суд міста Києва

0033302

74,25

0049071

64,5

42

Первушина

Олена

Сергіївна

Голосіївський районний суд міста Києва

0019538

78,75

0073549

89,5

43

Родіонов

Сергій

Олександрович

Оболонський районний суд міста Києва

0093990

76,5

0087134

81,5

44

Савченко

Євген

Миколайович

Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська

0027415

78,75

0080315

90

45

Сазонова

Марія

Георгіївна

Дніпровський районний суд міста Києва

0043275

79,875

0064599

102,5

46

Сенін

Вадим

Юрійович

Солом`янський районний суд міста Києва

0030371

75,375

0051318

65,5

47

Сенчишин

Федір

Миронович

Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська

0029527

78,75

0005656

107,5

48

Скорін

Андрій

Володимирович

Святошинський районний суд міста Києва

0075129

77,625

0087398

66,5

49

Сліщенко

Юрій

Григорович

Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська

0080755

74,25

0031674

67,5

50

Слободянюк

Павло

Леонідович

Шевченківський районний суд міста Києва

0073870

84,375

0001911

64,5

51

Смик

Світлана

Іванівна

Печерський районний суд міста Києва

0028895

76,5

0001637

78,5

52

Татарчук

Лариса

Олексіївна

Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська

0097214

82,125

0016520

95

53

Трубніков

Андрій

Володимирович

Шевченківський районний суд міста Києва

0034716

79,875

0011158

94,5

54

Федосєєв

Сергій

Володимирович

Дніпровський районний суд міста Києва

0008246

78,75

0080477

93,5

55

Шелестов

Кирило

Олександрович

Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

0061658

69,75

0093715

68,5

56

Шестаковська

Людмила

Петрівна

Оболонський районний суд міста Києва

0030476

75,375

0055316

79

57

Ясельський

Анатолій

Михайлович

Святошинський районний суд міста Києва

0016780

76,5

0051046

85,5

Із результатами іспиту, складеного 26 березня 2018 року, можна ознайомитись за цим посиланням.