Президент призначив 57 суддів

Президент України 14 серпня відповідно до частини п’ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановив:

1. Призначити у місцевих загальних судах на посади:

судді Липовецького районного суду Вінницької області ШПОРТУН Світлану Василівну;

судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області СТУПАК Тетяну Сергіївну;

судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області ОЛАДЕНКО Оксану Сергіївну;

судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області КОСТЕЛЕНКО Яну Юріївну;

судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська КУЦЕВОЛА Валентина Валентиновича;

судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська БАТУЄВА Олександра Валерійовича;

судді Заводського районного суду Міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області ЗАБЄЛІНУ Оксану Леонідівну;

судді Волноваського районного суду Донецької області ПОДОЛЯК Яну Миколаївну;

судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області ШТИФОРУК Оксану Вікторівну;

судді Радомишльського районного суду Житомирської області КИРИЛЕНКА Олега Олександровича;

суддів Черняхівського районного суду Житомирської області:

ЗБАРАЖСЬКОГО Олега Миколайовича,

ЛОСЬ Людмилу Віталіївну,

ПРОЦЕНКО Людмилу Йосипівну;

судді Великоберезнянського районного суду Закарпатської області ЗИЗИЧ Вікторію Вікторівну;

судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ГОЛЯНУ Олену Вікторівну;

судді Вільнянського районного суду Запорізької області КОНОНЕНКА Івана Олександровича;

судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя КОЛОМАРЕНКО Крістіну Анатоліївну;

судді Шевченківського районного суду міста Запоріжжя БОЄВА Євгена Сергійовича;

суддів Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області:

АТАМАНЮКА Богдана Миколайовича,

КІНДРАТИШИН Лесю Романівну;

судді Сватівського районного суду Луганської області ПРОСІНУ Яну Володимирівну;

судді Радехівського районного суду Львівської області ПАТИНОК Оксану Петрівну;

судді Снігурівського районного суду Миколаївської області СОЛОВЙОВА Олексія Валентиновича;

судді Заводського районного суду міста Миколаєва ЛАГОДУ Анатолія Анатолійовича;

судді Центрального районного суду міста Миколаєва САЛАМАТІНА Олександра Вікторовича;

судді Березівського районного суду Одеської області ПАНЧИШИНА Андрія Юрійовича;

судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області ВОЛКОВУ Юлію Федорівну;

судді Котовського міськрайонного суду Одеської області ВАЩУК Олену Володимирівну;

судді Рокитнівського районного суду Рівненської області ВЕРЗУН Оксану Петрівну;

судді Ковпаківського районного суду міста Сум ОНАЙКА Романа Анатолійовича;

судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ЦАРУК Ірину Михайлівну;

судді Харківського районного суду Харківської області КАРАСАВУ Ірину Олексіївну;

судді Генічеського районного суду Херсонської області МОТОНОК Тетяну Яківну;

судді Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області УШАКОВУ Катерину Миколаївну;

судді Барського районного суду Вінницької області САЛДАН Юлію Олександрівну;

судді Козятинського міськрайонного суду Вінницької області ПЄТУХОВУ Наталю Олександрівну;

судді Горохівського районного суду Волинської області СМЕТАНУ Василя Миколайовича;

судді Старовижівського районного суду Волинської області МАЛЮТУ Адама Володимировича;

судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області БАЗЮКА Юрія Петровича;

судді Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області БОБРА Дмитра Олександровича;

судді Тячівського районного суду Закарпатської області БРЯНИКА Миколу Миколайовича;

суддів Хустського районного суду Закарпатської області:

ПІЦУРА Ярослава Ярославовича,

ТКАЧ Олену Олегівну;

судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя БРЕДІХІНА Юрія Юрійовича;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя СТЕЦЕНКА Артема Вікторовича;

судді Радехівського районного суду Львівської області КУЦИК-ТРУСКАВЕЦЬКУ Ольгу Богданівну;

судді Яворівського районного суду Львівської області МАТВІІВА Ігоря Михайловича;

судді Комінтернівського районного суду Одеської області ЯКИМВА Андрія Вікторовича;

судді Краснопільського районного суду Сумської області ЗЕРЮ Юлію Олександрівну;

судді Роменського міськрайонного суду Сумської області ЦВЄЛОДУБ Ганну Олександрівну;

судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області МАРЦИНОВСЬКУ Ірину Вікторівну;

судді Генічеського районного суду Херсонської області КОВАЛЬЧУК Наталію Володимирівну;

судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області ЛЯЩЕНКО Валентину Валеріївну;

судді Новотроїцького районного суду Херсонської області ДОБРОСТРОЙ Олену Сергіївну;

судді Канівського міськрайонного суду Черкаської області СКИРДУ Богдана Костянтиновича;

судді Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області ЛІТВІНОВУ Галину Миколаївну;

судді Соснівського районного суду міста Черкас ГОМЕНЮК Олександру Юріївну.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid