Президент призначив та тимчасово перевів суддів

Президент України низкою указів від 29 грудня 2017 року відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128, підпунктів 2 і 7 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України та пункту 11 розділу III «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя» постановив:

Призначити у місцевих загальних судах на посади:

судді Вінницького міського суду Вінницької області МЕДЯНУ Юлію Валеріївну;

судді Немирівського районного суду Вінницької області ЦАРАПОРУ Олександра Петровича;

судді Шацького районного суду Волинської області МАТВІЙЧУКА Сергія Панасовича;

судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області БОЙКА Олександра Михайловича;

судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська БІЛИК Інну Анатоліївну;

судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська МОВЧАНА Дмитра Валентиновича;

судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області КОВАЛЬОВУ Ангеліну Борисівну;

судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ТКАЧЕНКА Андрія Володимировича;

суддів Дебальцевського міського суду Донецької області:

АФАНАСЬЄВУ Юлію Олегівну,

ПОПОВИЧ Тамару Миколаївну;

судді Докучаєвського міського суду Донецької області СЄЛІНА Євгена Валерійовича;

судді Краматорського міського суду Донецької області КРАВЧЕНКО Ольгу Юріївну;

судді Мар’їнського районного суду Донецької області ПРИХОДЬКО Вікторію Анатоліївну;

судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області МАТВЄЄВУ Юлію Олександрівну;

судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області МОЗГОВОГО Володимира Борисовича;

суддів Богунського районного суду міста Житомира:

БОЛЕЙКА Андрія Петровича,

КОМНАЦЬКОГО Олега Володимировича;

судді Корольовського районного суду міста Житомира ШИМОН Людмилу Сергіївну;

судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області КАЛУГІНУ Інну Олегівну;

суддів Комунарського районного суду міста Запоріжжя:

ДМИТРІЄВУ Марію Михайлівну,

ХОЛОДА Романа Сергійовича;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя МАКАРОВА Віталія Олександровича;

судді Богуславського районного суду Київської області КІХТЕНКА Сергія Олександровича;

судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області КАБАНЯЧОГО Юрія Володимировича;

судді Обухівського районного суду Київської області ТИХАНСЬКОГО Олександра Богдановича;

судді Таращанського районного суду Київської області ЗІНКІНА Володимира Івановича;

судді Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області ЯБЧИК Наталію Миколаївну;

судді Новоархангельського районного суду Кіровоградської області КРАСНОПОЛЬСЬКУ Людмилу Петрівну;

судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області НІКОЛАЄВА Максима Вікторовича;

судді Кіровського районного суду міста Кіровограда ВАРАКІНУ Наталію Борисівну;

судді Ленінського районного суду міста Кіровограда ДРАНОГО Владислава Вікторовича;

судді Слов’яносербського районного суду Луганської області МИЦИК Світлану Анатоліївну;

судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області МЕДВЕДИКА Лева Орестовича;

судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області КОСТЮК Уляну Ігорівну;

суддів Залізничного районного суду міста Львова:

ГАЛАЙКО Наталію Миронівну,

ПИЛИП’ЮК Галину Миколаївну;

суддів Личаківського районного суду міста Львова:

ЖОВНІРА Григорія Богдановича,

НОРА Назарія Васильовича;

судді Шевченківського районного суду міста Львова ФЕДОРОВУ Оксану Федорівну;

судді Заводського районного суду міста Миколаєва ПРИТУЛЯК Інну Олександрівну;

судді Іллічівського міського суду Одеської області ПЕТРЮЧЕНКО Мирославу Іванівну;

суддів Київського районного суду міста Одеси:

КОВАЛЕНКО Олену Борисівну,

ПЕТРЕНКА Володимира Сергійовича;

суддів Малиновського районного суду міста Одеси:

БОБУЙКА Ігоря Анатолійовича,

КОБЛОВУ Ольгу Дмитрівну,

МИРОНЧУК Ніну Василівну,

ЧЕРЕВКА Сергія Павловича;

суддів Приморського районного суду міста Одеси:

БОНДАРЯ Вячеслава Яковича,

ЄРШОВУ Ларису Сергіївну,

НАУМЕНКА Андрія Володимировича;

судді Суворовського районного суду міста Одеси ДЯЧЕНКА Віктора Григоровича;

судді Київського районного суду міста Полтави КАЛЬКА Олександра Сергійовича;

судді Ленінського районного суду міста Полтави ТИМЧУКА Руслана Ігоревича;

суддів Октябрського районного суду міста Полтави:

БУГРІЯ Володимира Михайловича,

САВЧЕНКО Людмилу Іванівну;

суддів Рівненського районного суду Рівненської області:

ГНАТУЩЕНКО Юлію Володимирівну,

ШТОГУНА Олександра Сергійовича;

судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ДУДУ Олександра Олександровича;

судді Дзержинського районного суду міста Харкова ЦВІРЮКА Дениса Васильовича;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова ПОПОВУ Вікторію Олександрівну;

судді Червонозаводського районного суду міста Харкова БІЛІНСЬКУ Ольгу Володимирівну;

судді Новокаховського міського суду Херсонської області ЧЕРВОНЕНКА Дмитра Валерійовича;

суддів Цюрупинського районного суду Херсонської області:

СІДЕНКА Сергія Івановича,

ЯЦЕНКА Олексія Михайловича;

судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області БЕРЕЗЮКА Олександра Григоровича;

судді Лисянського районного суду Черкаської області БЕСАРАБ Наталію Володимирівну;

судді Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області КОЧУРУ Олену Олексіївну;

судді Дарницького районного суду міста Києва ПРОСАЛОВУ Ольгу Михайлівну;

суддів Деснянського районного суду міста Києва:

ЗОТЬКО Тетяну Анатоліївну,

СКРИПКУ Оксану Іванівну,

ТАРАСЕНКО Наталію Володимирівну;

суддів Дніпровського районного суду міста Києва:

КОЗАЧУК Олену Миколаївну,

ЛЕВКО Віру Богданівну,

МЕТЕЛЕШКО Оксану Василівну;

суддів Подільського районного суду міста Києва:

ВОЙТЕНКО Тетяну Віталіївну,

ГРЕБЕНЮКА Володимира Володимировича;

судді Святошинського районного суду міста Києва КОСИК Людмилу Григорівну;

суддів Солом’янського районного суду міста Києва:

ВЕРЕЩІНСЬКУ Ірину Вікторівну,

МОЗОЛЕВСЬКУ Олену Миколаївну,

СЕНІНА Вадима Юрійовича;

судді Шевченківського районного суду міста Києва КОНДРАТЕНКО Олену Олександрівну;

судді Піщанського районного суду Вінницької області ЩЕРБУ Надію Леонідівну;

судді Турківського районного суду Львівської області КРІЛЯ Луку Михайловича;

судді Комінтернівського районного суду Одеської області ЖОВТАНА Петра Валерійовича;

судді Заліщицького районного суду Тернопільської області ШЕВЧУК Валентину Михайлівну;

суддів Вінницького міського суду Вінницької області:

БОРИСЮК Інну Едуардівну,

ЧЕРНЮКА Ігоря Володимировича;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області ПАХОЛЮКА Анатолія Михайловича;

судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ШЕЛЕСТОВА Кирила Олександровича;

cудді Макарівського районного суду Київської області ТАНДИРА Олексія Віталійовича;

судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області ШМИГЕЛЬСЬКОГО Дмитра Івановича;

судді Червоноградського міського суду Львівської області ЮРЧЕНКА Олега Олександровича;

судді Заводського районного суду міста Миколаєва БОБРОВУ Ірину Вячеславівну;

судді Малиновського районного суду міста Одеси КРИЖАНОВСЬКОГО Олега Валентиновича;

судді Дніпровського районного суду міста Києва ГАЛАГАНА Віталія Івановича;

судді Подільського районного суду міста Києва ЗАХАРЧУК Світлану Степанівну;

судді Солом’янського районного суду міста Києва ГОРБАТОВСЬКУ Світлану Анатоліївну;

суддів Шевченківського районного суду міста Києва:

АНТОНЮК Марину Станіславівну,

СИДОРОВА Євгенія Вікторовича,

ФРОЛОВУ Ірину Вікторівну;

судді Вінницького міського суду Вінницької області РОМАНЧУК Руслану Вікторівну;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області КАЛЬКОВУ Олесю Арсентівну;

судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська СПАЇ Віолетту Вікторівну;

судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська НЕКРАСОВА Олега Олександровича;

судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська ПРИХОДЧЕНКО Олену Сергіївну;

судді Краматорського міського суду Донецької області КОСТЮКОВА Дмитра Геннадійовича;

судді Красноармійського міськрайонного суду Донецької області КОВАЛЕНКА Віктора Олександровича;

судді Богунського районного суду міста Житомира ЛЄДНЬОВА Дмитра Миколайовича;

судді Корольовського районного суду міста Житомира РОЖКОВУ Олену Станіславівну;

судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області КУРАХ Ларису Василівну;

судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області МАЛЮКА Віталія Мирославовича;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя КРАМАРЕНКО Інну Анатоліївну;

суддів Білоцерківського міськрайонного суду Київської області:

ДУБАНОВСЬКУ Ірину Дмитрівну,

ШОВКОПЛЯСА Олександра Петровича;

судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області ЯКОВЛЄВУ Людмилу Валеріївну;

судді Рокитнянського районного суду Київської області ГОЛІК Нінель Олегівну;

судді Ленінського районного суду міста Кіровограда МЯГКОГО Олексія Вікторовича;

судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області ПОСОХОВА Івана Сергійовича;

суддів Сихівського районного суду міста Львова:

ТІМЧЕНКО Олену Валеріївну,

ШАШУРІНУ Галину Олександрівну;

судді Котовського міськрайонного суду Одеської області БОНДАРЕНКО Наталю Володимирівну;

суддів Київського районного суду міста Одеси:

ВОЙТОВА Геннадія Васильовича,

САЛТАН Людмилу Володимирівну;

судді Приморського районного суду міста Одеси АБУХІНА Руслана Дмитровича;

судді Октябрського районного суду міста Полтави ТРОЦЬКУ Аллу Іванівну;

судді Рівненського міського суду Рівненської області ГОРДІЙЧУК Ірину Олександрівну;

судді Дергачівського районного суду Харківської області КАЛИНОВСЬКУ Лоліту Віталіївну;

судді Жовтневого районного суду міста Харкова МАКАРОВА Володимира Олександровича;

судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області МАРКІВ Тетяну Анатоліївну;

судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області МАРЦИНКЕВИЧА Сергія Анатолійовича;

судді Ярмолинецького районного суду Хмельницької області КУЛЬБАБУ Андрія Васильовича;

судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області КОРМАНА Олександра Володимировича;

судді Голосіївського районного суду міста Києва БОНДАРЕНКО Галину Вікторівну;

судді Дарницького районного суду міста Києва МИЦИК Юлію Сергіївну;

судді Деснянського районного суду міста Києва БАБКО Валерію Валеріївну;

судді Святошинського районного суду міста Києва ЖУРИБЕДУ Олександра Миколайовича;

судді Солом’янського районного суду міста Києва ЗЕЛІНСЬКУ Марію Борисівну;

судді Шевченківського районного суду міста Києва ЛЕВИЦЬКУ Тетяну Володимирівну;

судді Артемівського районного суду міста Луганська ЄСАУЛЕНКО Марину Володимирівну;

судді Ленінського районного суду міста Луганська ЛІБСТЕРА Андрія Сергійовича.

Призначити у місцевих господарських судах на посади:

суддів господарського суду Київської області:

ЗАЙЦЯ Дмитра Григоровича,

ЧЕРНОГУЗА Андрія Федоровича;

судді господарського суду Львівської області МАТВІЇВА Ростислава Ігоровича;

суддів господарського суду Харківської області:

ПОПОВИЧ Ірину Миколаївну,

СМІРНОВУ Олену Володимирівну;

суддів господарського суду міста Києва:

БЛАЖІВСЬКУ Оксану Євгенівну,

БОЙКА Романа Володимировича,

БОНДАРЕНКО Ганну Павлівну,

ГУЛЕВЕЦЬ Ольгу Віталіївну;

ЛЮБЧЕНКО Марію Олександрівну;

МАНДИЧЕВА Дениса Вадимовича.

Перевести шляхом відрядження строком до шести місяців суддів:

Докучаєвського міського суду Донецької області СЄЛІНА Євгена Валерійовича на роботу на посаді судді Калинівського районного суду Вінницької області;

Дебальцевського міського суду Донецької області АФАНАСЬЄВУ Юлію Олегівну на роботу на посаді судді Новосанжарського районного суду Полтавської області;

Козельщинського районного суду Полтавської області ЛИЗЕНКА Андрія Вікторовича на роботу на посаді судді Новосанжарського районного суду Полтавської області;

Чорнухинського районного суду Полтавської області КРЄПКОГО Сергія Івановича на роботу на посаді судді Путивльського районного суду Сумської області;

Дебальцевського міського суду Донецької області ПОПОВИЧ Тамару Миколаївну на роботу на посаді судді Кегичівського районного суду Харківської області;

Слов’яносербського районного суду Луганської області МИЦИК Світлану Анатоліївну на роботу на посаді судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Котелевського районного суду Полтавської області МАЛЬЦЕВА Сергія Олексійовича на роботу на посаді судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Ватутінського міського суду Черкаської області ЛИНДЮКА Віталія Степановича на роботу на посаді судді Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області;

Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області ФОРТУНУ Тетяну Юріївну на роботу на посаді судді Снігурівського районного суду Миколаївської області;

Первомайського міськрайонного суду Харківської області КОЧНЄВА Олега Володимировича на роботу на посаді судді Золочівського районного суду Харківської області;

Куп’янського міськрайонного суду Харківської області СІРЕНКО Юлію Юріївну на роботу на посаді судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області СТЕПАНОВУ Сніжану Володимирівну на роботу на посаді судді Дарницького районного суду міста Києва;

Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Донецької області ЗАСТАВЕНКО Марину Олександрівну на роботу на посаді судді Дарницького районного суду міста Києва;

Октябрського районного суду міста Полтави ГАЛЬОНКІНУ Юлію Сергіївну на роботу на посаді судді Дарницького районного суду міста Києва;

Краснодонського міськрайонного суду Луганської області ШМИГЕЛЬСЬКОГО Дмитра Івановича на роботу на посаді судді Деснянського районного суду міста Києва;

Соснівського районного суду міста Черкас ПЕРЕСУНЬКА Ярослава Володимировича на роботу на посаді судді Оболонського районного суду міста Києва;

Козелецького районного суду Чернігівської області АНОХІНА Андрія Миколайовича на роботу на посаді судді Оболонського районного суду міста Києва;

Шахтарського міськрайонного суду Донецької області СЕРГІЄНКО Ганну Леонідівну на роботу на посаді судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області ФОМІНА Віктора Анатолійовича на роботу на посаді судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Маловисківського районного суду Кіровоградської області КРАТКА Дмитра Михайловича на роботу на посаді судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Кам’янобрідського районного суду міста Луганська ВИШНЯКА Максима Володимировича на роботу на посаді судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Кіровського районного суду міста Кіровограда МОХОНЬКО Віталіну Володимирівну на роботу на посаді судді Шевченківського районного суду міста Києва;

апеляційного суду Донецької області БІЛЯЄВУ Олену Миколаївну на роботу на посаді судді апеляційного суду Сумської області;

Покровського районного суду Дніпропетровської області ЧОРНУ Олену Володимирівну на роботу на посаді судді Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області;

Дзержинського міського суду Донецької області СКИБУ Миколу Миколайовича на роботу на посаді судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;

Рівненського районного суду Рівненської області ГЛАДИШЕВУ Христину Володимирівну на роботу на посаді судді Мостиського районного суду Львівської області;

Рубіжанського міського суду Луганської області КОБЗАРЯ Юрія Юрійовича на роботу на посаді судді Снігурівського районного суду Миколаївської області;

Лугинського районного суду Житомирської області ГРЕБЕНЮКА Вячеслава Валерійовича на роботу на посаді судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Ленінського районного суду міста Луганська ЛІБСТЕРА Андрія Сергійовича на роботу на посаді судді Ічнянського районного суду Чернігівської області;

Глухівського міськрайонного суду Сумської області УСЕНКО Людмилу Миколаївну на роботу на посаді судді Куликівського районного суду Чернігівської області;

Артемівського районного суду міста Луганська ЄСАУЛЕНКО Марину Володимирівну на роботу на посаді судді Голосіївського районного суду міста Києва;

Шевченківського районного суду міста Запоріжжя КАРАБАК Лілію Германівну на роботу на посаді судді Дніпровського районного суду міста Києва;

Гребінківського районного суду Полтавської області ШЕВЧЕНКО Віру Миколаївну на роботу на посаді судді Дніпровського районного суду міста Києва;

Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області РИБАЛКУ Юрія Володимировича на роботу на посаді судді Оболонського районного суду міста Києва;

Кіровського районного суду міста Кіровограда АНТИПОВУ Ірину Леонідівну на роботу на посаді судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Жовтневого районного суду міста Запоріжжя СВІТЛИЦЬКУ Вікторію Миколаївну на роботу на посаді судді Шевченківського районного суду міста Києва;

господарського суду Луганської області ТАЦІЙ Олену Владиславівну на роботу на посаді судді господарського суду Харківської області;

суддю Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області КУХАРСЬКУ Наталію Анатоліївну на роботу на посаді судді Голосіївського районного суду міста Києва.