Президентом, нарешті, призначенно ще суддів

Президент України 07 вересня, відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановив:

1. Призначити у місцевих загальних судах на посади:

суддів Вінницького міського суду Вінницької області:
БЕРНАДУ Євгена Валерійовича,
ГАЙДУ Ганну Володимирівну;

суддів Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області:
ГОНЧАРУК-АЛІФАНОВУ Ольгу Юріївну,
РОБАК Марину Володимирівну;

судді Шаргородського районного суду Вінницької області
СТРОГОГО Ігоря Леонідовича;

судді Ямпільського районного суду Вінницької області
ГАВРИЛЮК Тетяну Володимирівну;

судді Локачинського районного суду Волинської області
КІДИБУ Тетяну Олександрівну;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області
ПРИСЯЖНЮК Людмилу Миколаївну;

судді Ратнівського районного суду Волинської області
СВИСТУН Оксану Миколаївну;

судді Турійського районного суду Волинської області
ТІТІВАЛОВА Романа Костянтиновича;

суддів Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області:
КОНОНЕНКО Тетяну Олександрівну,
МИЦАКА Мар’яна Степановича,
ОБОРУ Зоряну Богданівну,
ПЕРЕКОПСЬКОГО Миколу Миколайовича,
ШАПОВАЛОВУ Ірину Сергіївну,
ЮДІНУ Світлану Геннадіївну;

суддів Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області:
БОНДАРЕНКО Ганну Віталіївну,
ТВЕРДОХЛІБ Альону Валеріївну;

судді Енергодарського міського суду Запорізької області
КУЦЕНКА Михайла Олександровича;

суддів Запорізького районного суду Запорізької області:
МІНГАЗОВА Романа Віаміновича,
НІКІТІНА Володимира Володимировича;

судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя
МИХАЙЛОВУ Анну Володимирівну;

суддів Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області:
ПОЛЬСЬКУ Мирославу Василівну,
ХОРОСТІЛЯ Романа Володимировича,
ШАМОТАЙЛА Олега Васильовича;

судді Васильківського міськрайонного суду Київської області
МАРЧУКА Олега Леонідовича;

судді Макарівського районного суду Київської області
КОСЕНКО Альону Василівну;

суддів Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області:
ОПАНАСЮКА Ігоря Олександровича,
СВОЯКА Дмитра Віталійовича;

судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області
ГЕРШКУЛА Ігоря Миколайовича;

судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області
ГРИЦАЙ Марію Михайлівну;

судді Жовківського районного суду Львівської області
ЯСИНОВСЬКОГО Романа Богдановича;

судді Миколаївського районного суду Львівської області
ГОЛОВАТОГО Андрія Павловича;

судді Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області
ШЕВИРІНУ Тетяну Дмитрівну;

судді Центрального районного суду міста Миколаєва
ТІШКА Дмитра Анатолійовича;

судді Біляївського районного суду Одеської області
ГАЛИЧ Ольгу Пилипівну;

судді Київського районного суду міста Одеси
ФЕДУЛЕЄВУ Юлію Олександрівну;

судді Глобинського районного суду Полтавської області
ПАВЛІЙЧУК Анастасію Вікторівну;

судді Карлівського районного суду Полтавської області
ПОПОВА Михайла Савелійовича;

суддів Хорольського районного суду Полтавської області:
КОНОВОДА Олександра Володимировича,
СТАРОКОЖКА Володимира Петровича;

судді Крюківського районного суду міста Кременчука Полтавської області
ФАДЄЄВУ Світлану Олександрівну;

судді Дубровицького районного суду Рівненської області
ОТУПОР Катерину Миколаївну;

судді Липоводолинського районного суду Сумської області
БУТЕНКА Дмитра Володимировича;

судді Охтирського міськрайонного суду Сумської області
СОКОЛОВУ Наталію Олександрівну;

судді Путивльського районного суду Сумської області
ТОКАРЄВА Сергія Миколайовича;

суддів Шосткинського міськрайонного суду Сумської області:
ПРАЧУК Олену Василівну,
СИДОРЧУКА Олександра Михайловича;

судді Монастириського районного суду Тернопільської області
ГАЛІЯНА Ігоря Михайловича;

судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області
ГЕРЧАКІВСЬКУ Ольгу Ярославівну;

судді Богодухівського районного суду Харківської області
УВАРОВУ Юлію Валеріївну;

судді Харківського районного суду Харківської області
САВЧЕНКА Дениса Михайловича;

судді Жовтневого районного суду міста Харкова
КІСЯ Дмитра Петровича;

судді Каланчацького районного суду Херсонської області
МАКСИМОВИЧА Ігоря Вікторовича;

суддів Херсонського міського суду Херсонської області:
ЄПІШИНА Юрія Миколайовича,
РЯДЧУ Тетяну Іванівну,
УС Олену Володимирівну;

судді Білогірського районного суду Хмельницької області
ДАВИДЮКА Олександра Івановича;

судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
ЛУНЯ Ростислава Володимировича;

судді Драбівського районного суду Черкаської області
ЧЕПУРНОГО Олександра Петровича;

судді Глибоцького районного суду Чернівецької області
ГРИГОРЧАКА Юрія Петровича;

судді Новоселицького районного суду Чернівецької області
ОЛЕНЧУКА Івана Вікторовича;

судді Першотравневого районного суду міста Чернівців
ВОЛЬСЬКУ-ТОНІЄВИЧ Олесю Вікторівну;

судді Городнянського районного суду Чернігівської області
КАРПИНСЬКУ Наталю Михайлівну;

судді Менського районного суду Чернігівської області
ВОЛОШИНУ Надію Василівну;

судді Голосіївського районного суду міста Києва
ХОМЕНКО Вікторію Сергіївну;

судді Дніпровського районного суду міста Києва
МАРФІНУ Наталю Вячеславівну.

судді Вінницького міського суду Вінницької області
ІЩУК Тетяну Павлівну;

судді Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області
САЛАНДЯК Ольгу Ярославівну;

суддів Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області:
ЛИСЕНКО Тетяну Юріївну,
САВКОВУ Інну Миколаївну;

судді Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області
КОЛОМІЙЦЕВУ Віру Іванівну;

судді Томашпільського районного суду Вінницької області
СКАКОВСЬКУ Ірину Володимирівну;

суддів Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області:
БОЛДИРЄВУ Уляну Миколаївну,
ВРОНУ Анну Олегівну;

судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області
НЕЛЬГУ Діну Вячеславівну;

судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
КУЗНЕЦОВА Романа Олександровича;

судді Вугледарського міського суду Донецької області
ДОЧИНЦЯ Сергія Івановича;

суддів Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області:
ЛЕМІЩЕНКО Ольгу Олегівну,
ОРЧЕЛОТУ Артема Володимировича;

судді Красноармійського міськрайонного суду Донецької області
ТОКАРЄВА Артема Геннадійовича;

судді Селидівського міського суду Донецької області
ХАЦЬКО Наталю Олександрівну;

суддів Слов’янського міськрайонного суду Донецької області:
ДЮМІНУ Наталію Олександрівну,
ІЛЬЯШЕВИЧ Ольгу Віталіївну,
СИДОРЕНКО Інну Олександрівну;

суддів Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області:
КОРБУТА Володимира Володимировича,
ХУТОРНУ Інну Юріївну;

судді Корольовського районного суду міста Житомира
МАСЛАК Віту Петрівну;

судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області
КОСТЯ Віталія Володимировича;

судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області
СТРУЧКОВУ Лілію Іванівну;

судді Городенківського районного суду Івано-Франківської області
ГАЙДИЧА Романа Михайловича;

суддів Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області:
БАБІЙ Ольгу Михайлівну,
ДОМБРОВСЬКУ Галину Володимирівну;

судді Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області
ОНУШКАНИЧА Володимира Васильовича;

судді Тлумадького районного суду Івано-Франківської області
ЛУКОВКІНУ Уляну Юріївну;

судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області
ЧИРКУ Станіслава Станіславовича;

судді Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області
ЗАЛЕСЬКУ Антоніну Олександрівну;

судді Сквирського районного суду Київської області
КОВАЛЕНКА Олександра Миколайовича;

судді Новопсковського районного суду Луганської області
ЧАЛОГО Андрія Васильовича;

судді Сватівського районного суду Луганської області
РЕКУ Анну Сергіївну;

судді Галицького районного суду міста Львова
ФРОЛОВУ Людмилу Давидівну;

судді Снігурівського районного суду Миколаївської області
КВЄТКУ Іванну Анатоліївну;

судді Пирятинського районного суду Полтавської області
САЙКО Ольгу Олексіївну;

судді Гощанського районного суду Рівненської області
ПАЦКА Дмитра Васильовича;

судді Рівненського міського суду Рівненської області
ГАЛІНСЬКУ Вікторію Валеріївну;

судді Білопільського районного суду Сумської області
ЗАМЧЕНКО Анну Олександрівну;

судді Путивльського районного суду Сумської області
ДАНІК Яну Іванівну;

судді Роменського міськрайонного суду Сумської області
ЄВТЮШЕНКОВУ Вікторію Іванівну;

судді Тростянецького районного суду Сумської області
МАСЛОВА Віктора Васильовича;

судді Підволочиського районного суду Тернопільської області
СИДОРАК Галину Богданівну;

суддів Золочівського районного суду Харківської області:
ЧЕРНОВУ Олену Вікторівну,
ШАБАС Ольгу Сергіївну;

судді Нововодолазького районного суду Харківської області
ТРОЯНОВСЬКУ Тетяну Михайлівну;

судді Сахновщинського районного суду Харківської області
ЄРЬОМІНУ Ольгу Володимирівну;

суддів Скадовського районного суду Херсонської області:
ПУХАЛЬСЬКОГО Сергія Валерійовича,
ШУЛЬГУ Ксенію Миколаївну;

судді Полонського районного суду Хмельницької області
ДІДЕК Марію Богданівну;

судді Старосинявського районного суду Хмельницької області
ГАЛИШ Іванну Богданівну;

судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області
БЕРЕЗЮК Неонілу Петрівну;

судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області
ІГНАТЕНКО Тетяну Валеріївну;

судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області
ГУДЗЕНКО Валентину Леонідівну;

судді Черкаського районного суду Черкаської області
МОРОЗОВА Вадима Вікторовича;

судді Соснівського районного суду міста Черкас
КОНЧИНУ Ольгу Іванівну;

судді Глибоцького районного суду Чернівецької області
МАКОВІЙЧУК Юлію Василівну;

судді Путильського районного суду Чернівецької області
ПРОСКУРНЯКА Сергія Пантелеймоновича;

судді Голосіївського районного суду міста Києва
МАЗУРА Юрія Юрійовича;

суддів Дарницького районного суду міста Києва:
РУДЮК Олену Юріївну,
СИРБУЛ Оксану Федорівну;

суддів Дніпровського районного суду міста Києва:
ГАЛИГУ Ірину Олександрівну,
СТАРОВОЙТОВУ Світлану Миколаївну;

судді Оболонського районного суду міста Києва
ЖУКА Миколу Вікторовича;

суддів Святошинського районного суду міста Києва:
ЖМУДЬ Вікторію Олексіївну,
КОВАЛЬ Оксану Андріївну;

судді Солом’янського районного суду міста Києва
КИЦЮК Вікторію Сергіївну.