Президентом переведено суддів апеляційних судів

Президент України своїм указом від 28 вересня, відповідно до підпункту 7 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, пункту 1 частини другої статті 53, частини третьої статті 82 і пункту 40 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів», пункту 11 розділу III «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя»  постановив:

1. Перевести суддів:

апеляційного суду Волинської області на роботу на посадах суддів Волинського апеляційного суду:

БОВЧАЛЮК Зоряну Аркадіївну,

ГАПОНЧУКА Віктора Васильовича,

ГРУШИЦЬКОГО Андрія Ігоровича,

ДАНИЛЮК Валентину Анатоліївну,

ДЕНІСОВА Віталія Павловича,

ЗДРИЛЮК Оксану Ігорівну,

КАРПУК Аллу Костянтинівну,

КИЦЮ Світлану Іларіонівну,

КЛОКА Олега Миколайовича,

МАТВІЙЧУК Людмилу Володимирівну,

РУСИНЧУКА Миколу Миколайовича,

ФЕДОНЮК Світлану Юріївну,

ШЕВЧУК Лілію Ярославівну;

апеляційного суду Дніпропетровської області на роботу на посадах суддів Дніпровського апеляційного суду:

БАРИЛЬСЬКУ Аллу Петрівну,

БОНДАР Яну Миколаївну,

ВАРЕНКО Олену Павлівну,

ДЕМЧЕНКО Ельвіру Львівну,

ДЕРКАЧ Наталію Миколаївну,

ДЖЕРЕЛЕЙКО Олену Євгенівну,

ЄЛІЗАРЕНКО Ірму Анатоліївну,

ЖИВОГЛЯДОВУ Ірину Карлівну,

ЗУБАКОВУ Вікторію Петрівну,

ІВАНОВУ Аллу Пилипівну,

КАРАТАЄВУ Людмилу Олексіївну,

КОВАЛЕНКА Василя Дмитровича,

КОВАЛЕНКО Ніну Василівну,

КРАСВІТНУ Тетяну Петрівну,

КРОТ Світлану Іванівну,

КУЦЕНКО Тетяну Рудольфівну,

ЛАЧЕНКОВУ Оксану Володимирівну,

МАКАРОВА Миколу Олексійовича,

ПІСКУН Оксану Павлівну,

ПІСТУН Аллу Олексіївну,

СВИСТУНОВУ Олену Вікторівну,

СЛОКВЕНКА Геннадія Петровича,

ТКАЧЕНКО Ілону Юріївну;

апеляційного суду Донецької області на роботу на посадах суддів Донецького апеляційного суду:

АГЄЄВА Олександра Володимировича,

АЗЕВИЧА Володимира Броніславовича,

АКУЛЕНКА Валерія Володимировича,

БАРКОВА Віктора Миколайовича,

БЄДЄЛЄВА Сергія Івановича,

БИЛІНУ Тетяну Іванівну,

БІЛЯЄВУ Олену Миколаївну,

БУДУЛУЦУ Миколу Сафроновича,

ГАВРИЛОВУ Галину Леонідівну,

ГАПОНОВА Андрія В’ячеславовича,

ГЄРЦИКА Ростіслава Валерійовича,

ГРИШИНА Геннадія Анатолійовича,

ДУНДАР Ірину Олександрівну,

ЖДАНОВУ Валентину Сергіївну,

ЗАЙЦЕВУ Світлану Андріївну,

ЗАЛІЗНЯК Римму Миколаївну,

КАНУРНУ Ольгу Дем’янівну,

КІШКІНУ Ірину Вікторівну,

КОВАЛЮМНУС Еллу Леонідівну,

КОРЧИСТУ Олесю Іванівну,

КОСМАЧЕВСЬКУ Тетяну Вікторівну,

КОЧЕГАРОВУ Ларису Миколаївну,

КРАСНОЩОКОВУ Наталію Степанівну,

КРУПОДЕРЮ Дмитра Олександровича,

КУРАКОВУ Вікторію Валентинівну,

ЛІСОВОГО Олександра Олександровича,

МАЛЬЦЕВУ Євгенію Євгеніївну,

МИРОНЕНКО Ірину Петрівну,

НИКИФОРЯКА Любомира Петровича,

НОВІКОВУ Галину Валентинівну,

ПАПОЯН Вікторію Вікторівну,

ПОНОМАРЬОВУ Ольгу Михайлівну,

ПОПОВУ Світлану Анатоліївну,

ПРЕСНЯКОВУ Анжеліку Анатоліївну,

ПРИНЦЕВСЬКУ Вікторію Павлівну,

САВКОВУ Світлану Володимирівну,

САНІКОВУ Олену Сергіївну,

СВІЯГІНУ Ірину Миколаївну,

СЄДИХ Андрія Вікторовича,

СМІРНОВУ Вікторію Володимирівну,

СОЛОМАХУ Людмилу Іванівну,

СТАРОДУБА Олега Григоровича,

ТИМЧЕНКО Олену Олександрівну,

ТКАЧЕНКО Тетяну Борисівну,

ТОПЧІЙ Тетяну В’ячеславівну,

ХАЛАДЖИ Ольгу Володимирівну,

ШИГІРТА Федора Сергійовича;

апеляційного суду Житомирської області на роботу на посадах суддів Житомирського апеляційного суду:

БЕРЕЖНУ Світлану Володимирівну,

БОРИСЮКА Романа Миколайовича,

ГАЛАЦЕВИЧ Оксану Миколаївну,

ГРИГОРУСЬ Наталю Йосипівну,

ЖИЗНЄВСЬКОГО Юрія Васильовича,

ЗАВ’ЯЗУНА Сергія Михайловича,

КІЯНОВУ Світлану Валентинівну,

КОЛОМІЄЦЬ Оксану Сергіївну,

ЛЯШУКА Володимира Володимировича,

МИКИТЮК Ольгу Юріївну,

МИНІЧ Тетяну Іванівну,

ПАВИЦЬКУ Тетяну Миколаївну,

СЛІСАРЧУКА Ярослава Андрійовича,

ТАЛЬКО Оксану Борисівну,

ТРОЯНОВСЬКУ Галину Сергіївну,

ШЕВЧУК Аллу Миколаївну,

ШИРОКОПОЯСА Юрія Васильовича;

апеляційного суду Закарпатської області на роботу на посадах суддів Закарпатського апеляційного суду:

ГОШОВСЬКОГО Георгія Миколайовича,

ДЖУГУ Сергія Дийнешовича,

КОЖУХ Олену Анатоліївну,

КУШТАНА Бориса Петровича,

МИШИНЧУК Наталію Степанівну,

СОБОСЛОЯ Габора Габоровича,

ФАЗИКОШ Ганну Василівну;

апеляційного суду Запорізької області на роботу на посадах суддів Запорізького апеляційного суду:

БЄЛКУ Валерія Юрійовича,

БІЛОКОНЕВА Вячеслава Миколайовича,

ВОРОБЙОВУ Ірину Анатоліївну,

ГОНЧАР Марину Сергіївну,

ГРІПАСА Юрія Олексійовича,

ДАДАШЕВУ Світлану Вячеславівну,

ДАШКОВСЬКУ Алесю Вікторівну,

КОЧЕТКОВУ Ірину Василівну,

КРИЛОВУ Олену Вікторівну,

КРИМСЬКУ Оксану Михайлівну,

КУХАРЯ Сергія Вікторовича,

МАЛОВІЧКО Світлану Володимирівну,

ОНИЩЕНКА Едуарда Анатолійовича,

ПОЛЯКОВА Олександра Зіновійовича,

РАССУЖДАЯ Вадима Яковича,

ТЮТЮНИК Марину Сергіївну,

ФОМІНА Валерія Анатолійовича;

апеляційного суду Івано-Франківської області на роботу на посадах суддів Івано-Франківського апеляційного суду:

БОЙЧУКА Ігоря Васильовича,

ВАСИЛИШИН Лілію Василівну,

ВАСИЛЬЄВА Олександра Павловича,

ГРИНОВЕЦЬКОГО Богдана Михайловича,

ДЕВЛЯШЕВСЬКОГО Віталія Анатолійовича,

КУКУРУДЗА Богдана Івановича,

МАКСЮТУ Ірину Олександрівну,

МАЛЄЄВА Андрія Юрійовича,

МАТКІВСЬКОГО Романа Йосиповича,

МЕЛІНИШИН Галину Петрівну,

ПНІВЧУК Оксану Василівну,

ПОВЗЛА Володимира Васильовича,

ТОМИН Олександру Олексіївну,

ФЕДИНЯКА Василя Дмитровича,

ЯСЕНОВЕНКО Людмилу Василівну;

апеляційного суду Київської області на роботу на посадах суддів Київського апеляційного суду:

АВРАМЕНКА Миколу Григоровича,

ВЕРЛАНОВА Сергія Миколайовича,

ВОЛОХОВА Леоніда Анатолійовича,

ГАБРІЄЛЯ Віктора Олександровича,

ГОВОРУХУ Володимира Івановича,

ЖУРБУ Сергія Олександровича,

ІВАНОВУ Ірину Віталіївну,

ІГНАТЧЕНКО Ніну Володимирівну,

ІГНАТЮКА Олега Володимировича,

КАПІЧОН Ольгу Миколаївну,

КАШПЕРСЬКУ Тамару Цезарівну,

КУЛІШЕНКА Юрія Миколайовича,

МАТВІЄНКО Юлію Олександрівну,

МЕЛЬНИКА Ярослава Сергійовича,

МЕРЕЖКО Марину Василівну,

МИКОЛЮКА Олександра Володимировича,

ОЛІЙНИКА Василя Івановича,

ПОЛОСЕНКА Василя Степановича,

ПРИХОДЬКА Костянтина Петровича,

РУДНІЧЕНКО Оксану Миколаївну,

САВЧЕНКА Сергія Івановича,

СВІНЦІЦЬКУ Олену Петрівну,

СЕРЖАНЮКА Анатолія Семеновича,

СЛИВУ Юрія Михайловича,

СЛІПЧЕНКА Олександра Івановича,

ТАРГОНІЙ Дар’ю Олександрівну,

ФІНАГЕЄВА Валерія Олександровича,

ШРОЛЯ Валентина Ростиславовича,

ЯВОРСЬКОГО Миколу Анатолійовича,

ЯЩЕНКО Ірину Юріївну;

апеляційного суду міста Києва на роботу на посадах суддів Київського апеляційного суду:

АНДРІЄНКО Антоніну Миколаївну,

БАЛАЦЬКУ Галину Олександрівну,

БОЛОТОВА Євгена Володимировича,

БОРИСОВУ Олену Василівну,

ВАСИЛЬЄВУ Маргариту Анатоліївну,

ВЕРБОВУ Ірину Михайлівну,

ВОЛОШИНУ Валентину Миколаївну,

ГАРАЩЕНКА Дмитра Руслановича,

ГЛАДІЯ Степана Васильовича,

ГЛИНЯНОГО Віктора Петровича,

ГОЛОВАЧОВА Ярослава Вячеславовича,

ГОРБ Ірину Михайлівну,

ЖЕЛЕПУ Оксану Василівну,

ЖУК Ольгу Володимирівну,

ЖУРАВЛЯ Олександра Олександровича,

ІВАНЧЕНКА Миколу Миколайовича,

ІГНАТОВА Романа Миколайовича,

КЕПКАЛ Людмилу Іванівну,

КИРИЛЮК Галину Миколаївну,

КИЯШКА Олександра Анатолійовича,

КРАВЕЦЬ Валентину Аркадіївну,

КРИЖАНІВСЬКУ Ганну Володимирівну,

ЛАПЧЕВСЬКУ Олену Федорівну,

ЛАШЕВИЧА Валерія Миколайовича,

ЛЕВЕНЦЯ Бориса Борисовича,

МАЗУРИК Олену Федорівну,

МАЛІНОВСЬКОГО Олега Адольфовича,

МАСЕНКА Дениса Євгеновича,

МАХЛАЙ Людмилу Дмитрівну,

МЕЛЬНИКА Володимира Васильовича,

МОСЬОНДЗА Івана Анатолійовича,

МУЗИЧКО Світлану Григорівну,

НЕВІДОМУ Тетяну Олексіївну,

НЕМИРОВСЬКУ Олену Віленівну,

НОВОВА Сергія Олександровича,

ОНІЩУКА Максима Івановича,

ПАВЛЕНКО Оксану Петрівну,

ПАЛЕНИКА Ігоря Григоровича,

ПАНЧЕНКА Миколу Миколайовича,

ПІКУЛЬ Антоніну Адольфівну,

ПОЛИВАЧ Любов Дмитрівну,

ПОЛІЩУК Наталію Валеріївну,

ПРИСЯЖНЮКА Олега Богдановича,

ПРОКОПЧУК Наталію Олексіївну,

РАТНІКОВУ Валентину Миколаївну,

РЕЙНАРТ Ійю Матвіївну,

РИБАКА Івана Олексійовича,

РОСІК Тетяну Володимирівну,

РУБАН Світлану Михайлівну,

САЛІХОВА Віталія Валерійовича,

СЕМЕНЮК Тетяну Анатоліївну,

СІЛКОВУ Ірину Миколаївну,

СІТАЙЛО Олену Миколаївну,

СЛЮСАР Тетяну Андріївну,

СОКОЛОВУ Вікторію Вячеславівну,

СТРИЖЕУСА Анатолія Миколайовича,

ТРЯСУНА Юрія Ростиславовича,

ТЮТЮН Тетяну Миколаївну,

УКРАЇНЕЦЬ Людмилу Дмитрівну,

ФРИЧ Тетяну Вікторівну,

ХУДИКА Миколу Павловича,

ЧОБІТОК Аллу Олександрівну,

ЧОРНОГО Олександра Миколайовича,

ШАХОВУ Олену Василівну,

ШЕБУЄВУ Вікторію Андріївну,

ШКОРІНУ Олену Іванівну,

ЮДЕНКО Тамару Миколаївну,

ЮРДИГУ Ольгу Степанівну,

ЯЩЕНКА Миколу Анатолійовича,

ЯЩУК Тетяну Іванівну;

апеляційного суду Кіровоградської області на роботу на посадах суддів Кропивницького апеляційного суду:

АВРАМЕНКО Тетяну Миколаївну,

БОНДАРЧУКА Руслана Анатолійовича,

ГОНЧАРА Володимира Миколайовича,

ДУКОВСЬКОГО Олександра Леонтійовича,

ДЬОМИЧ Людмилу Миколаївну,

ЄГОРОВУ Світлану Миколаївну,

КАБАНОВУ Віринею Вячеславівну,

КАРПЕНКА Олександра Леонтійовича,

КІСЕЛИКА Станіслава Анатолійовича,

МУРАШКА Сергія Івановича,

ОЛЕКСІЄНКО Ірину Сергіївну,

ОНУФРІЄВА Віктора Миколайовича,

ПИСЬМЕННОГО Олексія Анатолійовича,

РЕМЕЗА Петра Миколайовича,

СУРОВИЦЬКУ Людмилу Василівну,

ТКАЧЕНКО Людмилу Яківну,

ЧЕЛЬНИК Ольгу Іванівну,

ЧЕРНЕНКА Віктора Васильовича,

ШИРОКОРЯДА Романа Володимировича;

апеляційного суду Луганської області на роботу на посадах суддів Луганського апеляційного суду:

БЕЛАХА Андрія Володимировича,

ГАВРИЛЮКА Володимира Кузьмича,

ДРОНСЬКУ Ірину Олексіївну,

ЄРМАКОВА Юрія В’ячеславовича,

КАРТАШОВА Олександра Юрійовича,

КОНОВАЛОВУ Вікторію Анатоліївну,

КОРОТЕНКА Євгена Васильовича,

КОСТРИЦЬКОГО Віталія Володимировича,

ЛУГАНСЬКУ Валентину Миколаївну,

ЛУГАНСЬКОГО Юрія Миколайовича,

ЛЮКЛЯНЧУКА Віталія Федоровича,

НАЗАРОВУ Марину Вікторівну,

РУДЕНКА Віталія Валентиновича,

САВИЧА Юрія Миколайовича,

СТАХОВУ Наталію Володимирівну,

ТОПОЛЮК Євгенію Володимирівну,

ЯРЕСЬКА Андрія Володимировича;

апеляційного суду Львівської області на роботу на посадах суддів Львівського апеляційного суду:

БЕРЕЗЮКА Олега Григоровича,

БОЙКО Світлану Миколаївну,

ГОНЧАРУК Ліліану Яківну,

ГУЦАЛА Івана Павловича,

КАБЛАКА Петра Івановича,

КАЛИНЯК Оксану Миколаївну,

КОПНЯК Світлану Миколаївну,

КРАЙНИК Надію Петрівну,

КУРІЙ Наталію Михайлівну,

ЛЕВИКА Ярослава Андрійовича,

МИХАЛЮКА Василя Олексійовича,

МІКУШ Юлію Романівну,

НІТКЕВИЧА Андрія Васильовича,

ПАВЛИШИНА Олега Федоровича,

ПАРТИКУ Ірину Володимирівну,

ПРИКОЛОТУ Тетяну Іванівну,

РЕВЕРА Василя Володимировича,

САВУЛЯКА Романа Васильовича,

СТЕЛЬМАХА Ігоря Орестовича,

СТРУС Лідію Богданівну,

УРДЮК Тетяну Миколаївну,

ЦЯЦЯКА Романа Павловича,

ШАНДРУ Марту Миколаївну,

ШЕРЕМЕТУ Надію Олегівну;

апеляційного суду Миколаївської області на роботу на посадах суддів Миколаївського апеляційного суду:

БАЗОВКІНУ Тетяну Миколаївну,

БОНДАРЕНКО Тетяну Знаменівну,

ГАЛУЩЕНКА Олександра Івановича,

ГУЛОГО Володимира Петровича,

ДАНИЛОВУ Олену Олександрівну,

КОЛОМІЄЦЬ Віолетту Володимирівну,

КОЛОСОВСЬКОГО Сергія Юрійовича,

КРАМАРЕНКО Тетяну Володимирівну,

КУЦЕНКО Оксану Василівну,

КУШНІРОВУ Тетяну Бабиківну,

ЛИСЕНКА Павла Пилиповича,

ЛІВІНСЬКОГО Ігоря Володимировича,

ЛОКТІОНОВУ Оксану Віталіївну,

МІНЯЙЛА Миколу Павловича,

ПРОКОПЧУК Любов Михайлівну,

САМЧИШИНУ Ніну Василівну,

СЕРЕБРЯКОВУ Тетяну Валеріївну,

ТЕМНІКОВУ Валентину Іванівну,

ТИЩУК Наталію Олексіївну,

ФАРІОНОВУ Олену Миколаївну,

ЦАРЮК Лілію Михайлівну,

ЧЕБАНОВУ-ГУБАРЄВУ Наталю Валентинівну,

ШАМАНСЬКУ Наталю Олександрівну,

ЯВОРСЬКУ Жанну Михайлівну,

ЯМКОВУ Оксану Олександрівну;

апеляційного суду Полтавської області на роботу на посадах суддів Полтавського апеляційного суду:

АБРАМОВА Петра Станіславовича,

БОНДАРЕВСЬКУ Світлану Михайлівну,

БУТЕНКО Світлану Борисівну,

ГАЛЬОНКІНА Сергія Анатолійовича,

ГЕРАСИМЕНКО Вікторію Миколаївну,

ГОНТАР Аллу Анатоліївну,

ДОРОШ Аллу Іванівну,

ДРЯНИЦЮ Юрія Володимировича,

ЗАХОЖАЯ Олександра Івановича,

КАРПУШИНА Григорія Леонідовича,

КОРСУН Оксану Миколаївну,

КОСТЕНКА Володимира Григоровича,

КРИВЧУН Тамару Олексіївну,

КУЗНЄЦОВУ Олену Юріївну,

ЛОБОВА Олександра Анатолійовича,

НІЗЕЛЬКОВСЬКУ Ліліану Валентинівну,

ОБІДІНУ Олену Іванівну,

ОДРИНСЬКУ Тетяну Володимирівну,

ПАНЧЕНКА Олександра Олександровича,

ПИЛИПЧУК Лідію Іванівну,

ПІКУЛЯ Володимира Павловича,

ПРЯДКІНУ Ольгу Валентинівну,

РЯБІШИНА Андрія Олександровича,

ТРИГОЛОВА Вадима Миколайовича,

ХІЛЬ Ларису Миколаївну,

ЧУМАК Олену Вікторівну;

апеляційного суду Рівненської області на роботу на посадах суддів Рівненського апеляційного суду:

БОЙМИСТРУКА Сергія Васильовича,

БОНДАРЕНКО Надію Володимирівну,

ГЛАДКОГО Святослава Васильовича,

ГОРДІЙЧУК Світлану Олексіївну,

ЗБИТКОВСЬКУ Тетяну Іванівну,

ІВАЩУКА Володимира Ярославовича,

КОВАЛЬЧУК Надію Миколаївну,

ПОЛЮХОВИЧА Олега Івановича,

САЧУКА Василя Івановича,

ХИЛЕВИЧА Сергія Віталійовича,

ШИМКІВА Степана Степановича,

ШПИНТУ Михайла Дмитровича;

апеляційного суду Тернопільської області на роботу на посадах суддів Тернопільського апеляційного суду:

БЕРШАДСЬКУ Галину Василівну,

ГАЛІЯН Людмилу Євгенівну,

ГІРСЬКОГО Богдана Ориславовича,

ДИКУН Світлану Іллівну,

КОСТІВА Олександра Зіновійовича,

КОСТРУБУ Галину Іванівну,

МІЩІЯ Олександра Ярославовича,

ПАРАНДЮК Тетяну Станіславівну,

САРНОВСЬКОГО Василя Ярославовича,

СТАШКІВА Богдана Івановича,

ТИХУ Ірину Миколаївну,

ТКАЧА Зеновія Євгеновича,

ТКАЧ Олександру Іванівну,

ХОДОРОВСЬКОГО Михайла Васильовича,

ХОМУ Марію Володимирівну,

ХРАПАК Наталію Миколаївну,

ШЕВЧУК Галину Михайлівну,

ЩАВУРСЬКУ Наталію Борисівну;

апеляційного суду Харківської області на роботу на посадах суддів Харківського апеляційного суду:

БУРЛАКУ Ірину Василівну,

ГРОШЕВУ Олену Юріївну,

КІСЯ Петра Васильовича,

КОВАЛЕНКО Ірину Павлівну,

КОЛТУНОВУ Антоніну Іванівну,

КОТЕЛЕВЕЦЬ Аллу Вікторівну,

КРУГОВУ Світлану Самуїлівну,

КРУЖИЛІНУ Олену Анатоліївну,

МАМІНУ Оксану Вікторівну,

ОВСЯННІКОВУ Антоніну Іванівну,

ПИЛИПЧУК Наталію Петрівну,

ПІДДУБНОГО Романа Миколайовича,

ПРОТАСОВА Володимира Ілліча,

САВЕНКА Миколу Євгенійовича,

САВЧЕНКА Ігоря Борисовича,

САЩЕНКА Ігоря Сергійовича,

ТИЧКОВУ Олену Юріївну,

ЦІЛЮРИКА Віктора Петровича,

ШВЕЦОВУ Ларису Анатоліївну,

ЯКОВЛЕВУ Вікторію Сергіївну,

ЯЦИНУ Віктора Борисовича;

апеляційного суду Херсонської області на роботу на посадах суддів Херсонського апеляційного суду:

БАЗІЛЬ Людмилу Володимирівну,

БЕЗДРАБКО Вікторію Олексіївну,

БУГРИКА Володимира Васильовича,

ВЕЙТАС Інну Вікторівну,

ВОРОНЦОВУ Ларису Петрівну,

ГЕММУ Юрія Миколайовича,

ЗАІЧЕНКА Володимира Леонідовича,

ІГНАТЕНКО Поліну Яківну,

КОРОВАЙКА Олександра Івановича,

КРАСНОВСЬКОГО Ігоря Володимировича,

КУЗНЄЦОВУ Олену Анатоліївну,

КУТУРЛАНОВУ Оксану Володимирівну,

ЛИТВИНЕНКО Інну Іванівну,

МАЙДАНІКА Віктора Вікторовича,

ОРЛОВСЬКУ Наталію Володимирівну,

ПОЛІКАРПОВУ Ольгу Миколаївну,

ПРИХОДЬКО Ларису Антонівну,

ПУЗАНОВУ Людмилу Василівну,

СКЛЯРСЬКУ Ірину Володимирівну,

ЧОРНУ Тетяну Григорівну;

апеляційного суду Хмельницької області на роботу на посадах суддів Хмельницького апеляційного суду:

БАРЧУКА Володимира Миколайовича,

БЕРЕЖНОГО Сергія Дмитровича,

БОЛОТІНА Сергія Миколайовича,

БОНДАР Валентину Вікторівну,

ВІТЮК Інну Володимирівну,

ГРИНЧУКА Руслана Степановича,

ГРОХ Ларису Михайлівну,

КОРНІЮК Аллу Петрівну,

КОСТЕНКА Андрія Миколайовича,

КУЛЕШУ Ларису Михайлівну,

КУПЕЛЬСЬКОГО Анатолія Вадимовича,

МАТУЩАКА Миколу Степановича,

П’ЄНТУ Інну Василівну,

СПІРІДОНОВУ Тетяну Вікторівну,

ТАЛАЛАЙ Ольгу Іванівну,

ФЕДОРОВУ Наталію Олександрівну,

ЯНЧУК Тетяну Олександрівну,

ЯРМОЛЮКА Олега Ігоровича;

апеляційного суду Чернігівської області на роботу на посадах суддів Чернігівського апеляційного суду:

АКУЛЕНКО Світлану Олексіївну,

АНТИПЕЦЬ Валентину Миколаївну,

БАГЛАЯ Івана Петровича,

БЕЧКА Євгена Миколайовича,

БОБРОВУ Ірину Олексіївну,

ВИСОЦЬКУ Наталію В’ячеславівну,

ВІНГАЛЬ Валентину Миколаївну,

ГУБАР Валентину Станіславівну,

ДЕМЧЕНКА Олександра Володимировича,

ЄВСТАФІЄВА Олександра Костянтиновича,

ЗАБОЛОТНОГО Валерія Миколайовича,

КОРОЇДА Юрія Миколайовича,

КУЗЮРУ Лілію Володимирівну,

ЛАКІЗУ Ганну Петрівну,

МАМОНОВУ Олену Євгеніївну,

ОНИЩЕНКО Олену Іванівну,

ОСЕДАЧА Миколу Миколайовича,

САЛАЯ Геннадія Анатолійовича,

СКРИПКУ Анжелу Антонівну,

ХАРЕЧКО Любов Костянтинівну,

ШАРАПОВУ Олену Леонідівну,

ШАХОВУ Ольгу Григорівну,

ШИТЧЕНКО Наталію Віталіївну.