Президентом призначено суддів

Президент України, своїми указами, відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановив:

Призначити у місцевих загальних судах на посади:

судді Ладижинського міського суду Вінницької області

ВОЛОШИНУ Тетяну Вікторівну;

суддів Індустріального районного суду міста Дніпропетровська:

МАРЧЕНКО Наталію Юріївну,

МАЧУСЬКОГО Олега Миколайовича;

судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

КАМБУЛ Марину Олександрівну;

судді Токмацького районного суду Запорізької області

ГАВІЛЕЙ Марину Миколаївну;

судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя

ШИРІНУ Світлану Анатоліївну;

судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області

БОРОДОВСЬКОГО Станіслава Олександровича;

судді Васильківського міськрайонного суду Київської області

КОВБЕЛЯ Максима Миколайовича;

судді Личаківського районного суду міста Львова

ГРИЦКА Романа Романовича;

судді Сихівського районного суду міста Львова

ДУЛЕБКА Назарія Ігоровича;

судді Заводського районного суду міста Миколаєва

КАРТАШЕВУ Тетяну Анатоліївну;

судді Київського районного суду міста Одеси

МАЛОМУЖ Аллу Ігорівну;

судді Октябрського районного суду міста Полтави

ГОЛЬНИК Ларису Владленівну;

судді Дворічанського районного суду Харківської області

БУНІНА Євгена Олександровича;

судді Дзержинського районного суду міста Харкова

РИБАЛЬЧЕНКО Людмилу Миколаївну;

судді Жовтневого районного суду міста Харкова

КУРИЛА Володимира Олександровича;

судді Комінтернівського районного суду міста Харкова

ОНУПКО Марину Юріївну;

судді Ярмолинецького районного суду Хмельницької області

СОЛОВЙОВА Андрія Володимировича;

судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області

ГОДІК Лесю Сергіївну;

судді Черкаського районного суду Черкаської області

СУХОДОЛЬСЬКОГО Олександра Михайловича;

судді Дарницького районного суду міста Києва

ЛУЖЕЦЬКУ Олену Романівну;

судді Печерського районного суду міста Києва

ІЛЬЄВУ Тетяну Григорівну;

судді Шевченківського районного суду міста Києва

ПОНОМАРЕНКО Наталію Василівну.

Призначити у місцевих господарських судах на посади:

суддів господарського суду Вінницької області:

МАСЛІЯ Ігоря Володимировича,

МІЛІЦІАНОВА Романа Валерійовича,

ТВАРКОВСЬКОГО Анатолія Анатолійовича,

ЯРЕМЧУКА Юрія Олександровича;

суддів господарського суду Дніпропетровської області

МІЛЄВУ Ірину Вікторівну,

HIKOЛEHKA Михайла Олександровича,

СОЛОВЙОВУ Анастасію Євгенівну;

суддів господарського суду Донецької області:

БОКОВУ Юлію Валеріївну,

ДЕМІДОВУ Поліну Віталіївну,

МАКАРОВУ Юлію Вадимівну,

ОГОРОДНІК Діну Миколаївну,

ОСАДЧУ Аліну Миколаївну,

ПАЛЯНИЦЮ Юлію Олександрівну,

СТУКАЛЕНКО Катерину Іллівну,

ШИЛОВУ Олену Миколаївну;

судді господарського суду Івано-Франківської області СТЕФАНІВ Тетяну Василівну;

судді господарського суду Кіровоградської області ГЛУШКОВА Максима Сергійовича;

суддів господарського суду Луганської області:

ВІННІКОВА Сергія Валерійовича,

СЕКІРСЬКОГО Андрія Валерійовича;

суддів господарського суду Львівської області:

КОРОЛЬ Мар’яну Романівну,

ПЕТРАШКА Мирослава Михайловича;

суддів господарського суду Миколаївської області:

АДАХОВСЬКУ Віру Сергіївну,

ОЛЕЙНЯШ Еліну Михайлівну;

суддів господарського суду Полтавської області:

КЛЬОПОВА Ігоря Геннадійовича,

СІРОША Дмитра Миколайовича;

суддів господарського суду Рівненської області:

АНДРІЙЧУК Оксану Василівну,

ГОРПЛЮКА Андрія Миколайовича,

ГУДЗЕНКО Ярославу Олександрівну,

ЗАГОЛДНУ Яну Володимирівну,

КАЧУРА Андрія Михайловича,

ПАШКЕВИЧ Ірину Олександрівну,

РОМАНЮК Юлію Геннадіївну,

ТОРЧИНЮКА Вадима Георгійовича;

судді господарського суду Сумської області ДЖЕПУ Юлію Артурівну;

судді господарського суду Херсонської області НІКІТЕНКА Сергія Валерійовича;

суддів господарського суду Хмельницької області:

МУЗИКУ Максима Васильовича,

СУББОТІНУ Людмилу Олександрівну.

Призначити у місцевих адміністративних судах на посади:

судді Волинського окружного адміністративного суду СМОКОВИЧ Віру Іванівну;

судді Житомирського окружного адміністративного суду MAЙCTPEHKO Наталію Миколаївну;

суддів Закарпатського окружного адміністративного суду СКРАЛЬ Тетяну Василівну, ГЕБЕША Сергія Антонійовича;

судді Київського окружного адміністративного суду ГОРОБЦОВУ Ярославу Володимирівну;

судді Луганського окружного адміністративного суду ТИХОНОВА Іллю Володимировича;

судді Миколаївського окружного адміністративного суду МАЛИХ Оксану Володимирівну;

судді Одеського окружного адміністративного суду ТОКМІЛОВУ Любов Миколаївну;

судді Полтавського окружного адміністративного суду ПЕТРОВУ Ліму Миколаївну;

судді Рівненського окружного адміністративного суду ДУДАР Оксану Миколаївну;

судді Тернопільського окружного адміністративного суду ХРУЩ Вікторію Леонідівну;

судді Херсонського окружного адміністративного суду ПЕКНОГО Антона Станіславовича;

суддів Хмельницького окружного адміністративного суду: КОЗАЧОК Ірину Сергіївну, МАТУЩАКА Вадіма Вікторовича;

суддів Черкаського окружного адміністративного суду: БАБИЧ Анжеліку Миколаївну, ГРИЦАЄНКО Олену Леонідівну;

суддів Чернівецького окружного адміністративного суду АНІСІМОВА Олега Валерійовича, МАРЕНИЧА Ігоря Володимировича;

судді окружного адміністративного суду міста Києва ПОГРІБНІЧЕНКА Ігоря Миколайовича.