Призначено суддів

Президент України своїми указами від 12 грудня, відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановив:

Призначити у місцевих загальних судах на посади:

суддів Вінницького міського суду Вінницької області: ГРИНЕВИЧА Володимира Станіславовича, ЖМУДЯ Олександра Олексійовича;

судді Ковельського міськрайонного суду Волинської області ДЕНИСЮК Тетяну Валеріївну;

судді Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області ВОЛЧЕК Наталю Юріївну;

судді Марганецького міського суду Дніпропетровської області БЕСПАЛЬОК Оксану Андріївну;

судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області КОСЮКА Анатолія Петровича;

судді Баглійського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області БИСТРОВУ Лілію Олександрівну;

судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області КОЛОЧКО Оксану Володимирівну;

судді Великоновосілківського районного суду Донецької області ЯКІШИНУ Олену Миколаївну;

судді Володарського районного суду Донецької області ВАЙНОВСЬКУ Олену Євгенівну;

судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області ТОМІЛІНА Олексія Миколайовича;

судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області КУЗНЕЦОВА Дмитра Володимировича;

судді Богунського районного суду міста Житомира ЗОСИМЕНКА Олександра Миколайовича;

судді Виноградівського районного суду Закарпатської області БАК Мар’яну Дмитрівну;

суддів Гуляйпільського районного суду Запорізької області: РОМАНЬКО Оксану Олександрівну, ТЕЛЕГУЗ Світлану Миколаївну;

судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя ІСАКОВА Дмитра Олександровича;

судді Городенківського районного суду Івано-Франківської області ФЕДІВ Лідію Миколаївну;

судді Іванківського районного суду Київської області ГОНЧАРУКА Олексія Петровича;

судді Обухівського районного суду Київської області ВИСОЦЬКУ Ганну Володимирівну;

судді Добровеличківського районного суду Кіровоградської області МАЙСТЕРА Ігоря Полікарповича;

судді Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області БОГДАНОВУ Олену Едуардівну;

судді Марківського районного суду Луганської області ШКИРЮ Віру Миколаївну;

суддів Рубіжанського міського суду Луганської області: МИРОШНИКОВУ Олену Шаміліївну, ОВЧАРЕНКО Олену Леонідівну;

судді Жовківського районного суду Львівської області ОПРИСКА Зоряна Леоновича;

судді Пустомитівського районного суду Львівської області ДОБОШ Наталію Богданівну;

судді Березнегуватського районного суду Миколаївської області ОРЛОВУ Світлану Федорівну;

судді Веселинівського районного суду Миколаївської області ЧАРИЧАНСЬКОГО Павла Олексійовича;

судді Врадіївського районного суду Миколаївської області СОКОЛА Федора Григорійовича;

судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області АДАМОВА Асена Семеновича;

судді Пирятинського районного суду Полтавської області НАГОРНУ Наталію Володимирівну;

судді Рівненського міського суду Рівненської області БУЧКО Тамару Миколаївну;

судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ХОЛЯВУ Олега Ігоровича;

судді Первомайського міськрайонного суду Харківської області ЖУРАВЕЛЬ Олену Олександрівну;

судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області ПОД’ЯЧЕВУ Інну Дмитрівну;

судді Цюрупинського районного суду Херсонської області САВЧАКА Сергія Петровича;

судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області ЗАВОРОТНУ Оксану Леонідівну;

судді Ярмолинецького районного суду Хмельницької області МАЗУРЧАКА Вадима Михайловича;

судді Першотравневого районного суду міста Чернівців ПІХАЛО Наталю Володимирівну;

судді Чернівецького районного суду Вінницької області КУШНІР Богдану Богданівну;

судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області БЕРЕЗЮК Вікторію Володимирівну;

судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області РЕШЕТНИК Тетяну Олександрівну;

судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області КВЯТКОВСЬКОГО Ярослава Анатолійовича;

суддів Артемівського міськрайонного суду Донецької області: ДАВИДОВСЬКУ Тетяну Володимирівну, ФЕДОРІВ Ольгу Петрівну;

судді Димитровського міського суду Донецької області САЛЬКОВУ Віру Сергіївну;

судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області ХОМЕНКА Дмитра Євгеновича;

судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області МАРТИШЕВУ Тетяну Олександрівну;

судді Красноармійського міськрайонного суду Донецької області ХМЕЛЬОВУ Світлану Миколаївну;

судді Краснолиманського міського суду Донецької області БЄЛОУСОВА Артура Євгеновича;

судді Любарського районного суду Житомирської області ВАЛЬЧУКА Валерія Вікторовича;

судді Попільнянського районного суду Житомирської області ЗАЙЧЕНКО Євгенію Олегівну;

судді Богунського районного суду міста Житомира СТРІЛЕЦЬКУ Оксану Василівну;

судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ДЕРГАЧОВУ Наталію Володимирівну;

судді Новомиколаївського районного суду Запорізької області ГАСАНБЕКОВА Сергія Сергійовича;

судді Токмацького районного суду Запорізької області АНДРУЩЕНКА Олександра Юрійовича;

судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя СИДОРОВУ Марину Володимирівну;

судді Галицького районного суду Івано-Франківської області ГАПОЛЯКА Тараса Володимировича;

судді Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області ВАСИЛЬКОВСЬКОГО Віктора Володимировича;

судді Рогатинського районного суду Івано-Франківської області РИБІЯ Михайла Григоровича;

судді Снятинського районного суду Івано-Франківської області СЕГІНА Ігоря Романовича;

судді Березанського міського суду Київської області КАПШУЧЕНКО Ірину Олексіївну;

судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області ЦУРАНОВА Андрія Юрійовича;

судді Петрівського районного суду Кіровоградської області БОЛЬБОТ Альону Юріївну;

судді Біловодського районного суду Луганської області БУЛГАКОВУ Ганну Володимирівну;

судді Бродівського районного суду Львівської області ПЕТЕЙЧУКА Богдана Михайловича;

судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області НАГІРНУ Олесю Богданівну;

судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області КОТОРМУСА Тараса Ігоровича;

судді Галицького районного суду міста Львова РОМАНЮКА Віктора Феодосійовича;

судді Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області ДОМАРЄВУ Наталію Володимирівну;

судді Корабельного районного суду міста Миколаєва ФЕДОРЧЕНКА Андрія Андрійовича;

судді Балтського районного суду Одеської області ТІТОВУ Тетяну Павлівну;

судді Березівського районного суду Одеської області РИМАРЯ Ігоря Анатолійовича;

судді Іванівського районного суду Одеської області КРАВЧУКА Олександра Олександровича;

судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області БАЛЬЖИК Олену Іванівну;

судді Ширяївського районного суду Одеської області АЛЕКСЄЄВУ Ольгу Вячеславівну;

судді Великобагачанського районного суду Полтавської області ЯЧАЛА Юрія Івановича;

судді Ленінського районного суду міста Полтави ЧИСТИК Ірину Олегівну;

суддів Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області: ПАЛЬЧИК Оксану Олександрівну, РИБАЛКУ Юрія Володимировича;

судді Млинівського районного суду Рівненської області ХОМИЦЬКУ Аллу Анатоліївну;

судді Рівненського районного суду Рівненської області ГЛАДИШЕВУ Христину Володимирівну;

судді Липоводолинського районного суду Сумської області КУЗЬМІНСЬКОГО Олександра Валерійовича;

судді Недригайлівського районного суду Сумської області ЯКОВЕНКО Наталію Михайлівну;

судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ПОЗНЯКА Василя Михайловича;

судді Бериславського районного суду Херсонської області КОРСАНЕНКОВУ Олену Олександрівну;

судді Голопристанського районного суду Херсонської області ТРЕТЬЯКОВУ Ірину Володимирівну;

судді Нижньосірогозького районного суду Херсонської області РАЗГУЛЯЄВУ Олександру Володимирівну;

судді Нововоронцовського районного суду Херсонської області ГОНЧАРЕНКА Олександра Володимировича;

суддів Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області: БАЄВА Сергія Михайловича, ДЕМІНСЬКУ Аліну Анатоліївну;

судді Жашківського районного суду Черкаської області КОЦЮБИНСЬКУ Юлію Дмитрівну.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *