Рада Національного банку призначила першого заступника та заступника Голови Національного банку

Рада Національного банку сьогодні на позачерговому засідання розглянула кадрові питання і призначила першого заступника та заступника Голови Національного банку України.

Першим заступником Голови Національного банку Рада Національного банку призначила Катерину Рожкову з 16 червня 2018 року. На цій посаді Катерина Рожкова продовжить відповідати за діяльність блоку «Пруденційний нагляд».

Заступником Голови Національного банку Рада Національного банку призначила Сергія Холода з 23 липня 2018 року. На цій посаді Сергій Холод відповідатиме за діяльність блоку «Платіжні системи та грошовий обіг».

Відповідні кандидатури для призначення на ці посади подав Раді Національного банку Голова Національного банку Яків Смолій.

Голова Національного банку України Яків Смолій зазначив: «Я ціню професійність та незалежність Катерини Рожкової. За роки роботи в Національному банку вона зарекомендувала себе висококваліфікованим топ-менеджером, яка бере на себе відповідальність, у тому числі у проектах державної важливості, є лідером і бездоганним авторитетом для колег і ринку та має визнання міжнародних партнерів. Вона успішно завершила очищення банківської системи і забезпечила реалізацію низки стратегічних проектів. Це створило надійний фундамент для перезавантаження банківського сектору та посилення його ролі в підтримці економічного зростання та фінансової стабільності».

Кандидатуру Сергія Холода у результаті публічного та прозорого відбору обрала конкурсна комісія у складі Правління Національного банку України. Він успішно пройшов спеціальну перевірку, а також, дотримуючись встановлених вимог та процедур, оприлюднив декларацію про доходи за 2017 рік.

Як підкреслив Яків Смолій, Сергій Холод є найбільш вдалою кандидатурою, яка допоможе Національному банку втілити амбітні цілі стосовно масштабної розбудови в Україні Сashless economy, перезавантаження системи електронних платежів Національного банку, вивчення нових можливостей в грошовій сфері. «Як виходець з Національного банку Сергій Холод добре знає та розуміє природу його діяльності. Він поєднує досвід побудови і розвитку системи електронних платежів Національного банку і водночас знання потреб учасників банківського сектору зсередини. Його повернення до Національного банку привнесе нове стратегічне бачення інноваційного розвитку центрального банку та банківського сектору», – прокоментував очільник Національного банку.

Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про Національний банк України» заступники Голови Національного банку, у тому числі перший заступник,  призначаються на посади Радою Національного банку за поданням Голови Національного банку.

Правління Національного банку складається з шести осіб: Голови Національного банку, першого заступника та чотирьох заступників Голови Національного банку. Усі заступники Голови за посадою входять до Правління Національного банку.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *