Суддю, у якого закінчився строк повноважень, рекомендовано для призначення на посаду судді відповідного суду

Згідно з пунктом 16 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України повноваження суддів, призначених на посаду строком на п’ять років, припиняються із закінченням строку, на який їх було призначено. Такі судді можуть бути призначені на посаду судді в порядку, визначеному законом.

Відповідність займаній посаді судді, якого призначено на посаду строком на п’ять років до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)», має бути оцінена в порядку, встановленому законом.

Рішенням Комісії від 20 жовтня 2017 року № 106\зп-17 призначено кваліфікаційне оцінювання 999 суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність займаній посаді.

Ураховуючи результати кваліфікаційного оцінювання судді на відповідність займаній посаді, пленарним складом Комісії рекомендовано призначити на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва Марфіну Наталю В’ячеславівну.

Стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Саадулаєва Анзора Ібрагімовича оголошено перерву в засіданні для з’ясування додаткових обставин.

Стосовно судді Оболонського районного суду міста Києва Белоконної Інни Вікторівни прийнято рішення про перенесення засідання у зв’язку з відповідною заявою судді.

Дату наступного засідання Комісії буде оголошено додатково.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *