ВККСУ призначила оцінювання на відповідність займаній посаді судді (список)

20 жовтня 2017 року Вищою кваліфікаційною комісією суддів України призначено проведення оцінювання на відповідність займаній посаді окремих суддів місцевих та апеляційних судів.

Список суддів, сформовано з огляду на таке:

1) судді, п’ятирічний строк повноважень яких закінчився з урахуванням тривалості закінчення такого терміну, а також беручи до уваги критичні ситуації зі здійсненням правосуддя (неможливість здійснення правосуддя, надмірний рівень навантаження);

2) судді у віці 60 і більше років, які виявили намір проходити оцінювання;

3) судді апеляційних судів, які виявили намір проходити оцінювання;

Під час оцінювання проводитимуться тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей.

Зі списком суддів, стосовно яких призначено оцінювання,та датами проведення тестувань особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностейможна ознайомитися за цим посиланням.

Адреса проведення тестувань: м. Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 54.

Реєстрація на тестування здійснюватиметься з 09 год. 30 хв. Просимо суддів з’являтися на реєстрацію завчасно.

Для реєстрації на тестування необхідно мати при собі паспорт громадянина України та посвідчення судді.

Тривалість проведення тестування: з 10 год. 00 хв. по 17 год. 00 хв., перерва – з 13 год. 00 хв. по 14 год. 00 хв.

Присутність на тестуванні є обов’язковою.

Під час складення тестування користуватися будь-якими засобами, зокрема телефонами та іншими гаджетами, калькуляторами, інтернетом, заборонено.

З прикладами тестових завдань можна ознайомитися за цим посиланням.

Про дату, час і місце проведення інших етапів оцінювання буде повідомлено додатково.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

2 ответы
 1. Rostyslav Kravets
  Rostyslav Kravets говорит:

  Начинается вторая серия шоу на отбор преданных и достойных. Коллеги, сколько Вы еще будете позволять издеваться над собой?

  Ответить
 2. Julia Tran
  Julia Tran говорит:

  Мій колишній чоловік — суддя апеляційного суду кримінальної палати Чернівецької області Семенюк Костянтин Миколайович (рішення суду 725/6802/15-ц від 20.01.2016р. про розірвання шлюбу) вчиняє самосуд на протязі всього часу після нашого розлучення , фальсифікуючи покази свідків та , за допомогою підробки документів, відкриває нові судові справи проти мого сина, який з квітня 2014 року проживає у Сполучених Штатах Америки.
  А саме:

  1.Заочне рішення Першотравневого районного суду м. Чернівці від 19 травня 2016 року по цивільній справі № 725/1819/16-ц на підставі якого Семенюк К.М. відібрав в мого сина право власності на квартиру № 27 по вул. Гаврилюка, 4, м. Чернівці було винесено на підставі сфабрикованих показів свідка Гальчука Ю.М., який нібито був присутнім у судовому засіданні 19.05.2016 року.
  Жодної повістки на його адресу не направлялось (в матеріалах справи судові повістки відсутні), розписка про виклик до суду Гальчука Ю.М. (а.с. 49) його особистого підпису не містить, а підпис Гальчука Ю.М. на присязі свідка (а.с. 57) та розписки свідка (а.с. 58) не схожий з його підписами на попередньому договорі від 04.02.2011 р. (а.с. 16 оборот), на договорі купівлі – продажу квартири від 09.03.2011 р. (а.с. 56 оборот) та на іпотечному договорі.
  До того ж ,присяга свідка (а.с. 57) не містить дати її складання.

  2. Згідно Заочного рішення Першотравневого районного суду м. Чернівці від 19 травня 2016 року, у цивільній справі № 725/1819/16-ц (а.с. 63) свідок Гальчук Ю.М. нібито зазначив, що «ним дійсно було продано квартиру № 27 по вул. Гаврилюка, 4, м. Чернівці та оплату здійснено на підставі попереднього договору між Гальчуком Ю.М. та Тран Ю.І., яка діяла від імені Шумкова А.А. на підставі довіреності, посвідченого приватним нотаріусом Чернівецького міського нотаріального округу Давньою А.І. 4 лютого 2011 року. Кошти особисто йому передавав Семенюк К.М. в присутності Тран Ю.І. , Шумков А.А. не був присутнім при укладанні даної угоди. Йому було передано Семенюком К.М. та Тран Ю.І. 159000 грн., що на день укладення договору еквівалентно 20000 доларів США».
  Але це не відповідає дійсності , оскільки сума у розмірі 150798,72 грн. (сто п’ятдесят тисяч сімсот дев’яносто вісім гривень 72 копійки була внесена особисто моїм сином, Шумковим А.А. 04.02.2011 р. на кредитний рахунок Гальчука Ю.М. у касі ПриватБанку, в рахунок погашення заборгованості по іпотечному договору від 22.11.2007 р. № CVHMGI0000001721, що підтверджує квитанція від 04.02.2011 р. № 82TDN06EH3.
  Не зважаючи на наші заперечення , 21.06.2016р Семенюк К.М. зареєстрував за собою право власності на квартиру, яка знаходиться за адресою: обл. Чернівецька, м. Чернівці, провулок Шпитальний (колишня назва: вул. Володимира Гаврилюка, перейменовано на підставі рішення Чернівецької міської ради), буд. 4 кв. 27
  09 березня 2017 року Апеляційним судом Хмельницької області було винесено рішення по справі № 725/1819/16-ц за апеляційною скаргою Шумкова А.А. на заочне рішення Першотравневого районного суду міста Чернівців від 19 травня 2016р., яким задоволено апеляційну скаргу Шумкова Артема Анатолійовича. Заочне рішення Першотравневого районного суду міста Чернівці від 19 травня 2016 року скасовано та ухвалено нове рішення, яким у позові Семенюка Констянтина Миколайовича до Тран Юлії Ігорівни, Шумкова Артема Анатолійовича про визнання договору купівлі-продажу недійсним частково, переведення прав покупця, визнання права спільної сумісної власності подружжя, визначення частки у праві спільної сумісної власності відмовлено. Рішення набирає законної сили з моменту його проголошення.
  З 09 березня 2017 року мій син до сих пір не може зареєструвати своє право власності, повернуте йому рішенням Апеляційного суду Хмельницької області по справі № 725/1819/16-ц.
  Здійснюючи тиск на співробітників Управління державної реєстрації Головного управління юстиції у Чернівецькій області Семенюк К.М. примушує їх не виконувати Рішення Апеляційного суду Хмельницької області , перешкоджає реєстрації правa власності на квартиру № 27, яка знаходиться у м. Чернівці, провулок Шпитальний (колишня назва: вул. Володимира Гаврилюка), будинок 4, за її власником Шумковим Артемом Анатолійовичем.

  3. Перешкоджаючи реєстрації права власності , суддя апеляційного суду кримінальної палати Чернівецької області Семенюк Костянтин Миколайович скористався перевіреним способом,оказуючи тиск на суддю Першотравневого районного суду Войтуна О.Б. – відкрив нову судову справу № 725/3363/17 від 03.08.2017 року , де була винесена ухвала про забезпечення позову – заборону відчуження квартири , право власності на яку мій син не може зареєструвати.
  Підставою для відкриття провадження у справі , призначенні її до розгляду та винесення ухвали про забезпечення позову стало звернення до суду Шевчука О.В. про стягнення коштів за договором позики з мого сина Шумкова А.А. ( Вся інформація отримана з реєстру судових справ представником мого сина Нефьодовим С.М.)
  04.10.2017 року Нефьодовим С.М. була відправлена на електронну адресу Першотравневого районного м.Чернівці заява про ознайомлення із матеріалами цивільної справи № 725/3363/17 від 03.08.2017 року , на що йому була надана відповідь 04.10.2017р./№725/3363/17/ Першотравневого районного суду м.Чернівці , що на даний час немає змоги надати вказану цивільну справу на ознайомлення , оскільки всі матеріали справи перебувають на оціночно-будівельній експертизі, проведення якої доручено експерту Лещишину В.В.

  По-перше, мій син , Шумков Артем Анатолійович не знайомий з Шевчуком О.В.
  Ніколи, ні з ким ,ніякі договори позики не підписував й гроші нікому не винен!!! (Це на випадок , якщо після Шевчука О.В. підуть до суду інші так звані кредитори)
  У нас є всі документальні докази того , що це чергова фальсифікація документів й підробка підпису. Ми обов’язково використаємо наші докази, коли нас пан Семенюк К.М. допустить до апеляційного провадження. Це ж він тільки вершить правосуддя в Чернівецькій області?
  По-друге , як суддя Першотравневого районного суду Войтун О.Б. міг винести ухвалу про забезпечення позову – заборону відчуження квартири , право власності на яку на 29.09.2017 року, згідно інформдовідки з реєстру речових прав, зареєстровано за Семенюком К.М. в рахунок так званого боргу Шумкова А.А.?
  По-третє , з яких пір експертизу договору позики проводить експерт за спеціальністю оціночно-будівельної експертизи ?

  Зважаючи на вищевикладене , прошу Вас сприяти в проведенні повного розслідування вищезазначеної справи Першотравневого суду м.Чернівці № 725/3363/17 від 03.08.2017 року.

  Прошу Вашого захисту та допомоги зупинити протиправні дії мого колишнього чоловіка — судді апеляційного суду кримінальної палати Чернівецької області Семенюка Костянтина Миколайовича , який заради помсти мені удався до фальсифікацій і підробок документів , щоб відкрити судові справи проти мого сина Шумкова Артема Анатолійовича.
  Сподіваюся, що моє звернення допоможе при оцінюванні Семенюка К.М. 8 листопада 2017 року.

  З повагою,

  Тран Юлія Ігорівна

  Ответить

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *