Записи

Призначено низку суддів у вже ліквідовані адмінсуди

Президент України, відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України постановив: Читать далее

Рада Національного банку призначила першого заступника та заступника Голови Національного банку

Рада Національного банку сьогодні на позачерговому засідання розглянула кадрові питання і призначила першого заступника та заступника Голови Національного банку України. Читать далее

Смолий подал кандидатуру Рожковой на должность первого замглавы НБУ, — источник

Глава Национального банка Яков Смолий подал кандидатуру зампредправления ВТБ Банка Сергея Холода на должность заместителя главы регулятора, а Екатерины Рожковой — на должность первого замглавы. Читать далее

Олександр Петрик призначений до складу Ради Національного банку

Президент України Петро Порошенко Указом № 140/2018 від 21 травня 2018 року призначив професора кафедри банківської справи Університету банківської справи Олександра Петрика до складу Ради Національного банку України строком на чотири роки. Таким чином, Президент призначив усіх чотирьох членів Ради Національного банку за своєю квотою. Читать далее

ВРП ухвалила внести подання Президентові України про призначення Вікторії Мацедонської на посаду судді ВС-КАС

Вища рада правосуддя 10 травня 2018 року розглянула матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення Мацедонської Вікторії Едуардівни на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду. Читать далее

Суддю, у якого закінчився строк повноважень, рекомендовано для призначення на посаду судді відповідного суду

Згідно з пунктом 16 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України повноваження суддів, призначених на посаду строком на п’ять років, припиняються із закінченням строку, на який їх було призначено. Такі судді можуть бути призначені на посаду судді в порядку, визначеному законом. Читать далее

Президент призначив та тимчасово перевів суддів

Президент України низкою указів від 29 грудня 2017 року відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128, підпунктів 2 і 7 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України та пункту 11 розділу III «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя» постановив:

Призначити у місцевих загальних судах на посади:

судді Вінницького міського суду Вінницької області МЕДЯНУ Юлію Валеріївну;

судді Немирівського районного суду Вінницької області ЦАРАПОРУ Олександра Петровича;

судді Шацького районного суду Волинської області МАТВІЙЧУКА Сергія Панасовича;

судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області БОЙКА Олександра Михайловича;

судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська БІЛИК Інну Анатоліївну;

судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська МОВЧАНА Дмитра Валентиновича;

судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області КОВАЛЬОВУ Ангеліну Борисівну;

судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ТКАЧЕНКА Андрія Володимировича;

суддів Дебальцевського міського суду Донецької області:

АФАНАСЬЄВУ Юлію Олегівну,

ПОПОВИЧ Тамару Миколаївну;

судді Докучаєвського міського суду Донецької області СЄЛІНА Євгена Валерійовича;

судді Краматорського міського суду Донецької області КРАВЧЕНКО Ольгу Юріївну;

судді Мар’їнського районного суду Донецької області ПРИХОДЬКО Вікторію Анатоліївну;

судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області МАТВЄЄВУ Юлію Олександрівну;

судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області МОЗГОВОГО Володимира Борисовича;

суддів Богунського районного суду міста Житомира:

БОЛЕЙКА Андрія Петровича,

КОМНАЦЬКОГО Олега Володимировича;

судді Корольовського районного суду міста Житомира ШИМОН Людмилу Сергіївну;

судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області КАЛУГІНУ Інну Олегівну;

суддів Комунарського районного суду міста Запоріжжя:

ДМИТРІЄВУ Марію Михайлівну,

ХОЛОДА Романа Сергійовича;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя МАКАРОВА Віталія Олександровича;

судді Богуславського районного суду Київської області КІХТЕНКА Сергія Олександровича;

судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області КАБАНЯЧОГО Юрія Володимировича;

судді Обухівського районного суду Київської області ТИХАНСЬКОГО Олександра Богдановича;

судді Таращанського районного суду Київської області ЗІНКІНА Володимира Івановича;

судді Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області ЯБЧИК Наталію Миколаївну;

судді Новоархангельського районного суду Кіровоградської області КРАСНОПОЛЬСЬКУ Людмилу Петрівну;

судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області НІКОЛАЄВА Максима Вікторовича;

судді Кіровського районного суду міста Кіровограда ВАРАКІНУ Наталію Борисівну;

судді Ленінського районного суду міста Кіровограда ДРАНОГО Владислава Вікторовича;

судді Слов’яносербського районного суду Луганської області МИЦИК Світлану Анатоліївну;

судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області МЕДВЕДИКА Лева Орестовича;

судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області КОСТЮК Уляну Ігорівну;

суддів Залізничного районного суду міста Львова:

ГАЛАЙКО Наталію Миронівну,

ПИЛИП’ЮК Галину Миколаївну;

суддів Личаківського районного суду міста Львова:

ЖОВНІРА Григорія Богдановича,

НОРА Назарія Васильовича;

судді Шевченківського районного суду міста Львова ФЕДОРОВУ Оксану Федорівну;

судді Заводського районного суду міста Миколаєва ПРИТУЛЯК Інну Олександрівну;

судді Іллічівського міського суду Одеської області ПЕТРЮЧЕНКО Мирославу Іванівну;

суддів Київського районного суду міста Одеси:

КОВАЛЕНКО Олену Борисівну,

ПЕТРЕНКА Володимира Сергійовича;

суддів Малиновського районного суду міста Одеси:

БОБУЙКА Ігоря Анатолійовича,

КОБЛОВУ Ольгу Дмитрівну,

МИРОНЧУК Ніну Василівну,

ЧЕРЕВКА Сергія Павловича;

суддів Приморського районного суду міста Одеси:

БОНДАРЯ Вячеслава Яковича,

ЄРШОВУ Ларису Сергіївну,

НАУМЕНКА Андрія Володимировича;

судді Суворовського районного суду міста Одеси ДЯЧЕНКА Віктора Григоровича;

судді Київського районного суду міста Полтави КАЛЬКА Олександра Сергійовича;

судді Ленінського районного суду міста Полтави ТИМЧУКА Руслана Ігоревича;

суддів Октябрського районного суду міста Полтави:

БУГРІЯ Володимира Михайловича,

САВЧЕНКО Людмилу Іванівну;

суддів Рівненського районного суду Рівненської області:

ГНАТУЩЕНКО Юлію Володимирівну,

ШТОГУНА Олександра Сергійовича;

судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ДУДУ Олександра Олександровича;

судді Дзержинського районного суду міста Харкова ЦВІРЮКА Дениса Васильовича;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова ПОПОВУ Вікторію Олександрівну;

судді Червонозаводського районного суду міста Харкова БІЛІНСЬКУ Ольгу Володимирівну;

судді Новокаховського міського суду Херсонської області ЧЕРВОНЕНКА Дмитра Валерійовича;

суддів Цюрупинського районного суду Херсонської області:

СІДЕНКА Сергія Івановича,

ЯЦЕНКА Олексія Михайловича;

судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області БЕРЕЗЮКА Олександра Григоровича;

судді Лисянського районного суду Черкаської області БЕСАРАБ Наталію Володимирівну;

судді Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області КОЧУРУ Олену Олексіївну;

судді Дарницького районного суду міста Києва ПРОСАЛОВУ Ольгу Михайлівну;

суддів Деснянського районного суду міста Києва:

ЗОТЬКО Тетяну Анатоліївну,

СКРИПКУ Оксану Іванівну,

ТАРАСЕНКО Наталію Володимирівну;

суддів Дніпровського районного суду міста Києва:

КОЗАЧУК Олену Миколаївну,

ЛЕВКО Віру Богданівну,

МЕТЕЛЕШКО Оксану Василівну;

суддів Подільського районного суду міста Києва:

ВОЙТЕНКО Тетяну Віталіївну,

ГРЕБЕНЮКА Володимира Володимировича;

судді Святошинського районного суду міста Києва КОСИК Людмилу Григорівну;

суддів Солом’янського районного суду міста Києва:

ВЕРЕЩІНСЬКУ Ірину Вікторівну,

МОЗОЛЕВСЬКУ Олену Миколаївну,

СЕНІНА Вадима Юрійовича;

судді Шевченківського районного суду міста Києва КОНДРАТЕНКО Олену Олександрівну;

судді Піщанського районного суду Вінницької області ЩЕРБУ Надію Леонідівну;

судді Турківського районного суду Львівської області КРІЛЯ Луку Михайловича;

судді Комінтернівського районного суду Одеської області ЖОВТАНА Петра Валерійовича;

судді Заліщицького районного суду Тернопільської області ШЕВЧУК Валентину Михайлівну;

суддів Вінницького міського суду Вінницької області:

БОРИСЮК Інну Едуардівну,

ЧЕРНЮКА Ігоря Володимировича;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області ПАХОЛЮКА Анатолія Михайловича;

судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ШЕЛЕСТОВА Кирила Олександровича;

cудді Макарівського районного суду Київської області ТАНДИРА Олексія Віталійовича;

судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області ШМИГЕЛЬСЬКОГО Дмитра Івановича;

судді Червоноградського міського суду Львівської області ЮРЧЕНКА Олега Олександровича;

судді Заводського районного суду міста Миколаєва БОБРОВУ Ірину Вячеславівну;

судді Малиновського районного суду міста Одеси КРИЖАНОВСЬКОГО Олега Валентиновича;

судді Дніпровського районного суду міста Києва ГАЛАГАНА Віталія Івановича;

судді Подільського районного суду міста Києва ЗАХАРЧУК Світлану Степанівну;

судді Солом’янського районного суду міста Києва ГОРБАТОВСЬКУ Світлану Анатоліївну;

суддів Шевченківського районного суду міста Києва:

АНТОНЮК Марину Станіславівну,

СИДОРОВА Євгенія Вікторовича,

ФРОЛОВУ Ірину Вікторівну;

судді Вінницького міського суду Вінницької області РОМАНЧУК Руслану Вікторівну;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області КАЛЬКОВУ Олесю Арсентівну;

судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська СПАЇ Віолетту Вікторівну;

судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська НЕКРАСОВА Олега Олександровича;

судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська ПРИХОДЧЕНКО Олену Сергіївну;

судді Краматорського міського суду Донецької області КОСТЮКОВА Дмитра Геннадійовича;

судді Красноармійського міськрайонного суду Донецької області КОВАЛЕНКА Віктора Олександровича;

судді Богунського районного суду міста Житомира ЛЄДНЬОВА Дмитра Миколайовича;

судді Корольовського районного суду міста Житомира РОЖКОВУ Олену Станіславівну;

судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області КУРАХ Ларису Василівну;

судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області МАЛЮКА Віталія Мирославовича;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя КРАМАРЕНКО Інну Анатоліївну;

суддів Білоцерківського міськрайонного суду Київської області:

ДУБАНОВСЬКУ Ірину Дмитрівну,

ШОВКОПЛЯСА Олександра Петровича;

судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області ЯКОВЛЄВУ Людмилу Валеріївну;

судді Рокитнянського районного суду Київської області ГОЛІК Нінель Олегівну;

судді Ленінського районного суду міста Кіровограда МЯГКОГО Олексія Вікторовича;

судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області ПОСОХОВА Івана Сергійовича;

суддів Сихівського районного суду міста Львова:

ТІМЧЕНКО Олену Валеріївну,

ШАШУРІНУ Галину Олександрівну;

судді Котовського міськрайонного суду Одеської області БОНДАРЕНКО Наталю Володимирівну;

суддів Київського районного суду міста Одеси:

ВОЙТОВА Геннадія Васильовича,

САЛТАН Людмилу Володимирівну;

судді Приморського районного суду міста Одеси АБУХІНА Руслана Дмитровича;

судді Октябрського районного суду міста Полтави ТРОЦЬКУ Аллу Іванівну;

судді Рівненського міського суду Рівненської області ГОРДІЙЧУК Ірину Олександрівну;

судді Дергачівського районного суду Харківської області КАЛИНОВСЬКУ Лоліту Віталіївну;

судді Жовтневого районного суду міста Харкова МАКАРОВА Володимира Олександровича;

судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області МАРКІВ Тетяну Анатоліївну;

судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області МАРЦИНКЕВИЧА Сергія Анатолійовича;

судді Ярмолинецького районного суду Хмельницької області КУЛЬБАБУ Андрія Васильовича;

судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області КОРМАНА Олександра Володимировича;

судді Голосіївського районного суду міста Києва БОНДАРЕНКО Галину Вікторівну;

судді Дарницького районного суду міста Києва МИЦИК Юлію Сергіївну;

судді Деснянського районного суду міста Києва БАБКО Валерію Валеріївну;

судді Святошинського районного суду міста Києва ЖУРИБЕДУ Олександра Миколайовича;

судді Солом’янського районного суду міста Києва ЗЕЛІНСЬКУ Марію Борисівну;

судді Шевченківського районного суду міста Києва ЛЕВИЦЬКУ Тетяну Володимирівну;

судді Артемівського районного суду міста Луганська ЄСАУЛЕНКО Марину Володимирівну;

судді Ленінського районного суду міста Луганська ЛІБСТЕРА Андрія Сергійовича.

Призначити у місцевих господарських судах на посади:

суддів господарського суду Київської області:

ЗАЙЦЯ Дмитра Григоровича,

ЧЕРНОГУЗА Андрія Федоровича;

судді господарського суду Львівської області МАТВІЇВА Ростислава Ігоровича;

суддів господарського суду Харківської області:

ПОПОВИЧ Ірину Миколаївну,

СМІРНОВУ Олену Володимирівну;

суддів господарського суду міста Києва:

БЛАЖІВСЬКУ Оксану Євгенівну,

БОЙКА Романа Володимировича,

БОНДАРЕНКО Ганну Павлівну,

ГУЛЕВЕЦЬ Ольгу Віталіївну;

ЛЮБЧЕНКО Марію Олександрівну;

МАНДИЧЕВА Дениса Вадимовича.

Перевести шляхом відрядження строком до шести місяців суддів:

Докучаєвського міського суду Донецької області СЄЛІНА Євгена Валерійовича на роботу на посаді судді Калинівського районного суду Вінницької області;

Дебальцевського міського суду Донецької області АФАНАСЬЄВУ Юлію Олегівну на роботу на посаді судді Новосанжарського районного суду Полтавської області;

Козельщинського районного суду Полтавської області ЛИЗЕНКА Андрія Вікторовича на роботу на посаді судді Новосанжарського районного суду Полтавської області;

Чорнухинського районного суду Полтавської області КРЄПКОГО Сергія Івановича на роботу на посаді судді Путивльського районного суду Сумської області;

Дебальцевського міського суду Донецької області ПОПОВИЧ Тамару Миколаївну на роботу на посаді судді Кегичівського районного суду Харківської області;

Слов’яносербського районного суду Луганської області МИЦИК Світлану Анатоліївну на роботу на посаді судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Котелевського районного суду Полтавської області МАЛЬЦЕВА Сергія Олексійовича на роботу на посаді судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Ватутінського міського суду Черкаської області ЛИНДЮКА Віталія Степановича на роботу на посаді судді Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області;

Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області ФОРТУНУ Тетяну Юріївну на роботу на посаді судді Снігурівського районного суду Миколаївської області;

Первомайського міськрайонного суду Харківської області КОЧНЄВА Олега Володимировича на роботу на посаді судді Золочівського районного суду Харківської області;

Куп’янського міськрайонного суду Харківської області СІРЕНКО Юлію Юріївну на роботу на посаді судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області СТЕПАНОВУ Сніжану Володимирівну на роботу на посаді судді Дарницького районного суду міста Києва;

Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Донецької області ЗАСТАВЕНКО Марину Олександрівну на роботу на посаді судді Дарницького районного суду міста Києва;

Октябрського районного суду міста Полтави ГАЛЬОНКІНУ Юлію Сергіївну на роботу на посаді судді Дарницького районного суду міста Києва;

Краснодонського міськрайонного суду Луганської області ШМИГЕЛЬСЬКОГО Дмитра Івановича на роботу на посаді судді Деснянського районного суду міста Києва;

Соснівського районного суду міста Черкас ПЕРЕСУНЬКА Ярослава Володимировича на роботу на посаді судді Оболонського районного суду міста Києва;

Козелецького районного суду Чернігівської області АНОХІНА Андрія Миколайовича на роботу на посаді судді Оболонського районного суду міста Києва;

Шахтарського міськрайонного суду Донецької області СЕРГІЄНКО Ганну Леонідівну на роботу на посаді судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області ФОМІНА Віктора Анатолійовича на роботу на посаді судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Маловисківського районного суду Кіровоградської області КРАТКА Дмитра Михайловича на роботу на посаді судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Кам’янобрідського районного суду міста Луганська ВИШНЯКА Максима Володимировича на роботу на посаді судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Кіровського районного суду міста Кіровограда МОХОНЬКО Віталіну Володимирівну на роботу на посаді судді Шевченківського районного суду міста Києва;

апеляційного суду Донецької області БІЛЯЄВУ Олену Миколаївну на роботу на посаді судді апеляційного суду Сумської області;

Покровського районного суду Дніпропетровської області ЧОРНУ Олену Володимирівну на роботу на посаді судді Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області;

Дзержинського міського суду Донецької області СКИБУ Миколу Миколайовича на роботу на посаді судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;

Рівненського районного суду Рівненської області ГЛАДИШЕВУ Христину Володимирівну на роботу на посаді судді Мостиського районного суду Львівської області;

Рубіжанського міського суду Луганської області КОБЗАРЯ Юрія Юрійовича на роботу на посаді судді Снігурівського районного суду Миколаївської області;

Лугинського районного суду Житомирської області ГРЕБЕНЮКА Вячеслава Валерійовича на роботу на посаді судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Ленінського районного суду міста Луганська ЛІБСТЕРА Андрія Сергійовича на роботу на посаді судді Ічнянського районного суду Чернігівської області;

Глухівського міськрайонного суду Сумської області УСЕНКО Людмилу Миколаївну на роботу на посаді судді Куликівського районного суду Чернігівської області;

Артемівського районного суду міста Луганська ЄСАУЛЕНКО Марину Володимирівну на роботу на посаді судді Голосіївського районного суду міста Києва;

Шевченківського районного суду міста Запоріжжя КАРАБАК Лілію Германівну на роботу на посаді судді Дніпровського районного суду міста Києва;

Гребінківського районного суду Полтавської області ШЕВЧЕНКО Віру Миколаївну на роботу на посаді судді Дніпровського районного суду міста Києва;

Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області РИБАЛКУ Юрія Володимировича на роботу на посаді судді Оболонського районного суду міста Києва;

Кіровського районного суду міста Кіровограда АНТИПОВУ Ірину Леонідівну на роботу на посаді судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Жовтневого районного суду міста Запоріжжя СВІТЛИЦЬКУ Вікторію Миколаївну на роботу на посаді судді Шевченківського районного суду міста Києва;

господарського суду Луганської області ТАЦІЙ Олену Владиславівну на роботу на посаді судді господарського суду Харківської області;

суддю Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області КУХАРСЬКУ Наталію Анатоліївну на роботу на посаді судді Голосіївського районного суду міста Києва.

ВРП внесе Президентові України подання про призначення трьох суддів Верховного Суду

Вища рада правосуддя під час засідання 9 листопада 2017 року розглянула питання щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддівКасаційного кримінального суду та Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду. Читать далее

Президент підписав низку указів щодо призначення суддів

Відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України постановляю:

Призначити у місцевих господарських судах на посади:

судді господарського суду Вінницької області

ЛАБУНСЬКУ Тетяну Іванівну;

судді господарського суду Волинської області

ВОЙЦІХОВСЬКОГО Віталія Антоновича;

судді господарського суду Дніпропетровської області

ПЕРВУШИНА Юрія Юрійовича;

суддів господарського суду Донецької області:

ЗЕЛЬМАН Юлію Сергіївну,

ЛЕЙБУ Максима Олександровича,

ФУРСОВУ Світлану Миколаївну;

суддів господарського суду Житомирської області:

ВЕЛЬМАКІНУ Таїсу Миколаївну,

ГНИСЮКА Сергія Дмитровича,

КРАВЕЦЬ Світлану Георгіївну,

МАКАРЕВИЧА Валерія Анатолійовича;

суддів господарського суду Івано-Франківської області:

КАВЛАК Інессу Павлівну,

МИХАЙЛИШИНА Володимира Васильовича;

суддів господарського суду Київської області:

ЕЙВАЗОВУ Аіду Рафіківну,

ЛИЛАКА Тараса Дмитровича,

ЛУТАК Тетяну Василівну,

САВАНЧУК Світлану Олегівну;

суддів господарського суду Львівської області:

КОЗАК Ірину Богданівну,

РИМА Тараса Ярославовича;

судді господарського суду Миколаївської області

АЛЕКСЄЄВА Андрія Павловича;

судді господарського суду Одеської області

ЛІЧМАНА Леоніда Васильовича;

судді господарського суду Херсонської області

ОСТАПЕНКО Тетяну Анатоліївну;

судді господарського суду Черкаської області

КУЧЕРЕНКО Оксану Іванівну;

суддів господарського суду Чернівецької області:

МАРУЩАКА Іллю Васильовича,

ТИНКА Олександра Сергійовича;

судді господарського суду Чернігівської області

РОМАНЕНКО Альбіну Василівну;

суддів господарського суду міста Києва:

ВАСИЛЬЧЕНКО Тетяну Вікторівну,

ІВАНЧЕНКОВУ Ольгу Миколаївну,

КАРТАВЦЕВУ Юлію Валеріївну,

КИРИЛЮК Тетяну Юріївну,

КОТКОВА Олександра Васильовича,

ОМЕЛЬЧЕНКА Леоніда Володимировича,

УДАЛОВУ Олену Геннадіївну.

судді господарського суду Дніпропетровської області

КРАСОТУ Олександра Івановича;

суддів господарського суду Донецької області:

ВЕЛИЧКО Наталію Вікторівну,

ЗЕКУНОВА Едуарда Вікторовича;

судді господарського суду Житомирської області

СОЛОВЕЙ Людмилу Анатоліївну;

судді господарського суду Запорізької області

ЮЛДАШЕВА Олексія Олексійовича;

судді господарського суду Київської області

ГРАБЕЦЬ Світлану Юріївну;

судді господарського суду Кіровоградської області

КАБАКОВУ Віту Григорівну;

судді господарського суду Львівської області

СТОРОЖЕНКО Оксану Федорівну;

суддів господарського суду Одеської області:

ГУТА Сергія Федоровича,

НЕВІНГЛОВСЬКУ Юлію Михайлівну,

ПОГРЕБНУ Катерину Федорівну;

судді господарського суду Полтавської області

СОЛОДЮК Олену Віталіївну;

суддів господарського суду Тернопільської області:

ГЕВКА Володимира Львовича,

ЧОПКА Юрія Олеговича;

суддів господарського суду Чернівецької області:

БАЙТАЛЮКА Володимира Дмитровича,

ГУРИНА Миколу Олександровича;

судді господарського суду міста Києва

ЯГІЧЕВУ Наталію Іванівну.

Призначити у місцевих загальних судах на посади:

судді Вінницького міського суду Вінницької області

ДЕРНОВУ Вікторію Валеріївну;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області

ФІЛЮК Тетяну Миколаївну;

судді Петриківського районного суду Дніпропетровської області

ГОВОРУХУ Віктора Олексійовича;

судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області

КУХАРЯ Дмитра Олексійовича;

судді Тернівського міського суду Дніпропетровської області

КОРЯГІНА Віталія Олексійовича;

суддів Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська:

ЛИСЕНКА Вадима Олександровича,

ПОДОРЕЦЬ Оксану Борисівну;

судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська

ТРЕЩОВА Вадима Васильовича;

судді Баглійського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

ПОДОБЄД Олену Костянтинівну;

судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

САРАТ Наталю Олександрівну;

суддів Добропільського міськрайонного суду Донецької області:

ЛЮБЧИК Василину Миколаївну,

ХАНДУРІНА Віталія Вікторовича;

суддів Краматорського міського суду Донецької області:

НЕЙЛА Ігоря Миколайовича,

СУХОРУЧКО Юлію Олександрівну;

суддів Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області:

КУЛИКА Сергія Вікторовича,

СОЛОВЙОВА Олега Леонідовича;

судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області

ПУСТОВОЙТ Тетяну Валеріївну;

суддів Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області:

ВАЙНОВСЬКОГО Артура Миколайовича,

ШИЯН Вікторію Володимирівну;

судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області

ШИШИЛІНА Олексія Геннадійовича;

суддів Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області:

ВДОВИЧЕНКО Тетяну Миколаївну,

ЯКОВЛЄВА Олександра Сергійовича;

суддів Коростишівського районного суду Житомирської області:

РИБНІКОВУ Марину Миколаївну,

ЯНЧУК Вікторію Вікторівну;

судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області

КОЦЮБУ Олександра Миколайовича;

судді Попільнянського районного суду Житомирської області

РУДНИКА Миколу Івановича;

судді Ружинського районного суду Житомирської області

МИТЮК Олесю Василівну;

судді Богунського районного суду міста Житомира

КОСТЕНКО Софію Михайлівну;

судді Берегівського районного суду Закарпатської області

ГЕЦКА Юрія Юрійовича;

судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області

ДОВЖАНИНА Василя Михайловича;

судді Рахівського районного суду Закарпатської області

МАРУСЯК Марію Олексіївну;

судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області

ДЕМЕТРАДЗЕ Тамаза Ревазовича;

судді Хустського районного суду Закарпатської області

ОРОСА Ярослава Васильовича;

судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області

ДУБРОВСЬКУ Надію Миколаївну;

судді Василівського районного суду Запорізької області

ЗАДОРОЖКА Дмитра Анатолійовича;

судді Вільнянського районного суду Запорізької області

МАНУЙЛОВУ Наталію Юріївну;

судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області

ЮРЛАГІНУ Тамару Володимирівну;

судді Токмацького районного суду Запорізької області

НОВІКОВУ Наталію Валеріївну;

судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя

СТОМАТОВА Едуарда Григоровича;

судді Броварського міськрайонного суду Київської області

РАДЗІВІЛ Аліну Григорівну;

судді Маловисківського районного суду Кіровоградської області

ВДОВІЧЕНКА Миколу Миколайовича;

судді Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області

РУСІНУ Аллу Анатоліївну;

судді Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області

ІВАЩЕНКА Віталія Миколайовича;

судді Ульяновського районного суду Кіровоградської області

БОНДАРЕНКА Антона Антоновича;

судді Кіровського районного суду міста Кіровограда

АНТИПОВУ Ірину Леонідівну;

суддів Марківського районного суду Луганської області:

ЛОГВІНЕНКА Тараса Григоровича,

РУКАС Оксану Володимирівну;

судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області

КОРДЮКОВУ Жанну Іванівну;

судді Старобільського районного суду Луганської області

ВОРОНКІНА Олександра Анатолійовича;

судді Залізничного районного суду міста Львова

ГЕДЗ Богдану Михайлівну;

судді Личаківського районного суду міста Львова

СТРЕПКА Назара Любомировича;

суддів Шевченківського районного суду міста Львова:

ЕДЕРА Павла Тадейовича,

ЄЗЕРСЬКОГО Руслана Богдановича;

судді Березнегуватського районного суду Миколаївської області

ЛУСТУ Сергія Анатолійовича;

судді Жовтневого районного суду Миколаївської області

ГЛУБОЧЕНКА Сергія Михайловича;

судді Новобузького районного суду Миколаївської області

ВАСИЛЬЧЕНКО Наталю Олександрівну;

судді Первомайського міськрайонного суду

Миколаївської області

ШИКЕРЮ Ірину Анатоліївну;

судді Заводського районного суду міста Миколаєва

ГАВРАСІЄНКА Вадима Олександровича;

суддів Корабельного районного суду міста Миколаєва:

НЕПШУ Олексія Івановича,

ЧЕРНЯВСЬКУ Яну Анатоліївну;

судді Ананьївського районного суду Одеської області

НАДЄР Ліму Махді;

судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області

САВИЦЬКОГО Сергія Ігоровича;

судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області

ПАЩЕНКО Тетяну Павлівну;

судді Овідіопольського районного суду Одеської області

КОЗИРСЬКОГО Євгена Станіславовича;

судді Фрунзівського районного суду Одеської області

ТРОСТЕНЮКА В’ячеслава Анатолійовича;

судді Київського районного суду міста Одеси

ЛІТВІНОВУ Ірину Анатоліївну;

судді Приморського районного суду міста Одеси

ГОНЧАРОВА Романа Васильовича;

судді Київського районного суду міста Полтави

ШАПОВАЛ Тетяну Володимирівну;

судді Октябрського районного суду міста Полтави

МАТЕРИНКО Марину Олександрівну;

судді Кузнецовського міського суду Рівненської області

ЗЕЙКАНА Івана Юрійовича;

судді Білопільського районного суду Сумської області

ЧЕРКАШИНУ Марину Сергіївну;

судді Сумського районного суду Сумської області

ЧЕРНИХ Оксану Миколаївну;

суддів Зарічного районного суду міста Сум:

КЛІМАШЕВСЬКУ Ірину Валентинівну,

СИБІЛЬОВА Олексія Валерійовича,

СИДОРЕНКО Аллу Петрівну;

суддів Ковпаківського районного суду міста Сум:

КАТРИЧ Ольгу Михайлівну,

ЛИТОВЧЕНКА Олександра Володимировича;

судді Бережанського районного суду Тернопільської області

МУЗИКУ Ярослава Михайловича;

судді Кременецького районного суду Тернопільської області

КОРОТИЧА Ігоря Анатолійовича;

суддів Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області:

ВИЙВАНКА Олега Михайловича,

ЧЕРНІЦЬКУ Ірину Миколаївну;

судді Жовтневого районного суду міста Харкова

ЛАКТІНУ Марину Олексіївну;

судді Ленінського районного суду міста Харкова

БОРОДІНУ Олену Вікторівну;

судді Московського районного суду міста Харкова

МЕЛЬНИКОВУ Ірину Дмитрівну;

судді Скадовського районного суду Херсонської області

ШАБРАЦЬКОГО Григорія Олексійовича;

судді Ізяславського районного суду Хмельницької області

СТОЛКОВСЬКОГО Віталія Івановича;

суддів Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області:

ГЛАДІЙ Людмилу Миколаївну,

МАНТУЛЯКА Юрія Вікторовича,

ШЕВЦОВУ Людмилу Михайлівну;

суддів Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області:

БОНДАРЧУКА Володимира Володимировича,

ПОРОЗОВУ Інну Юріївну,

ПРИСТУПУ Дмитра Івановича,

ЧЕВИЛЮК Зоряну Анатоліївну;

судді Черкаського районного суду Черкаської області

ТЕПТЮКА Євгена Петровича;

судді Придніпровського районного суду міста Черкас

МИХАЛЬЧЕНКО Юлію Володимирівну;

судді Першотравневого районного суду міста Чернівців

ФЕДІНУ Аліну Василівну;

судді Бахмацького районного суду Чернігівської області

ГЛУШКО Олену Іванівну;

судді Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області

ПАВЛОВА Володимира Григоровича;

судді Сосницького районного суду Чернігівської області

ДАНЬКОВА Олександра Михайловича;

судді Чернігівського районного суду Чернігівської області

ОЛЕЩЕНКО Вікторію Іванівну;

суддів Деснянського районного суду міста Чернігова:

ЛЯМЗІНУ Наталію Юріївну,

САПОНА Андрія Віталійовича;

суддів Печерського районного суду міста Києва:

КИРИЛЮК Ірину Володимирівну,

СОКОЛОВА Олексія Михайловича;

судді Шевченківського районного суду міста Києва

МАЛЬЦЕВА Дмитра Олександровича.

Призначити у місцевих адміністративних судах на посади:

суддів Вінницького окружного адміністративного суду:

ЖДАНКІНУ Наталію Володимирівну,

КОМАРА Павла Анатолійовича,

ТОМЧУКА Андрія Валерійовича;

суддів Волинського окружного адміністративного суду:

ВОЛДІНЕРА Фелікса Арнольдовича,

КАЛЕНЮК Жанну Василівну;

суддів Дніпропетровського окружного адміністративного суду:

КРИКУШУ Ганну Володимирівну,

КУЧМУ Костянтина Сергійовича;

суддів Донецького окружного адміністративного суду:

БУРЯК Ірину Володимирівну,

ЛАЗАРЄВА Віктора Вікторовича,

ЛОГОЙДУ Тетяну Володимирівну,

МИХАЙЛИК Аліну Сергіївну,

МОЗГОВУЮ Наталю Анатоліївну,

СТОЙКУ Віталія Васильовича,

УШЕНКА Сергія Володимировича,

ЦИГАНЕНКА Андрія Івановича,

ЧЕРЕПОВСЬКОГО Євгена Володимировича,

ЧЕРНИКОВУ Ангеліну Олександрівну,

ЧУЧКА Владислава Михайловича,

ШИНКАРЬОВУ Ірину Віліївну;

суддів Житомирського окружного адміністративного суду:

ГОРОВЕНКО Анну Василівну,

ЄФІМЕНКО Ольгу Володимирівну,

ЛАВРЕНЧУК Ольгу Володимирівну,

ПАНКЕЄВУ Вікторію Анатоліївну;

суддів Закарпатського окружного адміністративного суду:

МАЄЦЬКУ Наталію Дмитрівну,

МИКУЛЯКА Павла Павловича,

ПЛЕХАНОВУ Зою Борисівну;

суддів Івано-Франківського окружного адміністративного суду:

ГРИЦЮКА Петра Петровича,

МИКИТЮКА Романа Васильовича,

СКІЛЬСЬКОГО Івана Ігоровича,

ЧУПРИНУ Олександра Володимировича;

суддів Київського окружного адміністративного суду:

ГОЛОВЕНКА Олега Дмитровича,

ЛИСЕНКО Вікторію Іванівну,

СКРИПКУ Інну Михайлівну,

ФАЙЧАК Віру Олександрівну,

ШЕВЧЕНКО Анну Василівну;

суддів Львівського окружного адміністративного суду:

КОМОРНОГО Олександра Ігоровича,

КОСТЕЦЬКОГО Назара Володимировича,

КРУТЬКО Олену Василівну,

ЛУНЬ Зоряну Іванівну,

СПОДАРИК Наталію Іванівну;

суддів Одеського окружного адміністративного суду:

БІЛОСТОЦЬКОГО Олега Вікторовича,

БОЙКО Людмилу Миколаївну,

РАДЧУКА Анатолія Анатолійовича,

СОКОЛЕНКО Олену Миколаївну,

ЦХОВРЕБОВУ Маргариту Георгіївну,

ЮХТЕНКО Людмилу Романівну;

суддів Полтавського окружного адміністративного суду:

ГОЛОВКА Андрія Богдановича,

КОСТЕНКО Ганну Володимирівну;

суддів Сумського окружного адміністративного суду:

ВОЛОВИКА Сергія Володимировича,

ГЛАЗЬКА Сергія Михайловича,

КРАВЧЕНКА Євгена Дмитровича,

ШЕВЧЕНКО Ірину Григорівну;

суддів Тернопільського окружного адміністративного суду:

БАБ’ЮКА Петра Михайловича,

БАРАНЮКА Андрія Зіновійовича,

МАНДЗІЯ Олексія Петровича,

МІРІНОВИЧ Уляну Анатоліївну;

суддів Харківського окружного адміністративного суду:

ГОРШКОВУ Ольгу Олександрівну,

ЗОРКІНУ Юлію Володимирівну,

КОТЕНЬОВА Олексія Геннадійовича,

КУХАР Марину Дмитрівну;

суддів Херсонського окружного адміністративного суду:

ГОМЕЛЬЧУКА Сергія Васильовича,

ДУБРОВНУ Валентину Анатоліївну,

КОВБІЙ Олену Василівну,

МОРСЬКУ Галину Михайлівну;

суддів Хмельницького окружного адміністративного суду:

ГНАП Діану Дмитрівну,

МИХАЙЛОВА Олександра Олександровича,

ТАРНОВЕЦЬКОГО Івана Ігоровича;

суддів Черкаського окружного адміністративного суду:

КУЛЬЧИЦЬКОГО Сергія Олександровича,

ПАЛАМАРЯ Петра Григоровича,

РУДЕНКО Аллу Василівну,

ТРОФІМОВУ Ларису Віталіївну;

суддів Чернігівського окружного адміністративного суду:

ЗАЙЦЯ Олександра Володимировича,

ТИХОНЕНКО Оксану Михайлівну;

суддів окружного адміністративного суду міста Києва:

АВЕРКОВУ Вікторію Вікторівну,

ГОЛОВАНЬ Оксану Вікторівну,

ШЕВЧЕНКО Наталію Миколаївну,

ШЕЙКО Тетяну Іванівну.

Президент призначив частину рекомендованих ВРП суддів

Президент України 28 вересня своїми указами, відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV ‘Перехідні положення’ Конституції України постановив:

Читать далее