Трохи про Вищу раду правосуддя, яку нам відібрали іноземці

Трохи про Вищу раду правосуддя, яку нам відібрали іноземці

Які можна підвести проміжні підсумки щодо їх добору та діяльності про які мовчать Бідосі та Поганці:

1. Члени ВРП відібрані з грубим порушенням Закону Про ВРП, а саме п.24 ст. 9-1. де зазначено, що члени Етичної ради здійснюють свої повноваження на громадських засадах і на час роботи в Етичній раді звільняються від виконання службових обов’язків за основним місцем роботи із збереженням середньої заробітної плати.

Два члени Етичної ради, які добирали членів ВРП, а саме судді Юрій Трясун та Лев Кишакевич цю норму Закону проігнорували і не припиняючи здійснювати правосуддя, тобто виконуючи службові обов’язки судді, одночасно працювали членами Етичної ради.

2. Члени ВРП грубо порушили Закон та Конституцію України, що встановлено рішенням Великої палати незаконно зареєстрованого Верховного суду (не України).

3. Члени ВРП толерують і підтримують порушення Конституції України, ігноруючи статтю 19 КУ та статтю 68 КУ дозволяючи члену ВРП Роману Маселко діяти у спосіб не передбачений Законом про ВРП, а саме самостійно збирати докази, документи, інформацію, направляючи запити фізичним особам задля відкриття дисциплінарних проваджень за власною ініціативою, що виходить за межі повноважень члена ВРП.

І це тільки початок. Кількість порушень тільки зростає, як на мене.

Хто за це буде нести відповідальність і чи довго ще Рада суддів України буде закривати очі на ці зухвалі, цинічні та грубі порушення?

Питання риторичне. Вважаю, що є всі підстави з’їзду суддів України відкликати своїх обраних членів, якщо, звичайно, судді не готові бути співучасниками порушення Закону та Конституції України.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу💙💛

Ростислав Кравець

Адвокат, голова АО Кравець і партнери

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *