Адвокатська спільнота продовжує допомагати колегам, які постраждали через війну

Адвокатська спільнота продовжує допомагати колегам, які постраждали через війну

Адвокатська спільнота продовжує підтримувати колег, постраждалих через воєнні дії в Україні. На черговому засіданні Опікунської ради НААУ прийняті рішення про надання матеріальної допомоги родині загиблого на війні адвоката, а також колегам, які втратили житло через обстріли.

Засідання відбулось 8 червня 2024 року, повідомляє Національна асоціація адвокатів України. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ADVOKAT POST».

Одноголосно члени Опікунської ради НААУ вирішили підтримати родину – дружину та доньку загиблого в зоні бойових дій адвоката з Львівської області. З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну він пішов захищати Батьківщину добровольцем в батальйон ТрО, згодом приєднався до лав Збройних сил України. Загинув через ворожий обстріл на Луганщині.

Решта заяв надійшла від адвокатів, які втратили житло та майно від атак агресора. Переважна більшість з них отримана від колег з Херсонщини.

Загалом, за понад 2 роки з часу створення Опікунською радою НААУ розглянуто 570 заяв від колег, що опинились в складних життєвих обставинах через війну.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Голова Опікунської ради НААУ Ганна Лазарчук запевнила, що жодна із заяв за весь час не залишилась поза увагою. «Ми намагаємося задовольнити максимум звернень, допомогти кожному і кожній, знайти в тій заяві хоч якусь зачіпку для виділення допомоги. Адже за кожною заявою стоїть людське горе, біль втрати. І підставити колегам плече підтримки у такі тяжкі моменти – це наш обов’язок як адвокатів і як людей», – сказала вона.

Нагадаємо, Опікунська рада приймає рішення про надання допомоги за визначеними критеріями, розподіляючи допомогу у порядку першої, другої і третьої черги.

В першу чергу благодійна допомога надається:

  • адвокатам та (або) членам їх сімей, що загинули внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022;
  • адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тяжкі тілесні ушкодження внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022;
  • адвокатам та (або) членам їх сімей, що повністю втратили житло внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022, яке слугувало місцем постійного проживання, у випадку неможливості подальшого проживання в ньому через значний ступінь руйнування та відсутність іншого придатного до проживання житла;
  • самотнім адвокатам старше 70 років, які не мають змоги евакуюватись або евакуйовані, але не мають засобів до існування.

В другу чергу благодійна допомога надається:

  • адвокатам та (або) членам їх сімей, чиє житло частково зруйновано внаслідок воєнних дій на території України, починаючи з 24.02.2022, та потребує відновлення з можливістю подальшого проживання;
  • адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022;
  • адвокатам, які є батьками-одинаками та не мають засобів до існування внаслідок початку воєнних дій на території України з 24.02.2022 та за відсутності доходу.

В третю чергу благодійна допомога надається адвокатам та дітям адвокатів, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для придбання таких препаратів.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу [email protected]. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *