Антимонопольний комітет повернув заяву компанії NJJ Capital щодо придбання lifecell

Антимонопольний комітет повернув заяву компанії NJJ Capital щодо придбання lifecell

Наприкінці грудня стало відомо, що французька компанія NJJ Capital купує у турецької Turkcell українського оператора мобільного зв’язку lifecell. Разом з оператором французи придбали колцентри ТОВ «Глобал Білгі» та утримувача вишок мобільного зв’язку ТОВ «Укртауер».

Щоб завершити угоду, 29 грудня 2023 року NJJ Capital спрямувала в Антимонопольний комітет України (АМКУ) заявку про надання дозволу на опосередковане придбання понад 50% у статутному капіталі ТОВ «Лайфселл» та ТОВ «Укртауер». Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ITC».

Проте 12 січня 2024 року Комітет повернув компанії NJJ Capital заяви на придбання часток у ТОВ «Лайфселл» та ТОВ «Укртауер». Відомство відмовилося розглядати заявку через невідповідність документів вимогам. В АКМУ стверджують, що додані до заяв матеріали не містили вичерпної інформації, необхідної для їх розгляду.

NJJ Capital очолює мільярдер Ксавʼє Ньєль. Він володіє французьким мобільним оператором Iliad (бренд Free), а також Monaco Telecom, швейцарським Salt Mobile, та ірландським Eir. Окрім телеком-операторів, Ньєль має частку у газеті Le Monde.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Turkcell володіла 100% акцій lifecell. Продаж відбувся за кілька місяців після зміни голови компанії у жовтні. Угоді передувала історія арештів власності lifecell в Україні. 7 жовтня суд наклав арешт на корпоративні права в Україні підсанкційних росіян Косогова, Авена, та Фрідмана – зокрема «Київстар» та lifecell. Також суд заарештував ТОВ «Пейселл», що здійснює приймання платежів від абонентів, та ТОВ «Укртауер».

13 жовтня суд пом’якшив ухвалу – арештованими залишилися 19,8% статутного капіталу ТОВ «Лайфселл» та 47,85% ПрАТ «Київстар».

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *