Британія планує замінити Україні гаубиці на артилерію, яку вже мають ЗСУ

Британія планує замінити Україні гаубиці на артилерію, яку вже мають ЗСУ

Ці системи будуть вироблятися на потужностях британської промисловості. Оборонні компанії BAE Systems, Babcock і Rheinmetall BAE Systems спільно запропонують армії Великої Британії САУ Archer для заміни застарілих AS90. Про це BAE Systems повідомляє на своєму офіційному сайті.

Альянс компаній запропонує перевірену, передову технологічну систему, яка є “найменш ризикованим рішенням” для нещодавно заснованої програми. Компанія RBSL займатиметься інтеграцією Archer на шасі RMMV HX 8X8, Babcock – системою подачі боєприпасів та баштою. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ZN.UA».

Повідомляється, що проєкт в рамках альянсу і його ланцюга постачання створить понад 350 нових висококваліфікованих робочих місць у Великій Британії.

В рамках цієї пропозиції BAE Systems планує відновити виробництво стволів безпосередньо у Великій Британії. Три компанії, кожна з яких має добре налагоджений ланцюг постачання у країні, планують співпрацювати з іншими британськими концернами для реалізації планів.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Як відомо, Британія вже закупила кілька САУ Archer у Швеції для вивчення можливостей цієї зброї та оцінки можливих закупівель в майбутньому.

Раніше повідомлялося, що в рамках “морської коаліції” Норвегії та Великої Британії, Королівські ВМС Англії передадуть Україні два кораблі для розміновування.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *