Британія попереджає про можливість "фізичних атак" з боку росії на країни Заходу

Британія попереджає про можливість “фізичних атак” з боку росії на країни Заходу

Директорка Центру урядового зв’язку Великої Британії (GCHQ) Енн Кіст-Батлер попередила, що росія готує «фізичні атаки» проти Заходу, в той час як представники британської та американської розвідки розкрили подвійну загрозу, що виходить від Москви й Пекіна. Про це вона сказала на конференції CyberUK в Бірмінгемі.

Кіст-Батлер, призначена торік на посаду керівника спецслужби, що відповідає за ведення радіоелектронної розвідки та забезпечення захисту інформації органів уряду й армії, у своїй першій великій промові підкреслила безпосередню загрозу з боку Кремля і «епохальний» ризик, який становить Китай для Британії та її союзників. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

За її словами, GCHQ вважає, що Москва прагне піти далі, ніж просто атаки в кіберпросторі. У GCHQ «все більше занепокоєні зростаючими зв’язками між російськими спецслужбами й проксі-групами для проведення кібератак, а також підозрами у фізичному спостереженні й диверсійних операціях», йдеться у повідомленні.

Кіст-Батлер наголосила, що Москва «виховує і надихає» групи кіберзловмисників, а «в деяких випадках, схоже, координує фізичні атаки проти Заходу». Наприклад, минулого тижня британцеві було пред’явлено звинувачення у підпалі будівлі в Лондоні, і прокуратура звинуватила його в роботі на російську ПВК «Вагнер».

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

У ході виступу на конференції, глава GCHQ зазначила, що «Путін не відмовився від своєї максималістської мети підкорити населення України». Вона додала, що підтримка Києва з боку Великої Британії залишається «непохитною».

Попри зростаючу загрозу з боку Росії, Кіст-Батлер зауважила, що Китай становить неабияку небезпеку для Британії, представляючи «справжній і зростаючий кібернетичний ризик для Сполученого Королівства».

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *