Чому поляки не відреагували на російську ракету: відповідь з Варшави

Чому поляки не відреагували на російську ракету: відповідь з Варшави

Польська ППО не збила російську ракету, яка залетіла до повітряного простору країни, через загрозу для місцевих мешканців.

Подібну заяву зробив речник Оперативного командування Збройних сил підполковник Яцек Горишевський. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

За його слвоами, польська армія слідкувала за російською ракетою та знала її орієнтовний маршрут. Військові чекали, коли ворожа ціль залишить повітряний простір Польщі.

Офіцер зазначив, що росіяни спеціально використовують тактику, коли ракети постійно маневрують і лише згодом атакують необхідні цілі. Рішення про те, що системи ППО не будуть знищувати російську ціль, ухвалило Оперативне командування ЗС Польщі.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Російська Федерація навмисно маневрує своїми ракетами таким чином, щоб вони робили коло і вражали цілі в Україні із заходу. Рішення базувалося на інформації з наших радіолокаційних систем. Оцінка траєкторії, швидкості та висоти польоту ракети вказувала на те, що вона покине наш повітряний простір”, – продовжив речник.

Підполковник армії Польщі наголосив, що для цивільного населення існувала б небезпека, якби російську ціль намагалися уразити системи ППО. Ворожа ракета важить понад дві тонни, з яких 400 кг – бойове навантаження. Після бойової роботи протиповітряної оборони уламки ракети впали би на території Польщі.

“Сюди ж потраплять і залишки ефектора, який використовувався для збиття самої ракети”, – додав Горишевський, пояснюючи, чому Польща не стала збивати російську ракету у своєму повітряному просторі.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *