Чому в Європі турбуються про владу Трампа в НАТО

Чому в Європі турбуються про владу Трампа в НАТО

Європейські чиновники не знають, як поводитися з екс-президентом США Дональдом Трампом у разі його перемоги на виборах у 2024 році. Про це пише The New York Times із посиланням на джерела серед дипломатів.

Декілька нинішніх і колишніх європейських чиновників, з якими поспілкувалися журналісти, заявили, що серед урядів їхніх країн зростає тривога. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

На їхню думку, повернення Трампа може означати не лише відмову від допомоги Україні, а й «віддалення США від Європи та знищення НАТО». «В Європі існує великий страх, що друге президентство Трампа призведе до фактичного виходу Сполучених Штатів із НАТО», – сказав колишній головнокомандувач Об’єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу з 2009 по 2013 рік. Джеймс Ставрідіс.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

У зв’язку з цим європейські посли та представники аналітичних центрів здійснюють таємні візити до соратників Трампа, щоб дізнатися про його наміри, пише видання. На думку NYT, країни, які є «найвразливішими до нападу з боку росії», намагатимуться завоювати розташування Трампа за допомогою збільшення замовлень американської зброї або символічних кроків, спрямованих на її вихваляння.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *