Дезертирство в росії досягло рекордного рівня: звіт британської розвідки

Дезертирство в росії досягло рекордного рівня: звіт британської розвідки

Поки ЗСУ продовжують ліквідовувати армію ворога, розвідка Великої Британії фіксує рекордну кількість справ про дезертирство на росії, а також рекордне число звернень з проханням надати притулок в інших країнах для росіян, що не хочуть на фронт.

Про це йдеться в повідомленні від британського Міністерства оборони, що опублікували в соцмережі X 24 квітня. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

В повідомленні британської розвідки йдеться про те, що, посилаючись на дані незалежного російського медіа “Медіазона”, лише в березні 2024 року російські військові суди засудили рекордну кількість військовослужбовців збройних сил росії – за дезертирство вирок отримали 64 особи.

Британське Міноброни зауважує, що загальна кількість випадків з моменту так званої “часткової” мобілізації – вересень 2022 року – становить 7400 справ, з них найбільшу кількість випадків фіксували саме в Московській області – 496 справи.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відзначається, що більшість російських військових, кого вдалося знайти та хто постав перед судом, отримали умовні терміни, а тому повернулися назад до військових частин чи на передову. Разом з цим зросла також кількість запитів на отримання в країнах Заходу притулку тими росіянами, котрі хочуть ухилитись від служби – британська розвідка пише, що кількість сягнула рекордного рівня.

Дезертирство в росії досягло рекордного рівня: звіт британської розвідки

Відтак в повідомленні зауважується, що “російські солдати, зокрема і примусово призвані під час “часткової” мобілізації у вересні 2022 року, повинні залишатися на військовій службі на невизначений термін з невеликою перспективою звільнення”.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в російському Кургані, де випускають БМП, прорвало дамбу.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *