До 2032 року ринок дронів зросте з $34,5 млрд до $101,1 млрд

До 2032 року ринок дронів зросте з $34,5 млрд до $101,1 млрд

Очікується, що у 2023 році прогнозований обсяг глобального ринку дронів становитиме $34,5 млрд. А вже до 2032 року очікується значний приріст цього показника, який досягне $101,1 млрд. Прогнозований сукупний річний темп зростання протягом періоду з 2023 по 2032 рік становитиме 12,7%.

Зараз ринок дронів переживає швидке зростання та трансформацію, чому сприяють кілька факторів. Основною рушійною силою є постійний розвиток самої технології дронів. Дрони розвиваються та вдосконалюють можливості, включаючи розширені можливості польоту, збільшений час автономної роботи, покращені датчики та покращені камери. Технологічні досягнення розширили можливості застосування дронів, одночасно підвищивши ефективність та результативність операцій. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ITC».

До 2032 року ринок дронів зросте з ,5 млрд до 1,1 млрд

Ще одним фактором, що сприяє зростанню ринку дронів, є різноманітність сфер їх застосування. Ринок дронів за типами ділиться на споживчі дрони, комерційні дрони та військові дрони. Серед них лідирують військові дрони з основною часткою доходу, що генерується, в 48,6%. Військові конфлікти нинішніх днів, зокрема в Україні, демонструють важливість БПЛА на полі бою. Вони можуть використовуватися як для розвідки, так і для знищення цілей.

При цьому дрони широко використовуються і в мирних цілях. Моніторинг посівів, інспекції інфраструктури, а також зростання попиту на аерофото- та відеозйомку сприяють зростанню ринку.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Наразі Азіатсько-Тихоокеанський регіон лідирує на ринку дронів із часткою доходу в 39,6%, що зумовлено виробничими можливостями, сприятливим нормативним середовищем та державною підтримкою. З усім тим, очікується, що ринок Північної Америки в найближчі 10 років зростатиме найшвидшими темпами.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *