Дронова атака росії на Україну: повітряні сили пояснюють низький відсоток збиття дронів

Дронова атака росії на Україну: повітряні сили пояснюють низький відсоток збиття дронів

У ніч на 30 січня російські терористи атакували Україну ударними дронами. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

Повідомляється, що всього ворог запустив 35 ударних безпілотників Shahed-136/131. 15 дронів було знищено в межах Миколаївської, Сумської, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської та Київської областей. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

Дронова атака росії на Україну: повітряні сили пояснюють низький відсоток збиття дронів

Спікер Повітряних сил полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону зазначив, що більшість дронів Росія направила по прифронтовим або прикордонним територіям, де є менше часу на збиття цих БпЛА. Таким чином, противник намагався уразити різні об’єкти (військові, цивільні та паливно-енергетичного сектора) близько до свого кордону або окупованої території.

“Для когось це, можливо, дивно. Звикли бачити, можливо, і 100% збиття. Потрібно людям пояснювати. Це не є якась там зміна тактики. Ворог завдає ударів різною кількістю БпЛА на різних напрямках і з різних напрямків”, – заявив Ігнат.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Внаслідок ворожої атаки в одному з районів Київської області виникла пожежа у складському приміщенні. Також зафіксовано спалах покрівлі в адміністративному приміщенні. Рятувальники загасили пожежу. Попередньо ніхто не постраждав.

У Миколаївській області внаслідок падіння уламків БПЛА на дорозі спалахнув вантажний автомобіль, який перевозив насіння соняшнику. Водія транспортного засобу госпіталізовано до лікарні.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *