Джонсон обіцяв узгодити надання допомоги Україні "найближчим часом"

Джонсон обіцяв узгодити надання допомоги Україні “найближчим часом”

Спікер Палати представників США Майк Джонсон повідомив, що пріоритетом Конгресу є узгодження бюджету уряду США на 2024 рік.

Джонсон пообіцяв, що після розв’язання бюджетних питань, “переведемо увагу на це (додаткову допомогу американським союзникам – ред.) і не будемо зволікати з цим”. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

Конгрес має ухвалити бюджет до 22 березня, інакше уряду загрожує шатдаун – тимчасове припинення роботи урядових установ США. Однак, за словами Джонсона, бюджетні питання вже практично узгоджені та мають бути проголосовані вже цього тижня.

Слід зазначити, що після 22 березня в засіданнях Палати представників буде двотижнева перерва, тож до законопроєкту щодо фінансування допомоги Україні, Ізраїлю та іншим партнерам США, найімовірніше, перейдуть після 8 квітня.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Наразі мова не йде про механізм фінансування конкретно України. Ми говоримо про весь пакет додаткового фінансування для партнерів. Я думаю, що у свідомості багатьох людей є велика різниця між летальною допомогою для України та гуманітарною складовою. Також зараз багато обговорюють REPO Act, – законопроєкт, який дасть змогу використовувати конфісковані активи російських олігархів і таким чином, частково оплачувати допомогу Україні. Крім того, обговорюється концепція надання допомоги в кредит”, – заявив Джонсон.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *