Ефективність боротьби з корупцією за допомогою цифровізації оцінили у 48 мільярдів гривень

Ефективність боротьби з корупцією за допомогою цифровізації оцінили у 48 мільярдів гривень

Дослідження проведене американським аналітичним центром The Brookings Institution, вказує на потенційний антикорупційний та економічний ефект в розмірі 48 мільярдів гривень від сервісів, що надаються через портал “Дія”.

Це стало можливим завдяки цифровізації, яка сприяє знищенню бюрократії, зменшенню черг та усуненню корупційних схем. Про це повідомила пресслужба застосунку. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Судово-юридична газета».

За даними дослідження, реальний антикорупційний та економічний ефект вже досягнув 16,3 мільярда гривень протягом двох років функціонування сервісів “Дія”. Окрім того, зазначається, що понад 2 мільярда гривень було відшкодовано державі через військові облігації, що були придбані через цю платформу.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Цифрова стійкість України в умовах війни викликає зацікавленість та захоплення, вважають експерти. Україна перейшла від реєстрів на папері до мобільного державного сервісу, який став першим у світі. Такий досвід цифровізації вже надихає інші країни та є основою для побудови взаємовигідних відносин з партнерами.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *