Ердоган вважає, що ситуація у Сирії, Ємені, Лівії та Україні вказує на занепад глобальної системи

Ердоган вважає, що ситуація у Сирії, Ємені, Лівії та Україні вказує на занепад глобальної системи

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган поскаржився на стан нинішньої глобальної системи, вказавши, що свідченням її не функціональності є конфлікти в Сирії, Ємені, Лівії та війна в Україні.

“В умовах криз міжнародні інститути та організації, особливо Рада Безпеки ООН, не могли зробити кроки, щоб зупинити кров, сльози та руйнування”, – сказав він, виступаючи на дипломатичному форумі в Анталії. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

За словами Ердогана, “надії на світ, які піднялися на більш високий рівень завдяки зустрічам у Стамбулі та Анталії” для припинення війни в Україні “були розбиті, оскільки не було надано необхідної підтримки”.

“Історична можливість, яка б врятувала життя десятків тисяч людей і запобігла знищенню страждань, була втрачена або, швидше, саботована”, – заявив він.

Однак саме в секторі Гази, на думку лідера Туреччини, заснований на правилах міжнародний порядок “справді збанкрутував”. За словами Ердогана, “що відбувається в Газі – це безперечно не війна, це спроба геноциду”.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Туреччина не може дозволити собі розкіш спостерігати за якоюсь подією здалеку або ігнорувати її”, – сказав він.

Також Ердоган додав, що Туреччина стала країною, “за якою уважно стежать у всіх галузях, чиї слова, позиція та ставлення беруться до уваги і яка відіграє ключову роль у вирішенні криз та конфліктів”.

Як повідомлялося, 1-3 березня в Анталії відбувається дипломатичний форум. У форумі беруть участь представники 147 країн світу. Загалом заплановано близько 4500 учасників, у тому числі 19 глав держав, 73 міністри та 57 міжнародних представників.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *