Як у столиці вимикають електроенергію через борги забудовників

Як у столиці вимикають електроенергію через борги забудовників

Мешканці будинку сплачували рахунки за електроенергію забудовнику, який, як виявилось, їх не сплачував. Жителі вже майже тиждень намагаються виправити ситуацію. Журналісти “Сніданку з 1+1” розібрались, як діяти в такій ситуації.

Юрист Ростислав Кравець розповів, що таке в Україні трапляється не вперше:

“Ці шахрайські схеми стали частими в Україні. Купівля нерухомості на первинному ринку – це зараз лотерея”. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «1+1 Україна».

Мешканці написали заяву в поліцію, але досі немає чіткого розуміння, коли ситуація зміниться.

“Люди на 17 поверх піднімаються пішки, з дітьми, з колясками. Серед сусідів є старші люди, люди з інвалідністю, військові”, – коментує ситуацію жителька будинку Катерина.

“Сніданок з 1+1” надіслали запит забудовнику до “Київського Домобудівного Комбінату №1” з метою отримати коментар. Відповіді не отримали, тож намагались домовитись про інтервʼю телефоном. КДК відказали хамством і заблокували номер.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

У ДТЕК пояснюють, що якщо забудовник не зʼявиться, мешканці мають обрати юридичну особу, яка візьме на себе повноваження укласти договір про розподіл та постачання електроенергії.

Юрист Ростислав додає, що при купівлі нерухомості, краще заключити договір з постачальником на пряму:

“За законом постачальник зобовʼязаний укласти прямий договір. Але такі ситуації як ця потрібно вирішувати комплексно, на рівні держави”.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *