Європарламент підтримав початок переговорів про вступ України до ЄС

Європарламент підтримав початок переговорів про вступ України до ЄС

Європейський парламент публічно виступив за те, щоб Єврорада підтвердила початок переговорів щодо вступу України до Європейського Союзу.

Рішення про підтримку переговорів з Україною оголосила Конференція президентів, заявила президентка Європарламенту Роберта Метсола на конференції щодо євроінтеграції України. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Капітал».

“У вівторок Конференція президентів провела зустріч зі спікером Верховної Ради України Русланом Стефанчуком. Україна докладає вражаючих зусиль для проведення реформ. Країна продемонструвала тверду основу для того, щоб відкрити переговори про вступ”, – зазначила вона.

Президентка Європарламенту наголосила, що процес вступу країни до Євросоюзу – не лише перенесення європейських законів і правил у національне законодавство, а й процес, що потребує перетворень у суспільстві країни.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Конференція президентів у своєму комюніке зазначила про віру в те, що Україна продовжить амбітно втілювати усі необхідні реформи для завершення виконання рекомендацій Єврокомісії, щоб якнайшвидше відкрити переговори про вступ.

“Україна є і залишатиметься пріоритетом для Європарламенту. Україна може розраховувати на безперервні зусилля і нашу готовність підтримувати легітимні амбіції і прагнення українського народу. Лідери політичних груп планують посилити співпрацю з Верховною Радою у 2024 році, зокрема шляхом зустрічей між комітетами та ознайомчих візитів”, – зазначили лідери політичних груп.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *