Інтерпайп просить уряд дозволити підприємствам у зоні бойових дій бронювати весь персонал

Інтерпайп просить уряд дозволити підприємствам у зоні бойових дій бронювати весь персонал

Уряд України має дозволити бронювати 100% персоналу підприємствам, які офіційно включені до переліку територій активних бойових дій та визнані критичними для економіки країни.

Таку думку висловив перший заступник генерального директора компанії «Інтерпайп» Денис Морозов. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

Інтерпайп просить уряд дозволити підприємствам у зоні бойових дій бронювати весь персонал

«Для промислових підприємств в містах, які розташовані у зонах бойових дій, має працювати інша логіка щодо процедури бронювання співробітників. Має бути можливість забронювати не 50% колективу, як дозволено зараз, а повністю весь штат», – зазначив він під час конференції «Український експорт. Вікно відкривається?».

У якості прикладу він навів трубний завод «Інтерпайп Ніко Тьюб», який розташований у місті Нікополь, що офіційно визнаний зоною активних бойових дій, оскільки щодня піддається обстрілам російської армії з лівого берега річки Дніпро.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

«Через ці обстріли в Нікополі залишилося працювати небагато людей. А ті, хто залишились, – справжні герої. Вони працюють, виробляють продукцію, забезпечують роботу усього підприємства, яке вже повернулося до довоєнних обсягів виробництва. Тому поточна система бронювання половини співробітників у таких містах, як Нікополь, не працює», – підкреслив Морозов.

Нагадаємо, за словами президента ОП «Укрметалургпром» Олександра Каленкова, на всіх підприємствах гірничо-металургійного комплексу України, які визнані критично-важливими для економіки, мобілізовано в середньому 20% працівників.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *