Ірландія скорочує програму допомоги біженцям з України: що чекає переселенців

Ірландія скорочує програму допомоги біженцям з України: що чекає переселенців

В Ірландії набуло чинності законодавство, яке обмежує доступ до соціальних виплат та проживання для новоприбулих з України.

З четверга, 14 березня, будь-хто, хто тікає від війни в Україні та зареєструється для тимчасового захисту в Ірландії та шукає державне житло, буде розміщений максимум на 90 днів. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Мешканці цих спеціалізованих центрів розміщення більше не отримуватимуть стандартні соціальні виплати, натомість матимуть право на знижену щотижневу допомогу у розмірі 38,80 євро на дорослого та 29,80 євро на дитину.

Коли біженці залишають визначений центр розміщення або якщо вони самі організовують розміщення після прибуття, вони матимуть право подати заявку на стандартну соціальну допомогу на тих самих умовах, що й громадяни Ірландії.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

У заяві уряд заявив, що «вносить ці зміни, щоб продовжувати відповідати вимогам Директиви ЄС про тимчасовий захист і тісніше узгоджуватися з іншими державами-членами ЄС».

«Ці зміни не торкнуться людей з України, які прибули до Ірландії до набрання чинності цією політикою та вже зареєстровані для тимчасового захисту», – додали в ньому.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *