Капітал глобального сектору перестрахування зріс до $635 млрд: стан ринку

Капітал глобального сектору перестрахування зріс до $635 млрд: стан ринку

За даними страхового та перестрахового брокера Aon, глобальний капітал перестраховиків зріс на 45 мільярдів доларів до 635 мільярдів доларів за дев’ять місяців завдяки зростанню нерозподіленого прибутку, вартості активів і новим надходженням коштів на ринок катастрофічних облігацій.

Акціонерний капітал глобальних перестраховиків також зріс на 35 мільярдів доларів до 532 мільярдів доларів. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Форіншурер».

«Сектор перестрахування залишається добре капіталізованим відносно ризику, який зараз приймається, що підтверджено високими показниками достатності капіталу регуляторних та рейтингових агентств. Однак для вирішення поточних незадоволених потреб з часом буде потрібно набагато більше капіталу», — кажуть аналітики Aon.

У звіті зазначено, що традиційні перестраховики показали позитивні результати, незважаючи на зростання частоти природних катастроф середнього розміру, що свідчить про те, що нещодавнє зростання тарифів на перестрахування майна, власного утримання та інших умов створило шлях до стабільних прибутків.

Динаміка зміни капіталу перестраховиків

Капітал глобального сектору перестрахування зріс до 5 млрд: стан ринку

1 січня 2024 року поновлення пдоговорів ерестрахування було «відносно плавним», що характеризувалося відновленням прибутковості, позицій капіталу та збільшенням доступності можливостей ретроцесії.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Однак брокер попередив, що триваюча невизначеність щодо наслідків зміни клімату, інфляції, фінансування судових процесів і підвищеного геополітичного ризику щодо витрат на збитки тримає потенційних інвесторів подалі від ринку, це незважаючи на очікування, що багато перестраховиків покриють вартість капіталу в 2023 році.

За даними брокеру Gallagher Re, станом на 1 січня 2024 року, тарифи на перестрахування майна від катастрофічних ризиків зросли на 50% для постраждалих компаній, головним чином через активність рекордно сильного конвективного шторму (SCS).

Підвищення тарифів перестрахування сповільнилося порівняно з минулорічними пролонгаціями, хоча для постраждалого від збитків бізнесу підвищення цін все ще було досить значним після рекордного року, при цьому збитки від ризику досягли історичного максимуму – 60 мільярдів доларів у 2023 році.

Gallagher Re заявляє, що програми страхування збитків зазнали додаткового тиску на власне утримання, тарифи та вужчі групи котирувань перестраховиків. У 2023 році первинні страховики зберегли набагато більшу частку збитків від ризику SCS, оскільки перестраховики змінили умови програм. Перестраховики скорегували свій погляд на частоту SCS з урахуванням активного штормового сезону 2023 року, що створило додатковий тиск на ціноутворення.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *