Комітет із нацбезпеки закликає Верховну Раду відкликати Безуглу з посади заступника голови

Комітет із нацбезпеки закликає Верховну Раду відкликати Безуглу з посади заступника голови

Парламентський комітет із питань національної безпеки, оборони та розвідки ініціює відкликання народної депутатки Мар’яни Безуглої (фракція “Слуга народу”) з посади заступника голови, повідомив секретар комітету Роман Костенко (фракція “Голос”).

“Комітет просить парламент відкликати Мар’яну Безуглу із займаної посади. Далі, згідно з законодавчою процедурою, має відбутися голосування в залі пленарних засідань”, – підтвердив Костенко в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” у п’ятницю. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

“Комітет просить парламент відкликати Мар’яну Безуглу із займаної посади. Далі, згідно з законодавчою процедурою, має відбутися голосування в залі пленарних засідань”, – підтвердив Костенко в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” у п’ятницю.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Сама Безугла у відповідь на рішення комітету на своїй сторінці у фейсбуці зазначила, що “зроблено все було максимально підступно”. За її словами, голова комітету Олександр Завітневич поставив на голосування це питання нібито за її відсутності, хоча вона попередила його про своє запізнення на засідання.

Мар’яна Безугла обіймає посаду заступника голови комітету з 29 серпня 2019 року.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *